.
Затворена тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 65 от общо 65

Тема: Xek:)))

  1. #51
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    оу тва е супер"спорт"!!!мн ме радва!
    аз имам едно хекче и понякога цакам ама съм мноо зле
    ама колкото и да е ми доставя голямо удоволствие
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  2. #52
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Да около милион пъти...Аз споделям само за скатерите...за останалото можеш да си натиках хейтърщината знаеш къде щото ми дреме на котенцето(на домашната ми котка де)
    Т'ва беше мноо дебилно мнение.. ми аз пък казвам ти да си натикаш хекърщината/хейтърщината в котенцето (домашното )
    Аз пък мразя ХЕКЪРИ , ЧАЛГАРИ , ФЕШЪНИ , ХЕЙТЪРИ , РАСТАВИ и т.н.
    Вече мога да спя спокойно \/

    По "темата" : играя хек колкото да се наредя в кръгче с приятели и да подритваме нещо...Не съм про и не ми пука т'ва за мене е пълна простотия


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Еми нали знаеш...Дреме ми нааа.....айде това е форум в който влизат непълнолетни...Ма за ко изобщо пишете като не ви кефи не моа да разбера...Бе оправяйте се...
    Уориър..еми стебе тряа сме квит...аз съм така с твойта раса в вафлите с колела

  4. #54
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Еми нали знаеш...Дреме ми нааа.....айде това е форум в който влизат непълнолетни...Ма за ко изобщо пишете като не ви кефи не моа да разбера...Бе оправяйте се...
    Уориър..еми стебе тряа сме квит...аз съм така с твойта раса в вафлите с колела
    Нищо лично нали знаеш? :P \/


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  5. #55
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    дамз и аз цъкам наркоманското топче

  6. #56
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Ot kakvo obiknoveno si pravite hek4eto i kakvo slagate vatre ?

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eNcE
    Ot kakvo obiknoveno si pravite hek4eto i kakvo slagate vatre ?
    боП

  8. #58
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Един френд си слага сачми от тия жълтите за пистолетите.. абе сещате се за какво ви говоря


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  9. #59

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    По света и у нас
    Мнения
    67
    Аууу хек-че!Много забавно.Все още съм начинаеща,но с гордост мога да кажа,че в даскало бях едно от първите момичета дръзнали да пробват.Беше смешна картинка-нищо не правех като хората,но с малко помощ и търпение от страна на 'професионалистите' и желание започнах да схващам!Мен ми допада.Трябва да има и такъв норматив по физическо!!!!!
    Нещата не са,нито добри.....,нито лоши-мисълта за тях ги прави такива!

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eNcE
    Ot kakvo obiknoveno si pravite hek4eto i kakvo slagate vatre ?
    боП
    Добре де...зависи от хека...Може да е със силиконови топчета,пясък,ПВЦ парченца...няма да е зле и някоя друга рибарска тежест...

  11. #61
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Пясък?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Пясък?
    Ми да..стандартен сендбег...едно време фрийстайл само с такоз са играеше...са се смята за чийтърско щото лепи като с магнит.В хековете за фрийстайл са пак има пясък ама и други сачми или парченца некфи малки..и тежести

  13. #63
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Jamalska
    Blagodarq za podrobnoto obqsnenie

  14. #64

    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    София
    Мнения
    1
    Като цяло си търся дружки за хек, които живеят в София. Аз съм напълно навит за хек, както и нови приятели. Ако желае някой да се свърже с мен да ме намери на skype: Chernobyl_disaster (name) Ще ме познаете по това, че съм от Pripyat, Ukraine. Като цяло е студено напоследък, но определено и аз си търся разпалено дружки да играя хек с тях, добър съм и си търся добри!...Жалко, че чак сега видях, че има статия за това с хек-срещите..и то чак от 2006. Надявам се да видите моето късно представяне във вашият форум. Пишете ме и мен!
    I never play the victim, I'd rather be a stalker.The Zone wants to be respected. Otherwise it will punish.

  15. #65
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    2004
    Hostis Honori Invidia

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си