.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: Спомените

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822

    Спомените

    Пазите ли ги или ги преодолявате Носят ли ви усещания и има ли нещо ценно в тях Привидна ли е стойността им и лъжовни ли са топлите чувства, които навяват

    м ?
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Спомените са нещо хубаво... Аз не съм злопаметна.. старая се да забравям лошите неща и да продължа напред, може би и това е причината да пазя само хубавите спомени в сърцето си. Те ми напомят за моменти, в които съм била щастлива и ми дават надежда за още по хубави

    П.П. Грахче, много хубави темички пускаш
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  3. #3
    без мойте спомени аз съм за никъде искам да помня приятелите си,семейството си,всичко свързано със живота ми зависима съм не знам хубаво ли е но е така.винаги витая някъде в облаците и във спомените ми

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    SweeT^Puppy da beee naprao puk spomenite sa ne6to hubavo ako sa te iznasilili kato malko pak li spomenite 6te sa hubavi a zatova ima hubavi i lo6i spomeni vseki si ima qki i tupi spomeni

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    daa temichkata naistina e mn qka az jiveq sus spomenite.stranno e i sigurno glupavo..pomnq strashno qrko i hubavite i loshite neshta i purvite kakto me radvat vtorite taka me natujavat i taka...

  6. #6
    Emi da imam i mnogo hubavi spomeni ne 4e sa malko,no s niakoi ve4e sam se sboguvala
    a za lo6ite imam mnogo,koito ne moga da gi zabravia,no se pak imam mnogo spomeni -hubavi i lo6i


  7. #7
    da vi kaja 4estno obi4am vsi4kite si spomeni. koito ne sum zabravila, za6toto pove4eto sa nqkude si...i ponqkoga se natujavam za otminali ne6ta.ama se uspokoqvam 4e kato doide lqtoto pak 6te gi vur6a su6tite ludorii :P

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Spomenite.....hmmm ponqkoga kogato stane neshto mnogo hubavo nqkolko dni samo za tva mislq Ama burzo go zabravqm v smisal spomnqm si gi do nqkade ama ne vsi4ko Opitvam se da pomnq ama ako ne go spodelq s nqkoq priqtelka ima golqma veroqtnost da go zabravq.A nai-smeshnoto e 4e imenaa, na mom4eta narimer koito haresvam, po4ti ne pomnq :P i vse pitam priqtelkite mi kak se kazvashe mom4eto :P a za loshite gledam burzo da gi zabravqm i v tova nqmam prblemi

    .....IF YOU.....
    DON`T LIKE MY
    ...ATTITUDE...
    QUIT TALKING
    ....TO ME!!!.....

  9. #9
    Guest
    vsi4ki spomeni,koito sa hubavi gi zapomnqm mnoo dobre,makar 4e ima i lo6i spomeni,koito trudno gi zabravqm.

  10. #10

    Re: Спомените

    Ами аз лично пазя хубавите си спомени,а лошите се опитвам да преодолея и да забравя.
    Да,носят ми усещания.Лошите спомени ме натъжават,а хубавите ме радват,правят ме щастлива и от тях ми става хубаво на душата.
    Само хубавите ми спомени са ми ценни и скъпи,лошите не са.
    Не мисля,че стойността нито на добрите,нито на лошите спомени е привидна и не мисля,че са лъжовни топлите чувства,които навяват.
    Напротив аз лично се чувствам истински щастлива,когато се сетя за нещо хубаво,което ми се е случило или което съм преживяла.


  11. #11
    Guest
    hubavite spomeni sa ne6to prekrasno,no ima i lo6i,koito nqkasi ne mogat da se zabravqt.NO trqbva da se borim za da si jiveem po-qko i veselo!uspeh na vsi4ki!

