.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65

Тема: Xek:)))

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547

    Xek:)))

    Ei kakvo 6te kajete za malkoto top4e...cakate li?)mn mu se kefq...az li4no imam hek ot 3 godini(be6e parviq v predmoto mi daskalo)be6e mn veselo v koridorite,ludnicaa i poznaite kolko skoro se skasa(sled kato vsi4ki se u4eha na nego..)ta praktikuvate li tozi "sport"

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    ne za syjalenie

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az puk nay4ih za tva ne6to ot kartinkata v podpisa na Jamalska. Izob6to ne sum vijdala takova top4e i niamam predstava kak se igrae!

  4. #4
    mda,mnogo me kefi.az imam edin.dori prez lqtnata vakanciq ima6e 2 mom4eta(i dvamata imaha edno i su6to gaje )i vs gi kefeha a i igraeha mn dobre s hek

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  5. #5
    blue_flower
    Guest
    Igrata e gotina stiga da ne si kriv v krakata kakvato sam az. Ne uspqvam da ucelq tova top4e, ama ina4e e zabavno.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    hehei golema ludnica ako igraish s takiva deto i te neznaqt kvo pravqt ( kato mene chat pat)
    sladka igrichka e ............. i sq jamalska mi e obeshtala da me osuvershenstva puk az blq bql .... abe taka de obshto vzeto tva e ideqta

  7. #7
    хах ми кефи ме..
    от време на време джиткам...некво отпускащо такова...даже преди малко играх...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Мхм хекчето е голяма зарибявка Даже сега като сметна последно цъках преди мм 5 часа в даскало.Аве яко е,особено ако цъкаш с яки хора..фън да става

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi mene mnogo me kefi, no za sujalenie ne moga da go igraikam ine4e kato gledam nqkoi, super mnoo me kefi

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    super e,4e ima tolkova mnogo fenove!))
    e4o don't worry i az u6 igraq ot dosta vreme,ama ne moga da kaja,4e sam si sazdala nqkakva tehnika cakam puk kakto doide)
    to si zavisi i ot tva s kakvo si obut de..daje mnogo zavisi)
    ima da tarka6 podmetki v na4aloto..nqma na4in

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    директорката ми го зе.....в момента нямам

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30
    az imam v momenta 2 mnogo sa sladki i si zakam redovno makar i poniakoga sama
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    So Far Away!--->CA
    Мнения
    500
    az imam edno v momenta imnog omu se kefq i se opitvam da si igraq ma....malko trudno i opredeleno mnogo zavisi ot obuvkite ma az sum uporito magare i shte se naucha inache super mnogo me kefi kak drugite si igraqt. a puk moito hek4e e mnogo gotino kato ogun aaaaaa mnogo si go lofkam :P hhahaah :P
    -------------
    love is friendship set on fire!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    heheheh mi az si imam hek - edin 4eren
    s 4erveno i mn si cykam v nas- opitvam se
    de ama zasega nqqm koi znai kfi uspehi
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    6eguwa6 li se...za men towa e smisyla za jiwot...Staraq se na kryg i freestyle i iskamda opitam mrejaaa...mnou me radwa...Bez twa nemoga da jiweq

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Na men ot dosta vreme mi napravi vpe4atlenie kartinkata v podpisa ti...Proval/a li si se v nqkakvo takova sastezanie?(sorry,ama ne sam sigurna dali si m ili f?)

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ami f sym i ne,ne sym...wse o6te sym mnogo nazad s materiqla... Xax no na hek-fest4eto w NSA predi nqkolko sedmici se naigrahme doore s nai-dobrite....

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi mene mnogo me kefi, no za sujalenie ne moga da go igraikam ine4e kato gledam nqkoi, super mnoo me kefi
    I az sum taka


  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    ...Nqkade pod slanceto...
    Мнения
    43

    ...............

    ...I az qko se kefq...E,ne sam mnoo dobra,ama nqkak si se opravqm-Jamalska me y4i... ...Pokrai neq i az se pobarkvam po taq igra...Xekar4etata sa qki xora...
    Have a nice trip!

  20. #20
    ot 5 godini igarq bil sum v federaciqta )))) mnoo dobra igra da ama ve4e rqdko igraq))

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Malka7a Drusalka
    ot 5 godini igarq bil sum v federaciqta )))) mnoo dobra igra da ama ve4e rqdko igraq))
    Kato stana duma q spodeli za taq federaciq...ako iska6 tuka ako iska6 na LS...kaji koi sa tam...nqkoi koito da znam?

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Jamalska sorry,ve4e sam nqsno,4e si "f"...
    Malka7a Drusalka pls ,ako nqma6 ni6to protiv spodeli za tazi federaciq tuk..na men sa6to mi e mn interesno...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  23. #23
    Guest
    mi igraq ot 5 godini hek bqx v federaciqta daje nqma takuv sport ama sega ve4e rqdko igraq

  24. #24
    Guest
    mi ve4e nz kakkvo stava s neq ima6e edno purvenstvo i te gledat akk igare6 i ako te xresat te zimat tova be6e pri mene )))

  25. #25
    Guest
    Igrata e gotina i 4at pat cykam ama ne sam mnogo dobra daje hi4 ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си