.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70

Тема: KRAI!!!

  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103

    KRAI!!!

    Da wi se...pohwalq...Re6ih 4e otkazwam trewata...Ne 4e ne mi hareswa efekta i tn...No mi pisna ot wsi4ki problemi okolo neq...maika mi,bezkrainoto kriene,wsi4ki aferi w kwartala...Sega i nekwi kuki se zabyrkaha...
    Ostawam edno primerno dete..6te se zanimawam samo sys zna4imi za men ne6ta-muzika,hek...hora...
    Molq wi kajete 4e se gordeete s men ili n6to ot sorta......................ot edna strana mi e...kofti...ama mislq 4e e dobre 4e se re6ih na twa...

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539

    Re: KRAI!!!

    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Da wi se...pohwalq...Re6ih 4e otkazwam trewata...Ne 4e ne mi hareswa efekta i tn...No mi pisna ot wsi4ki problemi okolo neq...maika mi,bezkrainoto kriene,wsi4ki aferi w kwartala...Sega i nekwi kuki se zabyrkaha...
    Ostawam edno primerno dete..6te se zanimawam samo sys zna4imi za men ne6ta-muzika,hek...hora...
    Molq wi kajete 4e se gordeete s men ili n6to ot sorta......................ot edna strana mi e...kofti...ama mislq 4e e dobre 4e se re6ih na twa...
    Da spored men dobre si napravil.BRAVO

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az li4no mnogo se gordeia s tebe! Radvam se 4e si re6ila da spre6 trevata i se nadiavam iskrenno da yspee6!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    BrAVooo.AZ sam na 14 godini i nikoga do sega ne sam upotrebqvala treva nito narkotici[vsa6nost ne mislq i da upotrebqvam]no pu6a toest pu6eh i re6ih da gi otkaja 6toto nqma smisal.ZA6to da pu6a kato moga s malko pove4ko volq da se otkaja ot tozi navik i takaaaa....ve4e 3meseca sam bez cigara v ysta

  5. #5
    ko te ebat kukite az sam s 2 prisadi
    ball till i fall

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Браво умно решение :P Всички се гордеем с теб


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Vzela si mn dobro reshenie radvam se che si se osaznala navreme gordeem se s teb!!!!
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  8. #8
    Bravo! Vzela si pravilnoto re6enie, zamisli se kolko e bezmisleno i bezcelno vsi4ko tova i nqma da sajalqva6 za "razdqlata" si s trevata! Sega vse edno 6te ti padne kamuk ot sarceto - krai na krieneto i na jelaniqta...Ve4e si nov 4ovek, ne bih kazala, 4e se gordeq s teb, a 4e iskrenno se radvam za teb
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Много хубаво(правилно) решение...надявам се изпълнено !
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    TI LUDA LI SI BE MOMI4E KAK 6TE OTKAZVA6 TREVOLQKA
    eee bazik ve .... BRAO

  11. #11
    bre ora kvo vi kefqt tiq cigari,trevi i podobni
    otkazvaite go tva ne vi trea

  12. #12
    Браво! Много хубаво решение си взела.
    Гордея се с теб. :P
    Трябва да бъдеш сигурна, че решението ти е напълно правилно и дори и някой да се опитва да те обеди в обратното, по-добре не му вярвай!

  13. #13
    Guest
    За какво изобщо си почанала да пушиш трева ?

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ai 4estito
    i az taka te6ih sq samo si popushvam po 1-2 pyti na mesec
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Поздравления и от мен Взела си най-правилното решение и всички се гордеем с теб!!!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    eiiiiii аз кат ви казвам че дружба е най якия квартал с най печените хора...аххаха

  17. #17
    "No mi pisna ot wsi4ki problemi okolo neq...maika mi,bezkrainoto kriene,wsi4ki aferi w kwartala...Sega i nekwi kuki se zabyrkaha... "

    kakto reshish no znai 4e vinagi shte si ostanesh spekan
    ball till i fall

  18. #18
    Bravo!Bravo!Bravo!Iskreno ti jelaq kysmet
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Awe Drujba si e qk kwartal...ama DeaTHroW-ReC_F,ne znam kak e w 1 ama tuka...powe4eto mi priqteli s koito nqkoga si pofihme sega....we4e ne upotrebqwat samo trewa....Mnogo si gi obi4ah no te se promeniha...stanaha si..narkomani...I wypreki 4e sym sigurna 4e az 4ak do tam ne bih stignala...predpo4itam da spra do tuk...nai-mnoo ot wreme na wreme s powod (wseki den e praznik...ne be baam se...)

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    454
    Въпреки,че пуша те поздравявам за т'ва положение.
    И все пак ти пожелавам да си така и за напред.
    Най-важното,е че сама си си го решила

  21. #21
    E mi 4esno da ti kaja...hubawo, ama ne znam dali pu6i6 cigari...spored men si pafkai kozec, ama 6ibaniq tutun mahni, za6toto toi e po-golemiq SHIT...

    ...ei oba4e ponekoga nqma ni6to drugo, koeto da moje taka da te otpusne kato edna cigara hubaw joint...kakwoto i da mi razprawqte...prosto....drugo si e
    -------------------------------------------------------



    psychedelic redemption

  22. #22
    Guest

    Re: KRAI!!!

    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Da wi se...pohwalq...Re6ih 4e otkazwam trewata...Ne 4e ne mi hareswa efekta i tn...No mi pisna ot wsi4ki problemi okolo neq...maika mi,bezkrainoto kriene,wsi4ki aferi w kwartala...Sega i nekwi kuki se zabyrkaha...
    Ostawam edno primerno dete..6te se zanimawam samo sys zna4imi za men ne6ta-muzika,hek...hora...
    Molq wi kajete 4e se gordeete s men ili n6to ot sorta......................ot edna strana mi e...kofti...ama mislq 4e e dobre 4e se re6ih na twa...
    tapak si osaznai se be.strahlivo si postapil - otkazal si se poradi po malovajnite pri4ini a ne poradi osnovnata- ot trevata otka4ash depresira6 se provaliash se i e mnogo vazmogno da posegne6 kam tvardo !!!!!!

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Delio_MaN
    E mi 4esno da ti kaja...hubawo, ama ne znam dali pu6i6 cigari...spored men si pafkai kozec, ama 6ibaniq tutun mahni, za6toto toi e po-golemiq SHIT...

    ...ei oba4e ponekoga nqma ni6to drugo, koeto da moje taka da te otpusne kato edna cigara hubaw joint...kakwoto i da mi razprawqte...prosto....drugo si e

    da ti e** m****** k********* t** kato si t** ne moge6 da se otpusnesh ot drugo da

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
    Благодаря!

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Delio_MaN
    E mi 4esno da ti kaja...hubawo, ama ne znam dali pu6i6 cigari...spored men si pafkai kozec, ama 6ibaniq tutun mahni, za6toto toi e po-golemiq SHIT...

    ...ei oba4e ponekoga nqma ni6to drugo, koeto da moje taka da te otpusne kato edna cigara hubaw joint...kakwoto i da mi razprawqte...prosto....drugo si e
    n******* p****.vsi4ki tehno maniaci ste takiva(po4ti)

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
    Благодаря!

  25. #25
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    evalata

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си