  12. #12
    Искам да помня всичко, абсолютно всичко, без значение дали е хубаво, или лошо. Просто искам да помня. В спомените е миналото, а миналото има страшно много общо с бъдещето. А и единственото, което имам са мислите, спомените и надеждите. Защо трябва да губя, каквото и да било от тях
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Заради тях съм още жив тука в тая кочина наречена "запад" .... нека си живеят у запада....аз си искам у изтоко!! Та само спомените ме крепят ... добри или лоши ако ги нямаше малииии
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Edni ot nai vajnite funkci na mozakasa da zapomnqt i da zabravqt Nqkoi spomeni sa vajni i az obi4am da si pripomnqm kak sme boli ili ne6to sme prai
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Да обаче и спонените носят носталгия...
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  16. #16
    Kakto se kazva vlaka otminava sys tejki kolela,no spomena ostava za vechni vremena!Nikoi nishto ne moje da zalichi spomenite zashtoto te se zapechatvat dylboko v dushata ni!!!
    МеI Love girlpower

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    SweeT^Puppy da beee naprao puk spomenite sa ne6to hubavo ako sa te iznasilili kato malko pak li spomenite 6te sa hubavi a zatova ima hubavi i lo6i spomeni vseki si ima qki i tupi spomeni
    Я чакай малко... ти май не четеш кво пиша!!! За мен спомените са хубави, защото се старая да не помня лошите. Естествено, че ако ти се е случило нещо толкова ужасно като изнасилване спомена няма да е хубав, но какво можеш да направиш? Да се откажеш от живота? Да се затвориш в себе си? или пък да се самоубиеш? Точно в такъв момент хубавите спомени, приятелите и семейството ще ти помогнат да преодолееш трагедията! Никъде не съм казала, че спомените са само хубави, няма вечно щастие...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Спомените са нещо хубаво... Аз не съм злопаметна.. старая се да забравям лошите неща и да продължа напред, може би и това е причината да пазя само хубавите спомени в сърцето си. Те ми напомят за моменти, в които съм била щастлива и ми дават надежда за още по хубави

    П.П. Грахче, много хубави темички пускаш
    и аз

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    спомените са спомени и понякога помагат за оправянето на настроението...но понякога боли оттова

  20. #20
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: Спомените

    Мразя ги! Ох колко много само, как искам само да мога да си
    форматирам мозъка, хаха колко би било добре само! Ностя ми усещания и ище как, е да признавам някой от тях сравнително приятно. Но знаеш ли защо ги мразя, не знаеш разбира се . Ами защото дори да си спомням нещо приятно, ти винаги ми носи носталгия. Липсва ми, искам да си го върна, искам всичко да се повтори отново и отново, а не може . И говоря именно за тоя вид носталгия, не е ли ужасна? Обаче от друга страна има и нещо качествено в цялата история, това че се връщаш понякога към тях, премисляш и може би осъзнаваш грешките си. Така си върви живота общо взето, но доста груб начин според мен за осъзнаване на грешки....не ми харесва, обаче нямам избор

    Give me your best shot motherfucker!

  21. #21
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Neznam kak ste s tolova nostalgi4ni spomeni az moite pove4eto 95% sa samo hubavi malko sa mi ne6tata koito me natajavat i mi nosqt nostalgiq no se pak bez tqh nemoje 6toto ako seki ima samo hubavi spomeni nz mojebi nqma da e ne6to nz kvo da kaja
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  22. #22
    spomenite sa ne6to prekrasno...zapomqm vsi4ki prekrasni spomeni makar i ponqkoga me natajavat ...!ima dni prez koito samo za spomne4etata si mislq...
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    amm i az ne sym zlopametna,no ima neshta koito nqma da zabravq,prostila sym gi,no sa ostanali v syrceto mi....ponqkoga dori negativni te imat mnogo topyl zarqd shtom sa svyrzani sys skyp chovek...
    a za hubavite...vsqka vecher predi da zaspq si mislq za nai prekrasnite migove koito sym imala s chovek koito obicham i si gi prejivqvam pochti vtori pyt ... obicham da si mislq za tqh
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Да обаче и спонените носят носталгия...
    сега прочетох една мисъл и адски много ми хареса - "не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило"

    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами зависи от спомениете.Ако си преживял добри моменти, а после такива моменти да се изживеят е невъзнможно.От една страна ти е хубаво, защото си го преживял, а от друга гадна, защото си загубил всичко, което си имал и спомена ти носи болка.Ако е хубав спомен пак.Ти искаш да приживееш всичко отново, за да се почувстваш жив, обичан, зависи от спомена.Но като носим спомена в себе си, ние съхраняваме част от нашето минало "аз"."Аз'", което сме изгубили...Имам много теорий относно спомените и това са част от тях.... Иначе искам да забравя хиляд хубави неща, по-простата причина, че никога няма да ми се случат отново, че всичко загубих .Напомнят ми за голямото щастие, после за депресията...И като си спомня сега или ми е хипер смешно или плача...Странна съм аз

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си