.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: zakasniava mi

  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30

    zakasniava mi

    za6to po kakav slu4ei kakvi moge da sa pri4inite
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  2. #2
    Оф, причините може да са толкова много...Стрес, настинка, качване или сваляне на килограми, промяна в климата...И естествено може и да си бременна, но щом не го споменаваш значи едва ли е това...

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Оф, причините може да са толкова много...Стрес, настинка, качване или сваляне на килограми, промяна в климата...И естествено може и да си бременна, но щом не го споменаваш значи едва ли е това...
    vse pak blagodaria
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  4. #4
    Guest
    da ne si bremena neshto llelele baq mlekce si izpila e ) :P~ skoro li shte ti tekne menzisa da znam do kolko vreme da doida da te eba !! :

  5. #5
    Mnogo moje da sa prichinite , no nai-chesto sa stres,preumora i bremennost !!!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    В тази възраст това е нещо съвсем нормално, казвам го сигурно за милионен път Причината може да е стрес, резки промени в теглото, нередовно хранене, хормонален дисбаланс или бременност. Ако са минали повече от 2 години, откакто ти е дошло за първи път и ти закъснее с 2-3 седмици, най-добре си направи тест за бременност, ако е отрицитален върви на лекар, защото причината вероятно е някъде другаде (аз по едно време имах киста и така не ми идваше доста време). И все пак мисля, че няма за какво да се притесняваш Нормално е, моят цикъл така и не стана редовен, докато не почнах да пия противозачатъчни (т.е. 7-8 години след първата ми менструация)
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]da ne si bremena neshto llelele baq mlekce si izpila e ) :P~ skoro li shte ti tekne menzisa da znam do kolko vreme da doida da te eba !! :
    mai ne samo gostite sa razvratni
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  8. #8
    ami zakasnqva ti ili za6toto si bremenna ili za6toto e normalno kato si o6te malka -ne kazvam 4e si bebe da ne ti se e normaliziralo i postoqnno da ti zakasnqva spoko normalno e

  9. #9
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си