.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 69
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605

    A posledniq sms koito vie izpratihte

    Koi be6e posledniq sms koito napisahte i na koi???


    Moq posleden sms be6e do nai-dobreta mi priqtelka koqto u4i v Sofia:"Mnogo kofti 4e nqma da se vidim taq sedmica.6te mi lipsva6.A i btw pitah za vodkata-20lv e butilkata.Az sam navita da sme ram.Adiii do i znai 4e si te obi4am-cunki."
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  2. #2
    Guest
    moq posledniq e ot edna priqtelka `Hi ya luvie, c u in a bit i`m goin 2 jay's meet u at urs luv chaz`

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    [b][i][color=olive]"Hey,Sas,was f

  4. #4
    dobre 4e kaza za kvo staa duma 4e ni6to ne ti razbrah.moq be6e:mi kakto iska6,tvoq si rabota.za edno mom4e deto za nego kazah v onaq tema koi e posledniq sms koitop si polu4il

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  5. #5
    "Прибирам се с буса в 20.30. Да сте сложили мезетата"

  6. #6
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    "Ok.Ich bin so wieso alleine.Ich warte auf dich."Mi otgovorih na edna priqtelka,shtoto tq kaza che shte me zabere ot nas za daskalo

  7. #7

    Beyonce^^

    Moqt beshe..."Dnes pravim 7meseca ot kakto skasahme angelcheto mi.Kak mi se iska da se varne pak hubavoto vreme,no edva li shte stane"-na momcheto koeto mnogo mnogo obicham!!!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    "dushichko izobshto nedei da idvash ...nqma da karame 4asove ... shte mina prez vas kato se pribiram"

    na edna sau4enichka deto ne doide za purviq chas .... i nii izobshto ne karahme takiva ...shtoto na daskalkata sina se obesil v4era prediobed i....... abe kofti istoriq beshe gotino hlape

  9. #9
    "Sladur Chestit Rojden Den! Da si jiv i zdrav i mnogo 6tasliv! Bi4kam te...cureto!"
    на един приятел за рождения ден)
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    "hah,kak si?Az sega sam v 4as po himia i re6ix da ti drasna edno sms-4e i da te pitam nali v subota ne si na disko i 6te hodim na kunki?:P"

    sms kum best-a mi
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Zdrasti du6ata,kak e
    ba4kame ili typeem
    Kak e s Romeo
    gukate li si ili se buhate


    Тва го пратих на колежката си от лятото, за да я питам как е новия колега и дали се рабира с него. Товами е предпоследното съобщение, а последното е до един съу4еник...

    Nqmam vau4er obadi mi se

    Все още нямам...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  12. #12
    do edno mom4e ot moq klas, za da mi dade nomera na negovia instruktor poneje mislia da po4vam 6ofiorski kursove, taka 4e pazete ;P "pls, utre mi donesi nomera na instruktora, az ti zapisah diska, utre 6te ti go donesa"

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ааа не помня мноо ма май беше..."абе нема да дойда ходи си сам.." имах мийт с едно М да ходим заедно на друг мийт ма нямах време да спирам на плиска и...тей

  14. #14
    Mi moq posledniq beshe "Znaesh li kolko mnogo ta obichkam?" na edno momche det mnogo obichkam
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    "ako 6te idva6 i ti mi prati edna strela" ..Щяхме да ходим на кино уж ..ама нещо

  16. #16
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    na best-a mi
    "pls,ne se surdi deeeee )) {} "
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  17. #17
    Guest
    ve4e nqmam GSM ako obadi mi se v nas

  18. #18
    dobre priznavam si ne pra6tam SMS az sym na sim karta :P

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    na edna priatelka:ko she kaze6 da ostawim kinoto za utre?plzzz ....alex
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  20. #20
    до най-добрата ми приятелка беше: чакай ме в неделята на плиска с елеонора и другите след малко идвам(имам предвид сладкарница неделя)

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Sf
    Мнения
    357
    ami moq e do brat mi koito ima6e rojden den:
    4.r.d. mn lubov i takiva ne6ta i da ne s4upite ku6tata dokato se vurna,vnimavai v kartinkata mom4ence
    In the middle there is no beginning and no end...

  22. #22
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Получих съобщение с текст: "Сашо, страшно много ти благодаря за страхотното изкарване в Стара Загора! Радвам се, че имам приятел като теб и не забравяй, че те чакам на гости в София!Петя". И моя отговор е:" Eeee tova be6e naii-malkoto koeto moje6e da napravq. Ako se organizirame i doiidete za po-dalgo vreme 6te si izkarame neveroqtno "

  23. #23
    Moqt posleden SMS e ot nqkakva taina obojatela: "mnogo si lo6 be beb4o kakvo tolkova ti pisah 4e tu stana sme6o? prosto iskam da znam dali e vazmojno ili ne? pone mi prati sms tolkova mnogo li iskam?"
    Taq postoqnno mi gi pra6ta takis sms-i i napravop se qdosvam.
    Всичко е такова, каквото изглежда, но не всеки има достатъчно отворени очи....!!!

  24. #24
    Guest
    Zdr,milo{}Sega karam 4as po informatika:P v4era nqmate vreme da si lafim ,pone dnes se vidim Mnogo mi e sku4no,lipsva6 mi

  25. #25
    Към една приятелка - Eli sladko eli :}
    Why are we here ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си