.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Ujasenata
    Guest

    Spored vas pravilno li e ...???

    Eeee horaa znam 4e ima vsekakvi na tozi svqt,no pa 4ak tolko... Verno si e ima vsqkakvi daskali no toq mai go e udarilo kriti4eskta ako moje taka da se kaji... vinagi kogato sme v 4as pri nego toi ni obijd patki,gaski,kurvi ligli i t.n noo ni6to ne moje da se naprai -vajna kle4ka e i nqma kak da go izgonqt ot daskaloto ama kak moje da udari 4ovek koito ne e ot na6eto daskalo ,pravilno li e daskal da udari u4enik??? eto i kakvo stana:Imahme si 4as na dvora v daskaloto(toi ni e po fizi4esko)i toi pa si vika6e za ne6to 4e sme bez ekipi i takvi ne6ta no izvednaj se qvi nekakvo mom4e koeto vaob6te ne e ot na6eto daskalo i to na dvora s cigara v raka i daskala begai ot tuk we s taa cigara i tva mom4e vika e za6to??? i daskala otide pri nego vze mu cigarata hvarli dnevnika koito be6e v racete mu i zapo4na da rita mom4eto da go udrq deto mu padne na mom4eto mu padnaha o4ilata koito nose6e i izbqga ....kak moje da bie6 edno mom4e 4e e vlqzlo s cigara i to na dvora,ta nali v kraina smetka si ima bodigardove pa i tova ne be vatre v staite ili salonite a na dvora!!!kak moje spored vas pravilno li e ???sled tova momaka se qvi s cqla kompaniq mom4eta za da biqt daskala mai i zapo4na da go obijda,pcue ama toi be celiqt v sinini... i nz kakvo e stanalo posle nie begahme,moje i do policiq da se stigni ni6to ne se znae...ta kak moje da ima takvi hora,nemoga da si obqsna i tova e Vie popadali li ste na takav daskal??? i ako e da kakvo vi e mnenieto za nego

  2. #2
    Guest
    V moito daskalo na u4itela daje ne mu e razrisheno da rastarvava boishta zashtoto shte dokosne u4enicite koito mogat da go sadat po 2-3 tochki....
    A tova za boq...toi e nqkav psihopat toq, seriozno, nqkav urod ili irzod koito ne e nared!!! jalko che v bg nqma zakoni, ili potochno ima gi no nikoi ne gi spazva povecheto znqt kakvi sa no ne gi spazvat!!

  3. #3
    Valito0
    Guest
    Emi spored men toq 4ovek naistina ne e dobre s glavniq.Puk i toi ne znae li 4e e zabraneno da se udrq u4enik a 06te po malko ot drugo u4ili6te..No e mnogo po lo6o 4e nemoje da se naprai ni6to

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    uf...komplexari na toq svqt kolkoto iskate...i osobeno uchiteli...mislqt si che edna kirliva ocenka kato im zavisi ot tqh i veche sa ne znam si koi onq za kogoto razpravi e mn zle...i pri nas ima komplexari ama tqhnoto v druga forma izbiva...vsichki im se podigravat a te gorkite si mislqt che sa N1...jalki saa

  5. #5
    toq u4itel li e ili nqkuv deto prepodava ama ne znae de se namira,i 4e u4ili6teto ne e negovo i ne moje da bie koito mu padne

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Важна клечка или не , не бива да си мълчите, можете да подадете оплакване в инспектората за това, че ви обижда или да се оплачете на директорката . Така дори и да не го изключат, поне ще спре да се държи така.
    Ние имахме един даскал дето ни обиждаше и се оплакхмеот него, сега е като агънце
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  7. #7
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    A tova za boq...toi e nqkav psihopat toq, seriozno, nqkav urod ili irzod koito ne e nared!!! jalko che v bg nqma zakoni, ili potochno ima gi no nikoi ne gi spazva povecheto znqt kakvi sa no ne gi spazvat!!
    hm... napylno sym syglasna s Kittie_

  8. #8
    Auu tova e mnoo losho!Nishto 4udno da vi na6amari i vas ako go qdosate tui 4e v 4asovete mu ne se zaqjdaite s nego opla4ete se na direktorkata ili na klasnata ,tq da mu kaje nqkolko dumi)))Nie imahme edna daskalka koqto ni obijda6e ama q mahnaha SUUUPER mnoo se kefq i sega ni e druga po-qka

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Първо си има правилник .. в района на Училище не се пуши.. второ му е била направена забележка .. и трето тоя пич с цигарката като е толкоз голям да пуши цигари би трябвало и да може да се отбранява...
    т. 2, 9

  10. #10
    :}
    Guest
    Sapphir
    e da verno ima si pravilnik ama ima i pravila u4itelite da ne udrqt mom4e a dane govorim za poboi...moje i mom4eto da ne e bilo pravo no i daskala si ima vina:P

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    United We Love You
    Мнения
    675
    Momcheto shtom e golqm otvorko da pushi cigari v daskalo da sa opraq ve .. poboi ...
    т. 2, 9

  12. #12
    Guest
    Sapphir ti @##^$%654 @#$#%$^$%^ toi i da si zapali joint daskala NQMA PRAVO DA GO DOKOSVA,ma p@%$ zaspala

  13. #13
    brao be
    Guest
    tc,hich daje ne e pravilno twa powedenie na tos"daskal"no kwi li ne izrodi gi ima.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Оуууу тоя вярно нещо му хлопа много яко...еми добре де като е пушил кво да го пребие ли сега?Не става така.Пък и как може да обижда децата!???Бе яяя да го разкарате тоя,че неекой ден квото му се е насъбрало може да си го изкара на вазе.

  15. #15
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    tctc

    tctct kakvi li ne hora gi ima,egati i tapiqt daskal... toq ima li akal a nego taka da go podredqt dokato pie v daskaloto(ako pie 6toto ima i takiva)dali 6te mu e priqtno:P

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Far far away
    Мнения
    73
    Гати даскала, аз ако бях сям щях да го правя.
    Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fall again. Fail better.

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Far far away
    Мнения
    73
    Тоя е гати и лудия даскал, направо си е за пенсия (може и принудителна).
    Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fall again. Fail better.

  18. #18
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си