.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: koremche )))

  1. #1
    bonbonierata
    Guest

    koremche )))

    zdraveite na vsichki!!! iskam da vi pomolia da mi kajete niakakav trik s koito moga da napravia koremcheto si po vreme na menstruacia (zashtoto nali se poduva) po-malko !!! molia vi se !!! pomosht !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    mi slagai mu toplichko ..pravi mu masaj4e ..... vzemi si goreshta vana s aromatni masla ......... neznam na men ne mi se poduva korem4eto po vreme na cikul

  3. #3
    mnnogo poznat slu4ai..ami pravi nqkfa gimanstika..po princip stava takaza poneje organizma zadurja powe4e te4nosti.. ni nam macka se pak probai s nqkfa leka gimnastika..
    ObicHasH, Za Da ZadurJisH.TurPisH I ProDulJaVasH.Ne NqKoI DruG,A SebE Si OpraVdaVasH,Che MojE Bi TovA ZasLuJaVasH

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    абе тва вана по време на цикъл не е ли гадно!!? в смисъл фсе едно се киснес ф собствен сос.. знам че съм ужасна...ма е така де, то тече а въпросния човек лежи в него......

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    sladurke ...dokolkoto znam ne trqbva da se pravqt nikakvi opiti da ne ti e poduto korem4eto...6toto tfa ne e ot nadebelqvane ami ot samiqt ti organizam.pone pri men korem4eto mi e savsem leko naduto samo purvite 2 dni..taka 4e nqma smisal da pravi6 ne6to samo za 2 dni...po-dobre iz4akai i to smao 6e si mine.ne si vredi sama..tfa e moqt savet
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  6. #6
    Ух най-забавно е като се подуе,заболи и ти се схванат краката,че да не можеш да се движиш от болка.Но хората са създали Buskolizin ))

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    1ва точка от правилника!!!
    Modareted by aBeP4eTo
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  8. #8
    Ограничи солта! Тя подпомага задържането на водата и в следствие на това корема ти се издува!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Pie6 mn te4nsoti, masajira6 koremeto...ograni4ava6 solta kakto kazaha....awe az ponqkoga ako ni6to ne pomogne...daje hap4eta i t.n....sqdam i 4akam da mine

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Мисля,че каквото и да правиш,няма смисъл...Организма ни е така устроен.Не е толкова страшно.За няколко дни е все пак.

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си