.
Затворена тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Падам си по Джаго какво да правя?

    Вчера гледах един от клиповете на Джаго и нещо в мене се преобърна. Мисля че съм влюбен. Не знам, принципно не съм проявявал такива наклонности но сега... Някой може ли да ми даде някакъв вид връзка с него - телефон, имейл или нещо подобно, трябва да говоря. Не мога да спя, мисля само за него...

    PS: Темата е сериозно, не искам да се зима като спам

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    v koi si se vlubil, koi e toq djago

  3. #3
    i az tva se 4udex..........
    Obi4ai dulboko otmu6tavai jestoko, i nikoga na kolene pred kogoto i da e!!!!!!!

  4. #4
    kato za na4alo 6te se izsmeq (hahhahahahahahah) sry ni6to li4no :Pp po dumite ti razbiram 4e e bilo lubov ot 1 poglet 1) az ne vqrvam i spored mne nemoe da ima lubov ot 1 pogled...neznam ni6to za neq nito znam nekfi si tam danni samo moa da ti kaja 4e ima6 nekfi bolni ambicii za nekfa si Djago daje neznam dali e f ili m no se pak ti si re6ava6 tvoi si e jivota az neznam kakvi 4ustva izpitva6 kam neq/nego taka4e nemoga da ti dam savet .....

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Кой е Джаго.Но който и да е .Влюбен си в мъж Леле Няма да се смея като wetty защото не е смешно но трябва да потърсиш помощ от психиатър!

  6. #6
    NSpi4
    Guest

    Re: Падам си по Джаго какво да правя?

    Цитирай Първоначално написано от АНАЛизатора
    Вчера гледах един от клиповете на Джаго и нещо в мене се преобърна. Мисля че съм влюбен. Не знам, принципно не съм проявявал такива наклонности но сега... Някой може ли да ми даде някакъв вид връзка с него - телефон, имейл или нещо подобно, трябва да говоря. Не мога да спя, мисля само за него...

    PS: Темата е сериозно, не искам да се зима като спам

    Evalata pi4 ama djago si e moi :P

    Za tez koito ne znat djago: Tova e edin super debel ciganin 4alga pevec s brada i dulga kosa ama e hiper debel

    I love Djago

  7. #7
    Liebe auf den ersten Blick
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  8. #8
    Lele sega se setih ! Ujas!

  9. #9
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Предлагам ти да се засилиш, ама мноооого, към някоя права стена и да се блъсеш в нея!

  10. #10
    Еееее, никой не ми даде съвет, моля ви хора, не знам какво да правя, не мога да спя направо...
    По призвание съм народен лечител - ебем за здраве!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Kupi si edna gumena kukla , ama q nadui 2pati poveche ot normalnoto i q nadraskai na vsqkade s cheren marker vse edno e kosmata - eto ti Djago!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  12. #12
    Богомил
    Guest
    Не обръщай внимание на хейтърите! Джаго е номер 1!!!

  13. #13
    Omg. omg omg omg.
    OMFG
    Супер темичка браво, как се сети.
    193 Digital бан по ип и профил, системно 2 т.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    tam kudeto buinata treva pokla6ta divite lista
    Мнения
    311
    neznam koi e djago ma aide i az sum vlubena v nego

  15. #15
    Guest
    xaxaxaxaxaxa vsi4ki go znaete prosto ste malki i ne znaete 4e taka mu vikahme \/ heheee dobroto staro vreme =D>

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    на луната
    Мнения
    508
    А за незнаещите кой е Джаго?????????? И после ти си луд!
    Don`t be afraid of perfection-you`ll never reach it!

  17. #17
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Кой е Джаго.Но който и да е .Влюбен си в мъж Леле Няма да се смея като wetty защото не е смешно но трябва да потърсиш помощ от психиатър!
    Яко луд си брато , земи отиди на пситиатър ,че да не те тикнат в лудницата .

  18. #18
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Темата е стара.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Предлагам ти да се засилиш, ама мноооого, към някоя права стена и да се блъсеш в нея!

    Аз предлагам тази права стена да е асвалта, а той да се засили някъде от 15тия етаж примерно, но ако намери някъде 20ти ще е по-добре... Съгласен ?
    Skype: Lambo_Rambo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си