.
Затворена тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    200 euro на 1 кубичен см????????

    Понеже съм модел и постоянно искам да променям нещо в себе си реших да си попълня устните за да станат по-обенми и по-секси не със силикон а със специален за целта ратвор та както и да е реших го но като се обадих да проверя за цените на това чудо ми казаха 200 euro на 1 кубичен сантиметър не ми стна никак ясно ако някоий може да ми каже колко ще струва за целите устни защото 1 куб.см. на мен не ми говори нищо

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    На мен ми говори - МНОГО Е СКЪПО бе

  3. #3
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Цитирай Първоначално написано от blizalka
    На мен ми говори - МНОГО Е СКЪПО бе
    absoliutno to4no
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  4. #4
    Guest
    колко скъпо???горе долу моля ви кажете ми

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    ami edin kubichen santimetyr shte re4e ............ abe predstavi si edno kub4e i vsqka strana na kub4eto (stranichkata nali e kvadratna) da e s edin sm duljina ... i obema ( ili praznoto prostrannostvo v tova kub4e e edin kubi4en sm neznam dali me razbra ama .....
    i spored men e izlishno

  6. #6
    Guest
    а устните колко такива кубчета са?колко пари ще е???

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    emo mnogo e otnositelno ....zavisi kolko po plutni iskash da gi napravish ......predpolagam edin dva kubichni sm , ama ne moga da kaja sus sigurnost
    SPORED E GLUPAVA IDEQ
    sled vreme ustnite ti shte stanat mnogo grozni i shte trqbva pak da si napravish nqkakva takava procedura ...afe izobshto ne se zanimavai s tva ....osven ako ne se 4udish kak da si izhar4ish porite ili kakvo da pravish s sebe si i s vremeto si

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Личи си че си модел...
    1 куб. см не е много, но ти колко силикон може да навреш в устните си?? Не вярвам повече от 2-3 куб. см да е
    Животът е прекрасен

  9. #9
    bojkeeeeeeeee,ujas.tva e ebati skupoto.mai4iceeeee ako sled tva deto sa ti go kazali za cenata i o6te ima6 namerenie da go napravi6 napravo te obqvqvam za LUDA.mi to e po dobre s permanenten grim.boli pove4e,pone taka mislq,oba4e puk e traino i sus sigurnost mnogo po evtino

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    blq..tfa 6e ti izleze dosta soleno predpolagam
    kam 500 evro 6te ima sas sigurnost...pyk i
    izglejda iskustveno...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  11. #11
    Spored men tva sa izli6ni pari...ako naistina si Model zna4i trea da ima ne6to hubavo v teb...a i sam na mnenie 4e da budat "MODELI" go zaslujavat samo istinski hora..a ne hora ot selikon ili grim...e to vsi4ko tova vurvi ruka za ruka s modela...ama ako naistina si tolkova krasiva...ostani ESTESTVENA!
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!!!

  12. #12
    Щи излезне около 10 000 euro. Н е повече. + бомбоните и уискито за лекаря и сестрите.
    (дарението за клиниката не е включено)

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Щи излезне около 10 000 euro. Н е повече. + бомбоните и уискито за лекаря и сестрите.
    (дарението за клиниката не е включено)
    да точно!

    Btw хора вижте откога е темата ве,момичето сигурно си ги е запълнило отдааааавна,отдааааавна...
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Това на мен ми говори...колко са "умни" всички модели

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Момичето може вече изобщо да не е модел....защо възобновявате теми от преди 2 години
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  16. #16
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    стара тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си