.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: fugees

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128

    fugees

    държа да попитам...чувствам се длъжна...от този форум,има ли някой който знае кои са те....може би не са от най новите групи ма са добри!....мен лично ме радват...та като гледам има тема за еминем..що да няма и за тях....на някои може да са им познати като tranzlator crew...
    та?

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30

    Re: fugees

    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    държа да попитам...чувствам се длъжна...от този форум,има ли някой който знае кои са те....може би не са от най новите групи ма са добри!....мен лично ме радват...та като гледам има тема за еминем..що да няма и за тях....на някои може да са им познати като tranzlator crew...
    та?
    ooo te kolko pesni imat,ne 4e sa mnogo hubavi
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Мдаа..Фуджийс са яки,признавам ги.Не съм запозната много-много с дискографията им,но поне песните,които съм чувала,ми харесват.Не са ми особено много в стила..ама и аз си падам леко музикална свиня хаха

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    da znam gi, mene li4no me kefqt mnogo

  5. #5
    fugees rox
    ball till i fall

  6. #6
    Имам всичките песни на fugees тва е много яка музика жалко че вече нямат нови песни а само некви порове правят миксове с техните песни само ги цапат ))))))
    поздрави


    fugees r0xz

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Somewhere in PLD
    Мнения
    61
    fugees bqha velika grupa.imaha prosto unikalni hitove.jalko 4e grupata ve4e ne sa6testvuva

    no matter what you do or say, there's nothing that you can do to make people understanding you! /kurt cobain/

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    Цитирай Първоначално написано от ReguLator
    fugees bqha velika grupa.imaha prosto unikalni hitove.jalko 4e grupata ve4e ne sa6testvuva
    Да,наистина е жалко!Хубави нещица правеха ..на скоро нали Wyclef Jean издаде албум?!Какво ще кажете за него ..аз чух няколко песни и горе - доло биваха

  9. #9
    аз го имам албума на Wyclef Jean изтеглих го от нет-а нищо особено не е

  10. #10
    аз ся съм на тема Three 6 Mafia ако някой не ги е слушал нека ги пробва

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Fugees...no Fugees nqkoga...R3sp2c7...

  12. #12
    mdaaaa fugees sa edna ot nai dobrite grup akkvo da ti kaja za tqx slu6am gi mnoo otdavna

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Не че съм много запозната с музиката им, но това което съм чувала ми харесва
    Животът е прекрасен

  14. #14
    Super qki raboti imat....vinagi mogat da me otpusnat par4etata booo qkoo ))) muzika mi dai i shte jiveq az dokrai!!!!!!!! )

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от bad4e
    Super qki raboti imat....vinagi mogat da me otpusnat par4etata booo qkoo ))) muzika mi dai i shte jiveq az dokrai!!!!!!!! )
    i az sum tei... ) жестоки парчета...

  16. #16

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    по пейките
    Мнения
    49
    Fugees са велики! Лично на мен най ми харесва първия им албум а пък Лорин Хил ми е една от любимите певици!
    По последни данни на учени от Бруклинския университет, гълтането е полезно за здравето и намалява риска от рак на гърдата! За това - Драги жени, гълтайте, за Бога!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от КиТаРа
    Fugees са велики! Лично на мен най ми харесва първия им албум а пък Лорин Хил ми е една от любимите певици!
    )) супел....бая голям подпис...ам си заслужава)....тва е единствения огромен подпис против които няам против

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    Цитирай Първоначално написано от КиТаРа
    Fugees са велики! Лично на мен най ми харесва първия им албум а пък Лорин Хил ми е една от любимите певици!
    )) супел....бая голям подпис...ам си заслужава)....тва е единствения огромен подпис против които няам против
    dam i as taka mislq

  19. #19

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    по пейките
    Мнения
    49
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    )) супел....бая голям подпис...ам си заслужава)....тва е единствения огромен подпис против които няам против
    ми кво да ти кажа ти си първата която не ме кара да си намаля подписа ае пийсец
    По последни данни на учени от Бруклинския университет, гълтането е полезно за здравето и намалява риска от рак на гърдата! За това - Драги жени, гълтайте, за Бога!

  20. #20

    Re: fugees

    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    държа да попитам...чувствам се длъжна...от този форум,има ли някой който знае кои са те....може би не са от най новите групи ма са добри!....мен лично ме радват...та като гледам има тема за еминем..що да няма и за тях....на някои може да са им познати като tranzlator crew...
    та?
    stavat.ne sa lo6i

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от КиТаРа
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    )) супел....бая голям подпис...ам си заслужава)....тва е единствения огромен подпис против които няам против
    ми кво да ти кажа ти си първата която не ме кара да си намаля подписа ае пийсец
    Подписа си е супер ебаси! Само че като са толкова голями картинките, не мислите ли че правят и по-голям трафик, на тези (като мен) които са на ограничен интернет...нз поне така си мисля де иначе си е супер подписчето както и Fugees

    Everything around you is HIP-HOP!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си