.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103

    DRS,Kingsize,Nokaut,No Wallz...

    Bas lowq 4e ste 4uwali nai-malkoto za DRS...A koi e 4uwal i za drugite?..Kefqt li wi?...koi sa wi lubimite pesni?...

  2. #2
    gubi6 basa!!!az ne sum 4uvala nito edin a se vodq nai golqmata muzikalna mania4ka abe vsu6nost moje i da sum gi 4uvala,ama da ne znam 4e sa te...kakto be6e s good charlotte...ama sa sa mi edna ot lubimite grupi

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  3. #3
    Не съм ги и чувал...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ot teq 6matki znam samo KINGSIZE
    lubimata im pesen mi e OFANZIVA mn e zdrava zaslujava si da q 4ue 4ovek , kolkoto i prosta6ki da zvu4at ostanalite ima pesni taz mai ima smisul

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    м....кингсайз да.....дрс да..нокаут също..но тез или тоз последния/последните..не..отде да изтегля..

  6. #6
    eee ina ina nqma kakvo da govorim ti izredi ai dobrite kingsize &drs Rulzzzzz dvama psihopati i raggaskit2

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ami...sa moment za obqsnenie...nali Kingsize sa Bengalino i Bissolini...a No Wallz a.k.a. Fisoliny e bil nqkoga w Kingsize kogato te wse o6te sa se kazwali...(hmmm...nepomnq)...a sega wse o6te zapiswa ot wreme na wreme s tqh...naprimer w Da go duha parata...mai

  8. #8
    te sa si zaedno o6te prosto sa mnoo xora

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Malka7a Drusalka
    eee ina ina nqma kakvo da govorim ti izredi ai dobrite kingsize &drs Rulzzzzz dvama psihopati i raggaskit2
    Exexexe q ti otkri Amerika...xexe a koi me e u4il na teq ne6ticaaa...
    Ewalata

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ot teq 6matki znam samo KINGSIZE
    lubimata im pesen mi e OFANZIVA mn e zdrava zaslujava si da q 4ue 4ovek , kolkoto i prosta6ki da zvu4at ostanalite ima pesni taz mai ima smisul
    az sam na absolutno sa6toto mnenie...OFANZIVA e mn zdrava pesni4ka...
    PUF PAF sa6to si q biva ama mi omruzna ve4e
    Ne se pritesnqbam kogato mi govorqt zad gyrba,vajnoto e kogato se obyrna da mluknat!

  11. #11
    Guest
    palen shit edinstvenoto bg det me kefi e na smotan mc - ka6e

  12. #12
    Guest
    Дам чувала съм ги ... Лично аз не съм чак толкова зарибена по тази музика, но ми харесват KingSize, DRS, Гайдара и Газара (малко безизвестни са, но имат супер яки парчета), Смотан MC ...
    Иначе като песни ... нямам ги на компа и не им помня имената ..., но мился че имаше на Смотан MC една песен "Каше" и на KingSize - Ofanziva ... за други не се сещам ...

  13. #13
    ka6e rulz vapreki 4e e s scarface ritum
    ball till i fall

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Amm Gaidara i Gazara a.k.a. Nokaut...Smotan MC a.k.a. Ndoe...ako ima nqkoi na koito ne mu e izwestno...men pyk na Kingsize nai-mnou me radwat Dwama psihopati,Bolna glawa i na Bossilini-puf-paf

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Ami...sa moment za obqsnenie...nali Kingsize sa Bengalino i Bissolini...a No Wallz a.k.a. Fisoliny e bil nqkoga w Kingsize kogato te wse o6te sa se kazwali...(hmmm...nepomnq)...a sega wse o6te zapiswa ot wreme na wreme s tqh...naprimer w Da go duha parata...mai
    aa туй вече ми говори нещо..обожавам на фисолини-за нея.. мн готина песничка..

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    aa туй вече ми говори нещо..обожавам на фисолини-за нея.. мн готина песничка..
    Daaa super e...ewalata

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Ami i az poslednite samo ne sum gi 4uvala... Ina4e drugite mn me kefqt =)

  18. #18
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Ейй, преди време един.. гхм, приятел зарибяваше по Kingsize. Яки яки яки неща имат. Макар че Фисолини, Бисолини ... доста ги бъркам и си нямам идея какви са им връзките. Но иначе якички неща правят

    Saatana vittu perkele hate crew!

  19. #19
    'wan`a`doo'
    Guest
    Е мене от абсолютно си4ко българско,дет съм слушала Нокаут си ми остават любимите...просто нямат една тяхна песен коsто да не ми харесва,а БГ история Х-тва ми е най-любимата...Иначе на Кингсайз ми е Болна глава неам и аз що. На ДРС тая представайм източната част идваме на власт с яко реге...как се казваше забраих Иначе и Смотан самичък радва,ама не чак толкова...него повече зарад графовете мноооооооо го харесвам,ма не всъщност и Каше и Каше грамаш и Постер и Президент и напрао си4ко с Шаманез...абе радва радва
    ______________________
    Feed tha creep
    free tha weed

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Връзката...ми и 2мата..даже и 3мата...са от Ямбол...Както и още едно уважавано от мен крю-Лешпер Арт...Та така де Фисолини а.к.а. НоуУолз си е отделно от Кингсайз иначе Ямбол не е голям град..партиите са ясниПък те Бисолини и Бенгалино май вече не записват...или поне не записват заедно....Не им знам търканията ама няма Кингсайз

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    kingsize sa liubimite mi bg hip hop izpulniteli.bolna glava e klasika.i 'ocb marli golqm ka4ak pernaha",daje ako mi kaje6 kude mog ada q drupna taq pesen 6e e super(namek ako q ima6 da mi predloji6 da q sendne6 na maila mi Jamalska ).Nokaut su6to e idiot.DRS nikoga ne sum gi razbiral...ina4e ndoe e svesten.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Baccara
    Не съм ги и чувал...

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Baccara
    Не съм ги и чувал...

  24. #24
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    С една приятелка миналото лято бяхме на хип-хоп графити фест в Плевен и тогва имаше концерт на ДРС. Видях ги и ги чух и се зарибихме страшно много по тях
    "Батенце във ритъм клатя се батенце в транс съм батенце сам пляскам със ръце"
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  25. #25
    вижж от към стил го докарвам на римите на слабаците не вярвамм .........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си