.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42

Тема: BREAK

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547

    BREAK

    Poneje starata tema ve4e ne sa6testvuva(kakto vsi4ki dr)...re6ih pak da pusna tazi si temi4ka))ta kefi li vi?nqkoi zanimava li se po-seriozno ili prosto liubitelski???az po4nah predi nqkolko meseca da igraq ...hmm golemi jertvi,golemi sinini-edna mi sedq nqkolko sedmici)ama 4estno kazano to4no pri break-a(pone pri men),tova ne me otkaza,ami me ambicira...po princip ne moje da se pedpoloji,4e igraq to4no tova,no horata,s koito igraq mi kazaha,4e mi otiva i mi se otdava..
    za sajalenie naposledak nqmam mn vreme;(i se polu4ava gadno,no ne mislq da se otkazvam..ta sega ste vie,az tova iskah da spodelq

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    zs

    Мен лично ми е приятно като гледам,ама не искам да се занимавам...

  3. #3
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    men syshto mnogo me kefi da gledam kak nqkoi igrae breik,ama ne se zanimavam i nqmam takova namerenie

  4. #4
    Мария
    Guest
    BREAK-а си е цяло изкуство! И мен адски много ме кефи.Ама откакто гаджето ми си счупи ръката пред мен докато тренираше...Някак си не го одобравам толкова много.Може да пострадаш много тежко.Но няма спор,че е невероятен танц особено с повече пластика.

  5. #5
    sm361
    Guest
    super se kefa na breaka i as iskam da treniram ama si4ki mi vikat 4e sum prekaleno .... nekak si ...... drebi4ka ama tfa ne me otkazva de bih trenirala ako imah pove4e vreme i vazmojnosti razbira se

    Du6ka, ti kade trenira6 i ot kolko vr.....?

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi mene 4esno da ti kaja super mnogo me kefat takiva sladuri i mnogo im se divq, oba4e nikoga ne sum se zanimavala s podobno ne6to, a i ne mislq 4e nqkoga dori 6te probvam, malko dosta trudni4ko mi se vijda

  7. #7
    i men ujasno mnogo me kefi breika

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    sm361 ami zna4iu4a se ot okolo 3 meseca...a ina4e to ne e ne6to takova profesionalno organizirano,parvona4alno dokato be6e o6te samo hubavo vremeto opavahme balatomi v edin kvartal pred edin blok i puskahme muzika ot terasata tam i si be6e super qko,ama malko se polu4iha kofti ne6tata i ne znam dali 6te moje pak da igraem tam nqkoga...a sega sme si namerili v edna zala mn podhoq6ta(kato izklu4im,4e e na parket i se parzalq..)kolkoto do tova ,4e si drebni4ka,ne mislq,4e ima nikakva problem!daje za mn ne6ta sam sigurna,4e 6te ti e ot polza..predpolagam,4e 6te si pargavi4ka i tam paqci i tn 6te gi pravi6 po-lesno...rasta nqma zna4enie proincipno.
    a plastikata naistina e syper,oba4e trqbva da ima6 i ne6to zalojeno...tehnikata se u4i,no ne e samo do tova...naprimer moq priqtel q vladee mn dobre ,edin ot nai-dobrite v GB e ,ama nikoi ne go e u4il...prosto si moje
    a po princip na "trenerovkite" kakto gi nari4am az se sabirame takiva po-moje6ti i takiva ,na koito da se pokazva(ot koito sam az..)daje s edno momi4e si napravihme edin sinhron..

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    мм ужасно много ме кефи....невероятно е..

  10. #10
    sm361
    Guest
    Du6ka, 10x za infoto.....as puk sum re6ila da se probvam v electric force..daje s "6efa" im sum govorila...ama 6 vida....tree pove4e temi4ki za breika da ima ne mislite li.EvEtYboDy?!?

