.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Нещо което май ни убягва,е...

    ... Че този форум не е чат... Писна ми от теми , в които двама души се обясняват за неща съвсем несвързани със проблема... И просто си чатят, или се зарибяват, или се заяждат, или се обиждат... Хубу ве хора, има си места за тая работа, сайта е достатъчно затрупан с глупости и с безмислени постинги от рода на: "Знеш колко ти се кефя, мила" или "Нямам мнение", "Ти си тъп", "Курва такава" и много други...
    Да не говорим пък за тея дето се познават лично и само говорят едни з адруги във форума по повод и без повод. Едва ли е останало тайна за някой, че Трафик страда по келибънди или че BABY_SEXY_GIRL ходи с aneD - пише го ако не във всяка, то поне във всяка втора тема... И не са само те (сори ако съм ви засегнала, ама вие сте най- известни, затва дадох пример с вас)

    ЗА темите - игри няма да говоря, добри са като идея, но скоро ще заемат цяата първа страница на "Всичко тийн накуп"... А има и други , по- важни теми, които заслужават да бъдат там...

    Далеч съм от мисълта, че ще променя нещо с този мой пост, но поне си излях душата. Тийнпроблем е мое любимо местенце в нета, а от ден на ден започва да става все по- зле и да губи своето предназначение... Че модераторите не правят нищо е само един от мноооооогото проблеми... Лошото е че потребителите нищо не правят за подобряване на положебието...мамкаму
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  2. #2
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Мммммда, модераторите са малко и несмогват или нямат възможност да влизат редовно. Но, не само в тях е проблема и в многото потребители, които имат форума за сайт за запознанства. Друг проблем са тъпите гости...Мисля, че проблема дойде с течение на времето. Прекалено близки станахме и почнаха лиготийте. незнам



    (А така Роска! Покажи кой е мъжа в къщата! Просто не се сдържах.)

  3. #3
    napulno sum suglasna!

  4. #4
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    i az sym syglasna s teb

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    rosskata, това съм го казвала сигурно хиляди пъти, ама... И ако трябва да съм честна, вече не влизам в сайта с онова удоволствие и онова настроение, както преди време... Каквото и да си говорим сайта не е това, което беше и никога няма да бъде
    LunaTriCk, проблема не е в модераторите, а в това, че Алекс напусна сайта, а на Цецо не му пука за кефа на потребителите -> неговата цел единствено е да влизат повече хора, независимо, че те са пълни идиоти и пишат само простотии Между другото от днес модераторите са само двама.
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Е да де. Пак си е в модераторите. Малко са.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    И аз нещо забелязвам в какво се превръщат темите.Един пише две думи(не особено смислени)след това 5 човека цитират и коментират това пак със думи от тоя род.
    А за другите случеи в които хората са по-близки..ами аз ли се лъжа или ила лични съобщения.Наистина не е нужно да се превръща едим форум в чат по въпроси които не са свързани с темата.
    Модераторите вече....намам мнение по тоя въпрос.
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    напълно съм съгласна.не е това целта на сайта.
    мисля,че тук е мястото да хах поема една инициатива.пускат се изключително тъпи теми от сорта на :бременен съм.не мисля,че на подобни теми трябва да обръщаме внимание,най-малкото да им отговаряме.просто не заслужават това. и смятам,че модераторите трябва да изтриват такива теми ... не съм забелязала кой знае какво присъствие на модератори във форума от доста дълго време насам
    в топла нощ през юли

