.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: smuchka waaa

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770

    smuchka waaa

    Duble de ligla sum ....... duble de glezla sum ........ obicham da se zakacham i da gudelichkam .....i da hapq i ..abe chat pat sum golqmo bebs
    oba4e ima momenti kogato edna obichlivka ...popada na drug obichlivko i togava se poluchavat ........ smuchki ------->
    Nqkoi znae li kak se tretira smuchka za da se mahne po burzo !? i seriozno molq bez bazici !

  2. #2
    s ocet
    na pamuk sloji malko ocet i go druj v/u smu4kata,minava po burzo,tova e savsem seriozno,deistva
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  3. #3
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    ami da ti kaja az sym probvala sys zlaten prysten i stava taka kogato se setish q trii okolo 30 sek-1 min. i shte ti se mahne byrzo Haide chao

  4. #4
    4uvala sum 4e kato si naturka6 smu4kata s lujica stava!!!!Malko e stranno ama deistvalo!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    Цитирай Първоначално написано от P1ra71nQ
    ami da ti kaja az sym probvala sys zlaten prysten i stava taka kogato se setish q trii okolo 30 sek-1 min. i shte ti se mahne byrzo Haide chao
    Да и аз знам че със златен пръстен минава бързо

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    misi posle shte vi kaja nai efikasniq na4in ......kato probvam si4ki varianti de ...........

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi namaji se s malko fon dio ten, i nqma d a si li4i, taka dokato se mahne i gotovo

  8. #8
    emi deistva tva s fon dio tena..am az imah smu4ka na ustata....se edno nqkoi me e prebil..6tot moito milo mn hapi... pomaga...studena lujica...
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!!!

  9. #9
    Guest
    аз пък като имам смучка предпочитам да си стои.ко ми пука ко биха казали хората

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Отиваш в аптеката и си купуваш троксивазин/ за мазане/- не е скъп.Мажеш и втриваш хуууубаво- по няколко пъти дневно.Може да се ползва и когато станат кръвоизливчета след епилация.Друг препарат е хепароид/за мазане/, но е вносен и може би по-скъп.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi namaji se s malko fon dio ten, i nqma d a si li4i, taka dokato se mahne i gotovo
    naistina t'va e nai-burzoto hahaha

    DaNcE!iT's sO hOt!I cAn'T sToP!tHe mUsIc fEeLs tHe rOoM!ViBrAtIoNs!sEnSatIonS!tHaT bEaT gOeS bOoM,boOm,BoOm!I'vE gOt tO kEeP iT tOgEtheR!wAtcH thE cRaZy pEoPlE dAncE... ;]

  12. #12
    АТАКАБГ
    Guest
    хааа,на мене последния път като ми правиха се крих от наште после,че и в даскало да се не вижда... обличах си един суичър,от който врата ми почти не ми се вижда

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Na men poprincip ne mi prechat puk i mn rqdko dacam na koito i da bilo da mi poravi obaceh vednuj edno momchence mi beshe napravilo bukvalno celiq vrat v smuschki i tfa s lujicata probvah goredolo pomogna ama pak mi se nalagashe lqtoto v nai golemite jegi d ahodq s polo ili shalche
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Пуснато на: Чет Окт 28, 2004 6:51 pm
    Мдаа... тая смучка само вас чака да кажете как се маха...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си