.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    deutschland
    Мнения
    25

    vqrvate li v sadbata???

    a kajete!!!!!!!!!vqrvate li v neq?
    Joint-tova si e to jivota

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ne
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Не! Ти сам си определяш какво да правиш!
    Никой не е седнал да те командва.Каквото искаш прави...последиците са си за теб!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    съдба - не
    съвпадение - това вече е друго

    Най-общо казано що се отнася до нещата, които не мога да пипна или докажа, вярвам само в тези, които са хубави, а съдбата не е едно от тях. Също така вярвам, че аз сама си правя живота. Вярвам, че мойте грешки, са си мои и само аз съм виновна за тях, а не някаква си съдба. За хората винаги е по-лесно да оправдават нещата, които не са им ясни със съдбата, Бог или нещо от този сорт. Вярвам, че ако срещна правилния човек и осъзная, че това е човекът за мен, това няма да е съдба, а собствената ми преценка, интуиция, светоусещане и разум, в действие. Не може да търсиш логика, там където тя не съществува. Някой неща просто остават неразгадани и необясними. Това не значи, че са съдба!
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Кой не вярва тя е нещо в което ако не вярваш не живееш.Дава ти сили
    Едное да си мислиш какво ще е утре друго е да вярваш че това което мислиш ще стане!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    да, вярвам! и то много. имала съм хиляди възможности да се уверя,че има нещо, което определя нашия живот. всички казват, че имаме избор, който правим сами. а не мислите ли, че нещо определя и какво да избереш, когато се колебаеш м/у няколко неща? защото съм забелязала,че един избор може да бъде страшно определящ в живота ни, или 'съдбовен' както го наричат. хубаво е да си мислиш, че живота ти зависи единствено и само от теб, но според мен съдбата я има и ние зависим от нея.
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Много ясно,че вярвам.Вярвам че още преди да се родим ни е предопределен път,който ние трябва да следваме,цели,който трябва да постигнем.Естествено че трябва да се справяме сами,да се учим от грешките си и т.н,но съдба има и вярвам в нея!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    da vqrvam

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Germany
    Мнения
    133
    ne ne vyarvam
    a i ya pomisli ako izleze6 sega 6te si kaje6 to taka mi e pisano
    ako ostane6 vku6ti pak su6toto
    taka 4e vinagi moje6 da si misli6 4e taka ti e preopredeleno..
    az Nevyarvam!

  10. #10
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    Цитирай Първоначално написано от raffy
    а не мислите ли, че нещо определя и какво да избереш, когато се колебаеш м/у няколко неща?
    Мда, абсолютно си права И това нещо, скъпо ми девойче, се нарича РАЗУМ Това, което според теб е "съдба", не е нищо повече от една навързана верига от човешки решения, действия и последици
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  11. #11
    Аз лично вярвам в съдбата ! Днес дори ми се случи нещо,което ме накара да повярвам още по-силно в нея ! :P

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Не бих казала,че вярвам в съдбата!!!Вярвам в себе си в деиствйята и решенията си!!!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  13. #13
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от LunnaSvetlina
    Цитирай Първоначално написано от raffy
    а не мислите ли, че нещо определя и какво да избереш, когато се колебаеш м/у няколко неща?
    Мда, абсолютно си права И това нещо, скъпо ми девойче, се нарича РАЗУМ Това, което според теб е "съдба", не е нищо повече от една навързана верига от човешки решения, действия и последици
    Отчасти...
    Съдбата е понятие, което човек е измислил, за да може да вини нещо за своите грешки. Защото, когато се справи с нещо, казва че го е постигнал сам. Когато се провали, казва: "Така е било писано. Съдба"
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #14
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi otchasti vqrvam, otchasti ne.

  15. #15
    И аз вярвам в нея. Тя е неизменна част от нашето съществуване. Ако ни е речено ТОВА така ще стане. Ние трудно бихме променили нещата.
    Badi naxakan za da ne si precakan.

  16. #16
    Guest
    Da!

  17. #17
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от LunnaSvetlina

    Това, което според теб е "съдба", не е нищо повече от една навързана верига от човешки решения, действия и последици
    Според мен именно това наричаме съдба- именно тая съвкупност от съвпадения, решения и последици. LadуDi , не мисля,ч е понятието е измислено от хората само, за да оправдава грешките им . То е това, кето ти дава сигурност и подкрепа когато взимаш решение и осъзнаваш, че много в живота ти зависи от едно решение. Много по- лесно е да повярваш, че то е вече предопределено и направено от някой по- висш от теб (бог например, ако си вярващ). Чрез понятието "съдба" може да се избегне и чувството за вина - да оправдаеш грешката си не толкова пред другите, колкото пред себе си.

    Не мисля, че има съдба, а и да има нещо такова, не искам да знам и да вярвам в това. Животът е много по- сладък, когато си мислиш, че си свободен да го променяш- ТИ самия.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    не знам дали има съдба и не мисля че някой знае със сигурност , но чесно казано да вярам че такова нещо е по -добрият вариянт за мен , а и за повечето хора мисля , ако всеки вярваше в съдбата никой нямаше да вземе живота си в ръце , а когато знаем че просто я няма , се стремим към целите си и е доста по-вероятно да ги постигнем

    съдба ............ хммм ...ами ако земята спре да се върти!?

  19. #19
    Да. Аз вярвам в съдбата. Вярвам, че голяма част от живота ни е предопределен. Знам, че е така, защото ми предрекоха пред 4-5 години как ще се развие моят живот и за съжаление до сега всичко се оказва вярно.
    Един съвет. Не годете при врачки, защото това, което ви казват може да излезе вярно! Повярвайте ми - кофти е.

  20. #20
    i da i ne
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    ami nqkoi ne6ta opredeleno me karat da si mislq,4e q ima sadbata...Spored men 4ovek v nqkakavi granici e sposoben da promenq sadbata si,a i tazi na drugite...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    s

    Не. Не мисля че има СЪДБА . Днес примерно ми се приходи до кенеф - "Това е съдбата ми !!!"

    Глупости!!!

  23. #23
    vqrvam,oba4e spored men sadbata e takava kakvato sam si q napravi6,toest 94%ot tebe,2%sadba,2%kasmet.razbrahte li izob6to za kakvo govorq???

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  24. #24
    Vqrvam , tq ne e osnovopolaga6ta , no pomaga i do golqma stepen opredelq granicite na na6ite vuzmojnosti!!!
    ..razbira se ne sum kazala 4e kakvoto e pisano vinagi stava , no nqma lo6o i sam da si pomaga6 ot vreme na vreme
    Born from the fire-child of passion and desire!

  25. #25
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Отчасти...
    Съдбата е понятие, което човек е измислил, за да може да вини нещо за своите грешки. Защото, когато се справи с нещо, казва че го е постигнал сам. Когато се провали, казва: "Така е било писано. Съдба"
    I az sum na tova mnenie

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си