.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 120
  1. #1

    Kakav e stilat vi na obli4ane?

    Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...


    az li4no nosq samo stra6no plitki danki...Obi4am da nosq bluzi po mene.Nosq i kasi poli4ki i danki...Ne bih izneverila na stila si zaradi mom4e.Obi4am rozavite drehi i cvetovete ot taq gama.Nqmam opredelen stil...Lubimata mi dreha e super kasi4ko sui4ar4e po mene (rozavo) s nekfi nadpisi iii abe mn si me kefi :P:P e tva e gore dolu za men sq e va6 red ...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    mi...posledno vreme se obli4am s shiroki drehi...verijkata otstrani na pantalona...kupi6tata grivni po rycete...i sam super
    liubimite mi cvetove sa...4erno,bejovo(za pantalon),takoa....zeleno amaei takova zeleno...
    liubimata mi dreshka e edin shirok bejof i malko smyknat pantalon...
    mn mn si me kefi
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    mi az se obli4am..razli4no,ama ne i smuknato..NE me kefi smuknato za momi4e obi4am da nosq danki.. a i poli,no NE minijupi lubimata mi dreha e..edni bejavi djinski leko 6iroki,mnogo sladki saaaaa
    i NE bi izneverila na na4ina si na obli4ane zaradi nqkoe mom4e!
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Az predpo4itam po stegnato da se obli4am.S prilepnali po teloto teniski i bluzi, s nqkoe mnoo qko qke, nqkakvi dynki i estestweno trqa s dobri maratonki

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    изсулена съм...обожавам сиво,малко червено(много малко..някой шев....)черно,бежаво и онова тъмно зелено което е супер за леко широк панталон...сещате се мърдърдол го показа
    любимата ми дрешка...едни джинси...велики са!...супер изсулени......сивички..на сирка..ако ви говори нещо и тей...жестоко е

  6. #6
    Аватара на UltraViolet`Man
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    С.о.ф.и.я
    Мнения
    97
    Разнообразие му е майката.

    Ходя и смъкнато, и techno-style, и с дрехи по мен, и neo metal-style. Нали ме разбираш... да е нещо по-фешън

  7. #7
    Guest
    Дънки, блузка и маратонки... Това обличам по принцип... Нямам някакви по-разнообразни дрехи. Просто това най-много ми харесва и ми е най-удобно. Почти никога не се изнтересувам от модата, защото тя се мени, нося си това, което си ми харесва... Иначе като цветове ... черно, синио ... и червено ...

  8. #8
    sm361
    Guest
    sfle4eni drehi+ORANJEVO=qk stil

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    [color=violet]ami...az obi4am mnogo rozovoto nai liubimite mi dre6ki sy6to sa rozovi edin 6irok ROZOv pantalon s padnala taliika prosto mi nosi nastroenie kato go nosq...i vsqkakvi rozovi aksesoar4eta kato cqlo tova e obi4am po mle4nite cvetove i nqmam opredelen stil na obli4ane...ot vsi4ko po malko [/color]

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  10. #10
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi az obicham da nosq dynki s plitka taliq,bluzka po mene i da ne e mnogo dylga(ama ne i mnogo kysa) i maratonki.Obicham syshto da nosq polichki,ama tuk v CH - ne.Kato sym si v BG kato hodq na disko.A pyk za momche.Nz moje bi bih si smenila stila,zavisi kym kakyv stil trqbva da premina.A da i obicham lqtoto da nosq beli pantaloni(nali taq godina takava beshe modata),ama nai-mnogo obicham dynchici :P

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Нямам определен стил на обличане.Нося това,което ми е удобно и ми стои добре.За хората,които са "едно нищо" не мисля нищо,ама за тея,които ги уважават само заради дрехите...коментара е излишен


  12. #12
    Mi.. obojawam dynki s super niska taliq.. i lyubimite mi dynki sa takiwa! Obicham i bluzki po men nai - veche f rozowo i super mno aksesoarcheta nai razlichni.. i po gumenki hehe..
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  13. #13
    po princip stilut mi na obli4ane e sportno-eleganten i obojavam rozovi drehi...pove4eto sa mi v bqlo i rozovo,a 6to se otnasq do mom4e-ne,ne bih izneverila na stilut si na obli4ane nikoga!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189

    P

    ами по принцип гледам да съм модерна.обичам да нося дънки с блузки по мене и ботушки и гол пъп.обичам розовия,синия и черния цвят.
    бих си сменила стила на обличане заради момче САМО АКО НОВИЯ СТИЛ МИ ХАРЕСВА И МОМЧЕТО СИ ЗАСЛУЖАВА ЖЕРТВАТА:P
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    vai super qka tema :P
    mi zna4i az sum dosta razli4na , ponqkoga nosq vpiti plitki dunkita , mn ma kefqt 6irokite izsuhleni dunkite mn sa zdravi , kefi me da nosq 7/8 dunkita s maratonki i kusi 4orapi sa maratonki .... :P
    kefqt me udobnite bluzi .... abe mislq 4e go dokarvam malko rnb still no ponqkoga obojavam neo metal stila si .... imam kup aksesoari , kato po4nem ot obeci , grivni , prusteni , sindjir4eta i t.n.
    mn haresvam stila si , ako moga da go oprili4a na nqkoi ot foruma mislq 4e bih poso4ila Jamalska