  9. #9
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    Всъщност действащ модератор е само Цоки. Мисля, че всички са забелязали отсъствието на Игнис, а аз вече напуснах поста си /въпреки че за сега под ника ми пише "модератор", вече нямам по- специални права/. Уви, политиката на Цоки се различава доста повече от моята затова и не мога да отговарям, но пък и е истина, че за един човек задачата е наистина непосилна, освен ако не стои нон- стоп в сайта, което очевидно е невъзможно.
    Този призив съм го пускала многократно от близо година /всъщност ако не се лъжа точно през септември- октомври миналта година започнаха големите караници за теми и това масово превръщане на форума в чат/, но уви- както се и вижда, без никакъв успех.
    Росската, много жалко е, че наистина нищо не можем да направим. Просто потребителите са такива. Те не правят разлика между двете понятия "форум" и "чат", а просто искат да си направят кефа, независимо дали това наришава реда. А и това явление е вече толкова масово, че дори не съм сигурна дали юзърите са наясно, че е абсолютно неправилно...
    И да, Съни, права си, няма да бъде същия. Радвам се, че някои от вече бившите потребители на сайта, не видяха в какво се е превърнал. За съжаление, ние с теб не сме сред тях. Аз наивно вярвах, че нещо може да се направи, но вече се убедих, че съм била много заблудена в това отношение.
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Проблема си е чисто и просто в потребителите, за които този форум е лично пространство и го превръщат в някаква абсолютна помия с глупави и невероятно просташки теми. Никой не си направи да разбере,че това НЕ Е чат/ирц! Един ми вика - брей , защо и аз да не пусна някоя скапана тема, като и без това е пълно с такива! Ми да ти имам и логиката и акъла! Вместо да се опитаме да направим форума полезен и интересен, хайде да го пълним с глупости! Асоциации, игрички, кой е по по-най, абе хора, вие да не сте в детската градина?!?!?!?! Нямам думи, честно!!! Изумявам се с всеки един изминал ден на прищевките и глупостите на почти всеки потребител... как можете да падате толкова ниско, все още тъй и не ми е ясно...
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    Радвам се, че някои от вече бившите потребители на сайта, не видяха в какво се е превърнал. За съжаление, ние с теб не сме сред тях.
    Да, мила ми сестричке Мисля, че вече е време и ние с теб да се махаме, та да не видим в какво ще се превърне сайта съвсем скоро
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Значи на тоя форум е един модератор?!А аз се чудя защо повечето от темите в ''секс'' още си стоят.
    Да проблем има и в модераторите.Ако аз бях на тяхно място(по-точно на негово)тия теми отдавна щяха да бъдат изтрити и такива гости да не бъдат удостоявани с отговори от страна на потребителите
    !
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  13. #13
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    AvLee, не си мисли, че е толкова лесно да си модератор. Не че е кой знае каква сложнотия, но особено при такива нападателни и неблагодарни потребители, това не е съвсем проста задачка.
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  14. #14
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Де да знам... Може би трябва да са повечко... Имаше един период, в който модераторите бяха доста и имаше ефект....
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  15. #15
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Току- що забелязах - почти всички са писали на кирилица в тази тема... Ако можеше всички потребители да са като вас... (не само заради кирилицата)
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  16. #16
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Няма ли как да кажем на Цецко, че с 1 модератор няма да я бъде ?

  17. #17
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    LunaTriCk, ами давай. Пусни му ЛС. Човекът и АйСиКю си има /ако го е написал/. Но по принцип за тия въпроси е по- добре да се обръщате към Цоки. Той е "главен" модератор... хаха, не че вече има други...
    Хайде, хора, борете се за тоя сайт, жалко е да свърши така
    Макар че аз знам защо се получава подобен ефект. Просто на потребителите им е прекалено скучно и не могат да измислят по- добър начин за забавление...
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  18. #18
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Де да знам... Може би трябва да са повечко... Имаше един период, в който модераторите бяха доста и имаше ефект....
    mamka mu! opredeleno....
    poprincip gledam da ne si otvarqm ustata za moderatorite i admina
    i sega nqmam namerenie da napadam....no naistina ima6e edin period v koito bqha pove4e i be6e po dobre
    na men sy6to mi omryzna da gi gledam tiq 4at- temi
    ebati....pi6ete gi tiq ne6ta na li4ni ako ne polzvate 4ata
    teen-a naistina e po4nal da se prevry6ta v pomiq....ne mi se iska da go priznaq, no e taka
    o6te nqma da se predavam i nqma da se otteglqm...no
    mai nqma spasenie

    Give me your best shot motherfucker!

  19. #19
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    mai nqma spasenie [/color][/b]

    Абе то има спасение... Я да имаше шще двама- трима модератори с принципи дето да трият всякакви помии ( но и да имат време да се занимават, щото и аз бих се изкефила да съм модератор, но не съм достатъчно сериозна) , и да не им пука много- много, дето се вика- да не си поплюват , и ще стане номера...

