.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: help za friend

  1. #1

    help za friend

    predi okolo polovin godina bqh v super depresiq
    i pushih super mn mn treva...i zaribih i edin priqtel
    pokrai mene,podtiknah do da pushi postoqnno
    kato men.
    posle vidqh 4e tozi na4in na jivot ne e za men..s pomo6ta na priqtelkata mi...no priqtelq mi prodalji po sy6tiq pyt,zatvori se v sebe si bez da dopuska nikoi osven men no i az we4e neznam kolko mi ima dowerie
    glavniq problem e 4e tehnite imat mn kinti i toi postoqnno si kupuva treva i dosta kysno osaznah 4e az sam go podtiknal kam towa sastoqnie w koeto se namira sega
    ako moje nqkoi koito se e sblyskval s sy6tiq problem da mi kaje ne6to po waprosa.
    ako toi zagubi i men kato priqtel moje da napravi golemi gluposti koito nikoga nqma da si prostq
    You can suck my dick and fucking like it !


  2. #2
    i az sum bila s takuv problem, taka 4e otivash pri nego i zapo4vate da si govorite po tozi vupros, opitai se da bude6 vinagi s nego za da ne moje da pu6i i po tozi na4in 6te mu pokaje6 4e jivotut e xubav i bez trevata!
    Are USPEEEEX!!!
    Obi4ai dulboko otmu6tavai jestoko, i nikoga na kolene pred kogoto i da e!!!!!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    uf milo...mi az kak misli6 4e ti pomognah...
    prosto badi do nego..pokaji mu 4e si mu priqtel..
    opitai se da mu dokaje6 4e da pu6i6 e typo i
    ne vodi do ni6to hubavo...pitai go za6to pushi...
    abe she se opraim spox {}
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Ami az li4no ne sam bila v takava sityaciq i dano ne bada de.Nai dobroto koeto moje6 da stori6 e da bade6 postoqno do nego,da se opita6 da si pogovorite kaji mu kakvoto misli6.Vnu6i mu 4e trevata ne e za nego i pu6eneto i narkoticite mogat da dovedat do golemi nepriqtnosti.A e badi do nego tfa e aide yspeh i dano otkaje trevata

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    basi speka mn e gadno mn sorry trqq da pogovori6 s nego , za tova koeto se slu4va , nakarai go da osuznae 4e gre6i i mu pomogni da izleze ot lainata
    dano se opravite

  6. #6
    hahaha
    ti si gadno kopele pi4
    ama me samnqva da si izpushil kolkoto men
    ball till i fall

  7. #7
    Ne sam bila v to4no takava situacia no gore dolu znam za kvo govori6... Mi pogovori s nego,opitai se da mu pokaje6 kak mu vliae trevata...6tot ako toi sam ne re6i da spre ili pone da q namali do ponosimi koli4estva ti edva li 6te uspee6 da napravi6 ne6to Aide pi4 uspeh..
    Liubovta e 4uvstvo koeto 4uvstva6 kogato si po4uvstval 4e 4uvstva6 4uvstvo koeto nikoga ne si 4uvstval

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    spored men 6te e dobre ako mu dade6 primer s tova kak e povliala trevata vurhu teb i kak se 4ustva6 sega, kogato ne pu6i6. izob6to opitai se da mu obiasni6 ne6tata ot tvoita gledna to4ka, kakvi sa pliusovete sega i kakvi sa bili minusite kogato si pu6il.. nakarai go da napravi asociacia s svoeto ejednevie i da vidi 4e i ti si bil v negovoto polojenie i mu govori6 kato 4ovek s opit. ne iztukvai banalnite pri4ini ot sorta na - vredno e. kato za na4alo moje6 prosto da se opita6 da go navie6 da namali pu6eneto, a ne napulno da spira. i tova e ne6to vse pak.
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  9. #9
    Pogovori s nego... ...niama kakvo da napravish...osven da si do nego..

  10. #10
    Sugar_metalka
    Guest
    Kofti!!! Az moga da te posuvetvam samo ga my pomogne6 po-su6tiat na4in po koito i tvoiata priatelka te e izbavila ot drogata. 6tom tia e yspiala da te vrazymi, to ako ti ne yspee6 s nego, gi zapoznai, moje puk tq da my pomogne...

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    anywhere but here
    Мнения
    142
    Цитирай Първоначално написано от ridin'spinnaz
    hahaha
    ti si gadno kopele pi4
    ama me samnqva da si izpushil kolkoto men
    eee kato si izpushil polovinata holandiq i si mislish che si mnogo pekan, taka li?
    "Любовта е по-мъдра от философията, при все,че философията е мъдра, и по-могъща от властта, при все, че властта е могъща" - Оскар Уайлд

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    anywhere but here
    Мнения
    142
    ot licjen opit znam, che nqma da ti e lesno da govorish seriozno s nego, no ako si mnogo nastoqtelen i ne prekusnato go hokash za tva che pushi toi moje i da se osuznae.
    trqbva ti malko pove4e turpenie. puk i ako e samo trewa ne e tolkova strashno kato da pie mnogo i da pushi ednovremenno naprimer. shte uspeesh
    "Любовта е по-мъдра от философията, при все,че философията е мъдра, и по-могъща от властта, при все, че властта е могъща" - Оскар Уайлд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си