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    според настроението ми Най-често спортно-елегантно, харесвам дрехите ми да са по мен, за дънките и панталони - ниска талия задължително . Иначе най-често съм с маратонки, дънки и пуловер/поличка и блузка. Или с ботушките, панталон и блузка. Зависи как е чувствам, де. Като цветове обожавам сега модерното пепел от рози, синьо и тревно зелено
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  17. #17
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз пък доста често си сменям стила на обличане и за това може да се каже, че съм отворена към всички стилове. Бих се обличала по определен начин заради момче, ако се чувствам комфортно в тези дрехи и не е той този, който ме кара да го правя. имах едно гадже, което много му се искаше да започна да нося осторвърхи обувки, но аз на пук си купих кецове. След като скъсахме си купих такива ботуши...Така че...един ден можете да ме видите с кецове и леко скейтърски стил, а на другия с поличка и осторвърхи ботушки...леле егати миксовете правя и мнгоо се кефя, когато излезне нещо сполучливо и нестандартно. Любима дрешка...обичам си повечето потничета. те са някви многоцветни и прилепнали по мене...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  18. #18
    Az se obli4am tip "kukla barbi" , s kasi potni4eta, mnogo grivni, prusteni, sladki obuvki v bebe6ki cvetove i nadolu dunki ili pola Obi4am blestq6ti ne6ta i zatova si slojih obica na pupa i vsi4kite mi bijuta po4ti sa ot kamani I da otbeleja, 4e po4ti nikoga ne se obilam po modata, 20% ot slu4eite sam po neq, no poprincip pove4e me kefi da imam ne6ta po sebe si, koito nikoi nqma
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Обличам се с неща,които ми харесват!По принцип ходя с дънки с ниска талия,много обичам да нося полички,къси блузки,а зимата предпочитам да съм с поло!Любилите ми цветове са бяло,розаво,синичко,но си нямам любими дрехиНе бих изменила на стила си на обличане заради момче!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Аз харесвам да сам различна ! Всичко е според зависи един ден може да съм с маратонки,шапка с козирка, и дънки дето ходят след мене ! Попринцип обичам спортно елегантния стил дънки задължително ниска талиа ! Много държа на аксексуарите винаги сам с гривнички, пръстенчета , коланчета, шалчета, шапки Обичам да съм шарена да се забелязвам , да се откроявам ! Фенка съм на чантите и обуфките ! Имам около 15 чифка обуфки за всички си имам чантички не съмнено ми викат Г-жа Чантичка Почти целия гардероб ми е с розови дрешки иначе имам дрехи във всякакви цветове ! Не се нося по модата аз си имам свои собствен стил и никои друг не може да ми наложи как да се обличам !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    А любимата ми дрешка е не те са двечки ! Едни дънки на KENVELO за които си мечтах адски много време и накрая си ги купих нищо, че приятно се изтърсих с парите иии една розова блузчица със къс ракав пък под нея има синя на дупки блузка и по нея с пухчета е написано ENITA мноу сладурска !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  22. #22
    Guest
    нищо особено , дънки, обувки и блуза

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103

    Re: Kakav e stilat vi na obli4ane?

    [quote="wetti"]Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...

    quote]
    6iroki smyknati pantaloni predimno...Na gore moje i ne6to po-tqsno...Obi4am da si izmislqm nekwi guposti...po rycete wsekwi ne6ta ...4ast ot koito az si gi prawq...Rusiwam si po drehite...Kopiram...sebe si...i MNOO mRaZQ Da Me KOpiRaT..
    Kak trqbwa da se obli4a6 za da te uwajawat ??Moje bi wyzmojno nai-kurwenski (za momi4e)..nai-malkoto za da te zabeejat?...
    Lubima dreha...6irok bejow pantalon+edin 4eren kolan...awe obi4am si wsi4kite drehi...I...dosta sym se zamislqla dali ne trqbwa da promenq stila si zaradi EDNO opredeleno mom4e ama ...1wo 4e ne znam toi kakwo hareswa (makar 4e e mnou smyknat) i 2ro 4e..togawa aznqma da se hareswam ..6te zagubq sebe si...

  24. #24

    Re: Kakav e stilat vi na obli4ane?

    Цитирай Първоначално написано от wetti
    Ta kakav e stilat vi na obli4ane?Kopirate li nqkoi po tova otno6enie?Kvo mislite za horata koito sa edno ni6to no kat se obli4at qko si4ki gi "uvajavat" opi6ete nqkoq svoq lubima dreha i kajete kato cqlo kak obi4ate da se obli4ate...Sa6to kajete bihte li izneverili na stila si zaradi nekfo mom4e?Sorry ako temata e pisana i predi...
    Mnoo e tapo da uvajava6 nqkoi samo za6toto nosi kecove na osiris i pantalonki na globe da re4em.Az si hodq s danki(s po niska talia) i poli mosq no po-rqdko.Neudobni sa mi.Nikoga ne bih se oblqkla s nqkav eleganten 4eren pantalon i 10sm.tok4e i opredeleno ne bih promenila obli4aneto si zaradi nqkoi,o6te po-mlko zaradi mom4e....
    Liubovta e 4uvstvo koeto 4uvstva6 kogato si po4uvstval 4e 4uvstva6 4uvstvo koeto nikoga ne si 4uvstval

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Направо се чудя как може още да не съм се разписала в тази тема
    Моят стил си е доста елегантен - рядко ходя с маратонки, случва ми се цяла седмица да нося само поли, обличала съм и официални костюми, и вечерни рокли, редовно ходя със обувки или ботушки през зимата, или със сандали през лятото. Като цветове обичам червено, черно и синьо, но нося всичко което смятам че ми отива, не пренебрегвам някой цвят защото "не го нося"
    Животът е прекрасен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си