    Щото на свястни потребители явно вече не мое да е надява човек...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Добре де какво се е променило .
    Преди като влизах ми беше по-интересно...още когато не
    се бях регнала.Сега нещо теми станаха ликичко банални
    и някои от тях тъпи!Вече дори не влиазам във форум секс,щото
    не ми се четат простотии,а преди беше един от любимите ми!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  21. #21
    Saglasna sam, makar 4e i az sam namesena v "osiraneto" na foruma Sajalqvam, ako sam podraznila nqkoi s tova, iskrenno! Ima si temi, koito sa si za laf4e kato "Kajete ne6to za 4oveka" i dr...no pove4eto sa bezsmisleni! Mislq, 4e ne "4ata" e problema tuk, a bezbroinite tupi i zagubeni temi ot gostite i nai-ve4e v "Seks" foruma! O4evidno e, 4e moderatorite ne si var6at rabotata, oops mai trqbva6e da kaja moderatora Az li4no 6te se postaraq da ne zadrastvam i pulnq foruma s bezsmislici, nadqvam se i vie da go napravite, za6toto naistina tova mestence si iska poddrajka i griji, za da ni e komfortno v nego
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: Нещо което май ни убягва,е...

    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    ... Че този форум не е чат... Писна ми от теми , в които двама души се обясняват за неща съвсем несвързани със проблема... И просто си чатят, или се зарибяват, или се заяждат, или се обиждат... Хубу ве хора, има си места за тая работа, сайта е достатъчно затрупан с глупости и с безмислени постинги от рода на: "Знеш колко ти се кефя, мила" или "Нямам мнение", "Ти си тъп", "Курва такава" и много други...
    Да не говорим пък за тея дето се познават лично и само говорят едни з адруги във форума по повод и без повод. Едва ли е останало тайна за някой, че Трафик страда по келибънди или че BABY_SEXY_GIRL ходи с aneD - пише го ако не във всяка, то поне във всяка втора тема... И не са само те (сори ако съм ви засегнала, ама вие сте най- известни, затва дадох пример с вас)

    ЗА темите - игри няма да говоря, добри са като идея, но скоро ще заемат цяата първа страница на "Всичко тийн накуп"... А има и други , по- важни теми, които заслужават да бъдат там...

    Далеч съм от мисълта, че ще променя нещо с този мой пост, но поне си излях душата. Тийнпроблем е мое любимо местенце в нета, а от ден на ден започва да става все по- зле и да губи своето предназначение... Че модераторите не правят нищо е само един от мноооооогото проблеми... Лошото е че потребителите нищо не правят за подобряване на положебието...мамкаму
    а ти друга работа нямаш ли си?
    и бтв, ако искаш да напсуваш някого, направо го напсувай, не го крий в думичките.....

    Click!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Най-лошото е че сте прави... Според мен трябва да се изтриват тъпите и безмислени теми от рода на "току-що се изаках" и то във форума за любовта... Аз даже не съм ги отваряла, а гледам че има и отговори по тези теми! Е кажете, кой е тъп, модераторите, които не ги изтриват, или потребителите, че пишат в тях?... Или и двете групи са виновни?
    Животът е прекрасен

  24. #24
    Guest

    Re: Нещо което май ни убягва,е...

    Traffic, не усещаш ли че ставаш смешен, елементарен и дребнав ?! Писна ми от тебе ! За какво изобщо си в тоя форум, за да го проваляш ли? Ей, от такива като тебе също много пропада форума...
    Извинявай, ама защо не си прегледаш мненията да видиш има ли поне едно смислено?
    Освен да псуваш и да ругаеш (а и да се обясняваш в любов на кели) друго правиш ли в тоя форум?
    Аре моля ти се поне веднъж се замисли за грешките си и престани да се превъзнасяш !

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Mnogo ste pravi...az vse po-rqdko vlizam ,vapreki 4e edva li 6te ostavq okon4atleno pone zasega foruma..a mislq,4e trqbva da moje da se vliza vav foruma samo,4rez registriran nick-tova spored men e dosta pravilno...moe li4no mnenie..
    a mejduli4nostnite konflikti naistina narastnaha super mnogo...
    Mnogo e tujno ,4e ne6to izgrajdano tolkova dalgo(ne kazvam,4e sam ot mn vreme tuk..)se sriva leka poleka...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си