.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Spe6ni4ko e.....:)

  1. #1

    Spe6ni4ko e.....:)

    trqbva da pi6a nqkva tema za narkoticite(vidove,posledici i vs ostanalo) NA ANGLIISKI no zasega ne sum namerila sait s malko po strukturirana informaciq ......i aide koito moje da mi help-ne))
    mersi predvaritelno)



  2. #2
    mi to tuka ima...ili pone ima6e.vij pri statiite,a i v na4alnata str ima razdel samo za narkotici.ima6e e din link v saita na mtv,oba4e go zabravih a v toq sait vsi4ko si be6e za narkoticite,i be6e i na angliiski

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  3. #3
    Blu ;)
    Guest

    Re: Spe6ni4ko e.....:)

    Цитирай Първоначално написано от estelle
    trqbva da pi6a nqkva tema za narkoticite(vidove,posledici i vs ostanalo) NA ANGLIISKI no zasega ne sum namerila sait s malko po strukturirana informaciq ......i aide koito moje da mi help-ne))
    mersi predvaritelno)
    cocaine.org tam ima vsi4ko ;P

  4. #4

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    http://www.drugs.com/

    mi potursi tuka ama ne sum sigurna dali shte namirish tochno tovkoeto tursish ..... shte pogledna ako namerq neshtu po konkretno shte ti go dam


    moje li da se vuzpolzvam ot temata (za da ne puskam oshte edna )
    nqkoi moje li da mi kaje sait kudeto moga da namerq neshto za ...abe imam da pisha doklad po angliiski za nqkakvi kuriozni fakti svurzani s razvitieto na "pop music" ili ese za promenite v dumite i izrazite izpolzvani v pop muzikata prez godinite
    molia

  6. #6
    o,tva e mnogo lesno...prosto razberi koi sa purvite pop zvezdi,sledva6tite i taka natatuk,do dne6nite i pravi izvodi.tova e mnogo po dobre otkolkoto da prepisva6 ot enciklopedii i dr takiva.napr michael jackson(pone za nego se se6tam sa,ina4e mai 4e ima i dr predi nego) ... ... ...justin timberlake(napr)

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    a za taq cel nai dobre gledai po 4esto vh1

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    mersi dushichka ama ne mi trqbva da bistrq cqlata muzikalna istoriq trqbva mi nqkoi liubopiten kuriozen fakt !
    ako se setite neshtu ....mnogo shte vi obicham

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    pi6e6 marijuana f google.com i gotovo
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  10. #10
    ami artbaby purvata pop muzika pqlo se e za lubovta,posle navliza heavy metala s po socialni textove(tova e prez 80-te)za nasilieto,diskriminaciqta,ect,posle navliza i rapa za bednostta ect.,i tova povliqva na pop muzikata,sled tova se zapo4va temata sex-tq su6to mnogo povliqva i o6te se pee dosta za neq.tq e nai neangajiranata socialna muzika i nai slabo zasqga temi kato socialna nespravedlivost,narkomaniq,prostituciq,ect.no vse pak opredeleni izpulniteli gi zasqgat teq temi.v textovo otno6enie vse pak po4ti ne e mrudnala-vsi4ko e cvetq,rozi,lubov(4ui vse pak cry me a river na justin)no vse pak ima doza sex(rock your body-justin),no vse pak ima i textove za mejdunarodni problemi,no te sa rqdkost.no vse pak pop-a e supeeeeeeeeeeeer,pone po moq precenka,kolkoto i da sa im bezmisleni textovete nadqvam se da sum ti pomognala

    Любовта е най-висшата степен на омразата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си