.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 83
  1. #1

    С кого се разбирате повече?

    Здравейте!
    Искам да ви попитам с кой се разбирате повече? С майка си или с баща си?
    С кой от двамата ви предразполага към разговор, кой ви разбира повече, дори кой ви глези повече?
    Верен ли е митът, че бащите обожават дъщерите си, а майките - синовете?
    А какво ще кажете за родителската ревност?


    Аз лично се разбирам повече с баща си, мога да говоря с него за повече неща (естествено не навлизам в някакви подробности за личния си живот)! Спокойно бих могла да кажа, че той полага усилия да ме разбере макар, че понякога не се получава! А за глезенето...да глези ме
    Колкото до митът - мисля, че в моя случай е верен, защото тате наистина ме обожава и от там произлиза и невероятната му ревност! Той иска завинаги да си остана малкото му момиче и не иска да приеме, че аз вече съм голяма (е, не чак толкова) и ревнува адски много от приятеля ми!
    При вас как е?

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Ami az se razbiram i s dvamata mnogo dobre i moga i s dvamata da prikazvam za vsichki.MI v moq sluchai mai ne e taka,shtoto sym edinstveno dete,pyk nz de.Mislq che i dvamata me obojavat

  3. #3
    И с майка ми и с баща ми се разбирам много добре.Просто има някаква хармония между нас.Повече споделям с майка ми,а баща ми повече ме глези. :P

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    eh...i bashtata mn me revnuva ama mama me glezi ujasno mn naistina..hehhe...no inache mi e mn trudno da spodelqm i s dvamata..nz zashto taka se poluchava de

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    Горе-долу се разбирам и с двамата, но определено с майка ми се разбирам по-добре, защото с нея мога да си споделям всичко
    И при мен баща ми е малко ревнив, но то всички бащи са такива

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Na4i ko da ti kaja az se razbiram i s 2-mata koito si e v nas moga da spodelq s negogo ama jalkoto e 4e ne sa si mn v nas
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    miii,mai se razbiram pove4e s ba6ta mi i NAISTINA ba6ta mi se obi4ka pove4e men,a maika mi brat mi...ama na men taka si mi e dobre da,ba6ta mi me glezi :P ama i maika mi ama v ramkite na normalnoto ne sam nqkoq ligla
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Ami az s ba6ta si se razbiram gore-dolu ne se karame s nego,ama s maika mi..........vuob6te ne se razbirame mnogo razli4ni harakteri sme...)))Ama taq sedmica ne6to ne sme se karali nz kak taka!!!!A za revnuvaneto maika mi kato 4eli me revnuva!!!Kogato spodelqh s neq za vruzkite si tq ........ne reagira6e osobenno dobre i ve4e ne spodelqm ni6to s neq!!!I taka ve4e mi e po-svobodno

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Аз също се разбирам прекрасно и с двамата,но определено с мама споделям много повече и може да се каже,че тя ме глези повече Доколкото до родителската ревност може да я има,но аз не съм го забелязала!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  10. #10
    blue_flower
    Guest
    Ami za po li4ni ne6ta spodelqm s mama, za6toto tatko revnuva, amma s tatko se razbirame po dobre, toi stra6no mn me glezi osobeno kato sam edinstveno dete vka6ti ...Ama i dvamata mn si gi obi4am.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Абе зависи за какво си говорим....
    Но определено баща ми повече ме глези !
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  12. #12
    Razbiram se pove4e s maika mi otkolkoto s ba6ta mi. Na neq moga da kaja vsi4ko tq mi ne6to kato priqtelka. No ba6ta mi me glezi pove4e v smisyl 4e mi pozvolqva vsi4ko, a maika mi mi zabranqva dosta ne6ta. Ina4e kato cqlo i s dvamata se razbiram 4udesno )

  13. #13
    Повече се разбирам с баща ми. Той ми разрешава повече неща, не ми се кара (или го прави много рядко), не е много взискателен, абе много повече ме кефи от майка ми...

    За митът - не мисля, че е вярен. Това си зависи от хората. Но нещо друго е вярно - родителите винаги си имат "любимец" и жалко, че аз често страдам от това...

    За родителската ревност...Ревност има, но не мисля, че е много голяма, те по-скоро не могат да свикнат, че дъщеря им или синът им излизат с друг и прекарват повече време с него/нея от колкото с тях. Разбираемо е. :P

  14. #14
    Az pove4e se razbiram s maika mi,makar 4e ba6ta mi opredeleno me glezi pove4e.Oba4e s nego ne moga da si govorq,ne znam 6to???
    Liubovta e 4uvstvo koeto 4uvstva6 kogato si po4uvstval 4e 4uvstva6 4uvstvo koeto nikoga ne si 4uvstval

  15. #15

    Re: С кого се разбирате повече?

