.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Q kajeteee{}

  1. #1
    Kefi-me
    Guest

    Q kajeteee{}

    abre narode sno6ti gledahte li 6outo na Slavi.... az go gledah i mnoo me izkefi zaradi teq deto igraeha breik B-Boys li beha ili nz...nz za6to oba4e mnogo me kefi da gledam breik nezavisimo dali e po TV ili na jivo... toest na jivo sam vijdala samo vednaj na moreto ama e mnoo qkooo am za sajalenie ima redko takvi mom4eta i momi4eta mnoo me kefi a na vas???

  2. #2

    е мноо яснооо

    тва брейка е супер и момчетата които го играят обикновено са супер пичове.Много им се кефяяя баща им вика че тва не е танц според него,ама той пък какво разбира междувпрочем гаджето ми е брейкър да ви се похваля
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    da golemi sladuri bqha

  4. #4
    :}}}
    Guest

    :>

    eee Mira_ braoo mnoo se radvam za tebe 4e si ima6 takova gadjence... i igrae li pred tebe breike to tova ne e nai-vajno trqbva nai ve4e da se razbirate no sega stava duma za Breika... nqmate si i predstava kolko mnogo me kefii samo kato vidq breik da igrae nqkoe mom4e i poludqvam imame edno mom4e ot klasa koeto e treniralo malko breik i pokaza nqkoi ne6tica ama ne go biva ne e treniral tolkova mnogo moje bi )) ama si me kefi breika i tva si e :P

  5. #5
    На мен много не ми допада брейка

  6. #6
    i mene mnogo me izkefiha.a toq sus sinqta 6apka be6e stra6no gotin.mnogo puti na moreto kato sum bila po diskotekite i v dvora na stanciqta kato sme na lager,mom4etata sa tancuvali breik.v bronx su6to ot vreme na vrem,e se subirat breikuri,ama rqdko nqkoi im obru6ta vnimanie...

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    yeah mn se kefq,4e ima i dr deto se kefqt na break-a...tukmo pusnah edna temi4ka otnosno tovaaz gledah malko pi4ovete i bqha naistina dobri,nqma spor!tc sega se se6tam poneje slu6am edna takava pesni4ka ,na koqto po princip se igrae-ta da vi q kaja-Flying Steps-Short Thing,mn e dobra))

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  8. #8

    Re: :>

    Цитирай Първоначално написано от :}}}
    eee Mira_ braoo mnoo se radvam za tebe 4e si ima6 takova gadjence... i igrae li pred tebe breike to tova ne e nai-vajno trqbva nai ve4e da se razbirate no sega stava duma za Breika... nqmate si i predstava kolko mnogo me kefii samo kato vidq breik da igrae nqkoe mom4e i poludqvam imame edno mom4e ot klasa koeto e treniralo malko breik i pokaza nqkoi ne6tica ama ne go biva ne e treniral tolkova mnogo moje bi )) ama si me kefi breika i tva si e :P
    ми да,тренира пред мен и даже се опитва да ме научи на някой стъпки, ама не съм толкова добра като него, просто си му идва от вътре.Той знае че брейка ме подлудява.....
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    213
    i az mnoo im se kefq ama se 4udq kak e da se tarkalq6 po zemqta....
    tell me would you kill to save your life?
    tell me would you kill to prove you’re right?
    --------------
    no matter how many deaths that I die, I will never forget
    no matter how many lies that I live, i will never regret

  10. #10
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    :)))

    naistina breika e qko ne6to,teq dvijeniq da gi pravi6,vsqka6 si lastik ,trudni4ko no gotino no v BG mnogo ne se igrae za sajalenie...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719

    Re:

    Цитирай Първоначално написано от Iliqn4eto
    naistina breika e qko ne6to,teq dvijeniq da gi pravi6,vsqka6 si lastik ,trudni4ko no gotino no v BG mnogo ne se igrae za sajalenie...
    От къде знаеш,че не се играе Според мен пък е точно обратното ..а тия дето бяха гости на Славито са Electric Force ..и м/у другото Du6ka аз пък се сещам за Flying Steps - We Are Electric ..много е подходяща за брейк

  12. #12
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    :}

    От къде знаеш,че не се играе Според мен пък е точно обратното ..а тия дето бяха гости на Славито са Electric Force ..и м/у другото Du6ka аз пък се сещам за Flying Steps - We Are Electric ..много е подходяща за брейк



    e moje i taka da e ,no az sam vijdala breik da se igrae samo po golemite gradove ili na moreto,a po Tv-to ne sam gledala mnogo osven na nqkoi klip4eta:0) no kakto i da e

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    tam kadeto ne trqbva
    Мнения
    129
    мда много е яко попринцип!и мен ме кефат сладури бяха да......ма ло6ото е 4е наистина ного рядко се сре6тат а ф старото ми у4илищте ного денсеха.....супер са
    Nikoga ne e kusno da napravish na mrusnika mrusno kolkoto po-kusno tolkva po-mrusno

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами аз играя брейк!!Не казвам ,че съм много добър...!!!Иначе много ми допада..преди 2години почнах да играя и до сега не съм спирал !
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си