.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    Трима братя Три сестри

    Трима братя Три сестри-е новото заглавие по което всички теен луднаха!Какво мислиш?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Абе каква е тая мания за тия сапунки Не бе бъзикам се страшно е филмчето.Ма много провлачено...и сега като съм на даскало нямам възможност да го гледам..какво стана BTW нещо ново ?

  3. #3
    Valito0
    Guest
    Mnogo e interesno filmcheto..Ne e kato drygite sapynki naistina;

  4. #4
    NSpi4
    Guest
    vie tupi li ste we kva e taq tupa tema mnogog ste tupi !!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от Valito0
    Mnogo e interesno filmcheto..Ne e kato drygite sapynki naistina;
    Abe i mene mnogo me kefi,ama ako trqbva da si govorim 4estno si e nai-obiknovenna sapunka-TO4NO KATO DRUGITE.
    No vse pak ne otri4am 4e go gledam-ima mnogo hubavi maje vatre-osobenno Franko-auuuuuu neveroqten e.
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  6. #6

    Re: Трима братя Три сестри

    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Трима братя Три сестри-е новото заглавие по което всички теен луднаха!Какво мислиш?
    мухаххаххаххахха,тва как го обяви,сяка6...нз и аз кво,не6то супер важно...събиетието на века по което си4ки тиин луднаха,мухаххах,след 1 месец като свър6и тая гавра със зрителите..и и този сериал 6е бъде забравен както вси4ки останали..и 6те по4не нов които 6те разисква любовните проблемите на хосе антонио маркос реиес де елисондо лопес де нз си какво..и това 6те е поредният хииииттттт по които тииновете 6те луднат,хаххха как ми е сме6но тва....ужас ужас...
    е които го кефи да си го гледа де,ни6то ли4но :P ам 4ак пък ттолкова внимание.....
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  7. #7
    Guest

    Po palnite momi4eta

    Abe mom4eta kakvo mislite za po zakraglenite momi4eta.No govorq za DEBELITE-makar 4e moje da gi vklu4im i tqh v taq tema.
    4e da se varnem na vaprosa-bihte tragnali s po palno momi4e i imalo li e takiva koito mnogo sa vi privli4ali???

  8. #8
    Guest
    upsss sorry-iskah tova da e nova tema...mnogo se izvinqvam ne mu obra6tai te vnimanie

  9. #9
    Seriala e super mnogo mi haresva.POneje sam 2-ra smqna sse nalaga da bqgam ot 4asove zada go gledam !!q razkajete kvo stava e.
    Obichax Te Predi, Obicham Te Sega, Shte Te Chakam I Za Napred, No Tova Zavisi I Ot Teb!!!{}{}{}q

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Гледам го,когато мога!Харесва ми филмчето,но не бих станала като някой мои съученички в 5:00h сутринта,за да гледам повторението!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    тая сапунка не е кат другите ве .. секи епизод се случва по нещо се пак ...
    т. 2, 9

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Сапунка ама супер яка!Аз ви го казвам Норма е най-яката!

  13. #13
    riadko go gledam , no to i bez tova i 10 serii da propusna , nishto ne se e sluchilo !!! ))))

  14. #14
    pfu tapaaaaaaaaa sapunka tva misql :PPP

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Олеле... сериозно ли гледате тоя сериал???
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  16. #16
    Az ne go gledam pyk i ne razbiram zashto tolkova sa ludnali naistina...suvsem obiknoven serial
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894

    Re: Трима братя Три сестри

    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Трима братя Три сестри-е новото заглавие по което всички теен луднаха!Какво мислиш?
    Sama li se seti ? Men mi haresvashe v nachaloto ama to sled vtorata seriq i veche razbrah kakvo shte stane Typi typi seriali... tva e za chovek sys zdravi nervi i mnogo vreme

  18. #18
    dggr
    Guest
    mnoo si e dobyr filma.Tupi sa tiq det ne sa go gledali ama vikat 4e e tup.

  19. #19
    hahaha
    Guest
    Xaxaxax , kakto az kazvam Tri praseta,tri svini

  20. #20
    Guest
    awe nz dali si4ki teen4eta sa ludnali po toq serial...ma kato si xodix lqtoto v BG i pra baba mi be6e luda po toq serial...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Казвам ви всички го следят Аз нямам възможност щото съм на даскало но щом и дядо го гледа то...

  22. #22
    filma e strahoten,no ne moga da go gledam ve4e 6toto sum vtora smqna
    nai gotini sa Norma i Huan,mnogo me kefat,mnogo sa sladki :P
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  23. #23
    Guest
    Norma i Xyan...male samo kato im 4yq imenata i izpadam v extaz kakvi zvy4ni edni takiva...abe krasiva rabota...

  24. #24

    mn qk filmmmm

    aaa ne napravo nemojeh da zaspa bez nego mn me kefe6e{}i novie ne e lo6 ama kato 3-ma bratq i 3-ri sestri nqma6e nikade prosto be6e ynikalen i mn smislen{}
    Za Da Me4taEsh Ne Ti e NuJnO NeBe, OsEqNo SuS ZvEzDi. PrOsTo OtKrii TaZI, KoqTo BlEsTi EdInStVeNo i SaMo Za TeB!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973

    Re: mn qk filmmmm

    Цитирай Първоначално написано от LeNiTyYy
    aaa ne napravo nemojeh da zaspa bez nego mn me kefe6e{}i novie ne e lo6 ama kato 3-ma bratq i 3-ri sestri nqma6e nikade prosto be6e ynikalen i mn smislen{}
    за кфо връщаш толкова стари теми веееее,
    няма ли достатъчно активни темички, в които да пишеш.....еййй, аман значи.....
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си