  11. #11
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Изобщо не бях почитателка на брейка, докато не срещнах сегашния си приятел (с неговата група са четирикратни шампиони на България), вече бивш брейкар. Животът му е заобиколен от брейк, така че ми се наложи да го приема. И все повече започнах да го харесвам. Гледах купища касетки и клипчета, започнах да слушам такава музика. А най-големият гъдел е като го гледам да танцува...
    Да се похваля - скоро ще се запозная и с Електрик Форс

    Но нямам намерение да танцувам, твърде стара съм вече за да започвам тепърва, а и нямам излишни неща за чупене. Освен това съм схваната като пръчката на метла.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  12. #12
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Сега се сетих.
    За който не знае -> на 13 ноември в зала "Христо Ботев", студентски град, София, ще се проведе break championships, с организатори Електрик Форс. Доколкото знам, групите, които ще се състезават са 12, на основата на батъла.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  13. #13
    sm361
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Сега се сетих.
    За който не знае -> на 13 ноември в зала "Христо Ботев", студентски град, София, ще се проведе break championships, с организатори Електрик Форс. Доколкото знам, групите, които ще се състезават са 12, на основата на батъла.
    a 6e moe li more info otnosto Koga po4va/4as/ i Kak se stiga do tazi zala...pls 10x predvaritelno

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    sm361 nqma ni6to,ako moga da pomogna..a puk az znam samo za "Crazy Horse" ,te bqha ot varna i idvaha na mladejkiq festival v gb...
    LadyDi heh znam kak e 4uvstvoto...da ti kaja mn bih iskala da moga da go gledam tova ,ama nqma kak((...
    ne znam kak da vi opi6a tazi trapka,koqto mi se iska..prosto ...kogato re6i6 da napravi6 ne6to misli6 samo za nego ili ni6to ne se polu4ava...izolira6 se ot ostanaloto i misli6 za dvijenieto i ritama..mn e vajno da go hvane6,za6toto prosto ako ne po4uvstva6 muzikata dvijeniqta sa prazni...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Сега се сетих.
    За който не знае -> на 13 ноември в зала "Христо Ботев", студентски град, София, ще се проведе break championships, с организатори Електрик Форс. Доколкото знам, групите, които ще се състезават са 12, на основата на батъла.
    ами то имаше един пост в съобщения..посветен на това "събитие"..ма аз тей и не разбрах към колко часа...

  16. #16
    брейка е нещо жестоко, адски много обичам да гледам!
    аз лично не искам да се занимавам, защото не мисля, че ставам за това, предпочитам модерния балет за сега
    Dance is life, everything else is just details...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    И на мен ми харесва брейка ..ама само да гледам.С тоз мой мързел и непостоянство никога няма да се науча да танцувам И някой ако разбере нещо повече за тва дето ще става на 13 да пише,че мисля да идвам към София

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    blizalka,ako preodolee6 marzela i ima6 realno jelanie mislq,4e si e napalno vazmojno da se nau4i6..daje sam sigurna,4e ako po4ne6 6te se zaribi6,ako ne za postoqnno,to za izvestno vremenapravo 6te si hodi6 po ulicata i 6te si pravi6 razni stapki

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  19. #19
    Не ме кефи. Сорри!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    hahaha male kakva glupost sam napisalato4no "Crazy Force" idvaha v Gb na mladejkiq festival..dobre,4e stana dnes ne6to na vapros,4e da se osaznaq..maleeeeee mn zle..heheh

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    BreaK DaNce *4* LiFe

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    [/b]yeah LiNkiN4eTo)) & LP 4ever!

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    HorAAAAA iskam da spodelq za v4era))Poneje be6e petak i na detskata nqma6e mn hora i nakraq pusnaha malko break,ama nikoi ne vliza6e v kraga i az se pristra6ih i napravih edin freez(tozi pat ne se pribih,kakto posledniq pat na tova s balansa s racete i krakata))i malko ot paqka)az li4no bqh dovolna ot sebe si,dr nqkak si nz kak to4no go prieha,vse pak sam momi4e,ama ne me barkavajnoto e,4e dokazah,4e moga na sebe si.
    Moje bi tozi pat se polu4i,za6toto predi tova bqh na trenerovkalele sega vsi4ko me boli,i sam se posinila,no kakto vinagi-ne sajalqvaM!
    Prosto iskah da vi spodelq valnenieto)

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  24. #24
    sm361
    Guest
    [color=orange][/color=orange ee, Du6ka, gordeq se s tebe ¶))
    i vse pak nekoi ne razbra li ne6to pove4e za tfa na 13-sti, demek ot kolko a 4azut?????]

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    heheh sm361 mn se radvam!ami az ne moga da pomogna v tva otno6enie 6toto ne sam ot sf,sorry;(mn mi se iska i az da mojeh da go gledam,ama nqma takava veroqtnost...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си