    1. С майка си или с баща си?- s maika mi opredeleno, i ba6ta mi e to4en, no na momenti e mnogo strog...ina4e mami e mnogo to4na i vesela pi4ka
    2. С кой от двамата ви предразполага към разговор, кой ви разбира повече, дори кой ви глези повече? - mama opredeleno!
    3. Верен ли е митът, че бащите обожават дъщерите си, а майките - синовете? - spored men ne, tvarde individualno e...
    4. А какво ще кажете за родителската ревност? - NO COMMENT
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    :}

    mi s mama se razbirame mnogo dobre,tq me glezi tq me izslu6va i sa6to taka dava saveti,e ponqkoga i sporim no e normalno...))a s tate.. sme malko na vapreki
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    С мамаааа, защото е голяма пичка и е на моя акъл ! Говорим си като приятелки и мога да и кажа всичко даже аз направо и казвам всичко ! Предразполага ме и знае как да говори с мен ! За тва я обожаавам и незнам какво ще правя без нея !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    I s dvamata se razbiram.
    S ba6ta mi govorja za edni ne6ta a s mama za drugi.
    Vsi4ki mitove i legendi sa verni, 6toto i az 4uvstvam ba6ta mi po blizuk.
    za 3.ami... kato bjah po malka da ama sega... neznam zasega se razbirat s moja priatel i ne me revnuva ot nego.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    So Far Away!--->CA
    Мнения
    500
    Tedichka az sum sushtata kato tebe!
    strashno mnogo se razbiram s bashta si !!!!! vsichko mu spodelqm a i toi sas men i sme nqkvi best friends! i e qko v kraina smetka! pak si imame karanicite, no kato gi sravnq te s maika mi sa .... super 4estO! izobshto ne se razbirame s neq mitat mislq che e veren zashtoto i tq se razbira pove4e sas brat mi ! a za glezeneto mai i dvamata go pravqt po ravno, v zavisimost ot sluchaq i parite
    -------------
    love is friendship set on fire!!!

  20. #20
    За един баща...синът-гордост, дъщерята-слабост...и при мен е така
    Аз се разбирам еднакво и с двамата....но най-добре се разбирам с брат ми хаха...)но говоря по-често с майка ми отколкото с баща ми за каквото и да било...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i s dvamata se razbiram, a maika mi pove4e spodelqm, a s ba6ta mi po si me gleska

  22. #22

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    da i v moq slu4ai e taka moq ba6ta mnoo me obi4a i me razbira mnoo 4esto si razvivame giteiski temi i e super qko!zna4i mitut i pri men e veren!

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132

    Re: С кого се разбирате повече?

    Цитирай Първоначално написано от Tedichka
    Здравейте!
    Искам да ви попитам с кой се разбирате повече? С майка си или с баща си?
    С кой от двамата ви предразполага към разговор, кой ви разбира повече, дори кой ви глези повече?
    Верен ли е митът, че бащите обожават дъщерите си, а майките - синовете?
    А какво ще кажете за родителската ревност?


    Аз лично се разбирам повече с баща си, мога да говоря с него за повече неща (естествено не навлизам в някакви подробности за личния си живот)! Спокойно бих могла да кажа, че той полага усилия да ме разбере макар, че понякога не се получава! А за глезенето...да глези ме
    Колкото до митът - мисля, че в моя случай е верен, защото тате наистина ме обожава и от там произлиза и невероятната му ревност! Той иска завинаги да си остана малкото му момиче и не иска да приеме, че аз вече съм голяма (е, не чак толкова) и ревнува адски много от приятеля ми!
    При вас как е?
    При мен нещата стоят малко по-различно.
    И аз, също като теб, повече се разбирам с баща си, той е по-респектиращата личност в семейтвото от майка ми, глези ме, но умерено.

    Колкото до гаджетата и искането да остана малкото момиче- не е така. Той сам разбира, че всеки поема по свой собствен път и си има своя живот и ми го е казвал хиляди пъти. Обичам да си говоря с него.
    А пък майка ми... пфу. Тя освен да се пудри и да се прави на велика друго не може така че няма какво да коментирам
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Не мога точно да определя, ама май с мама, не че с татко не се разбирам, ама с него не може да се говори нормално, толкова е раздразнителен, че ми е трудно да говоря с него, понеже очаквам всеки момент да се развика за нещо...
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  25. #25
    Pove4e se razbiram s mam4eto,a i s neq pove4e moga da si govorq,osobeno za nqkoi jenski problemi,tq vinagi me razbira.
    "Верен ли е митът, че бащите обожават дъщерите си, а майките - синовете?" -spored men ne dori e to4no obratnoto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си