.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: IRC

  1. #1
    Guest

    IRC

    Ето един сайт, все още се заражда като голям сайт, като всичките големи и известни сайтове които да олесняват работата с ИЦЯ, също да научиш нещо. Все още има аддонс и готови мирк скриптове, като в момента се правят и статии и за начанаещите всичко обяснено в картинки и т.н Също ще можете да намерите и ядрото на мирк версия 6.16 единствено там преведено на български език, както още много неща!!!

    Ето го и самият сайт: IRC World

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    To ThE Mo0n AnD BaCk
    Мнения
    58

    Re: IRC

    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Ето един сайт, все още се заражда като голям сайт, като всичките големи и известни сайтове които да олесняват работата с ИЦЯ, също да научиш нещо. Все още има аддонс и готови мирк скриптове, като в момента се правят и статии и за начанаещите всичко обяснено в картинки и т.н Също ще можете да намерите и ядрото на мирк версия 6.16 единствено там преведено на български език, както още много неща!!!

    Ето го и самият сайт: IRC World
    naistina dobro nachalo za vseki nachinaesht..
    nie starite veche ..
    Tova,koeto pojelaq Az dnes... to shte byde istinata utreshniq den!

  3. #3
    NoEx
    Guest

    Re: IRC

    Цитирай Първоначално написано от shushi
    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Ето един сайт, все още се заражда като голям сайт, като всичките големи и известни сайтове които да олесняват работата с ИЦЯ, също да научиш нещо. Все още има аддонс и готови мирк скриптове, като в момента се правят и статии и за начанаещите всичко обяснено в картинки и т.н Също ще можете да намерите и ядрото на мирк версия 6.16 единствено там преведено на български език, както още много неща!!!

    Ето го и самият сайт: IRC World
    naistina dobro nachalo za vseki nachinaesht..
    nie starite veche ..
    Ами добро да ;]]] Все пай всеки който има предложение за нещо може да ми пише на hater4o@abv.bg също се търсят и хора, които искат да помогнат и да влезнат в екипа ;]]

    Смятам, че ще има доста успехи, и само това, че ще сме първите, които ще вкарат мирк 6.16 преведена на български е нещо много голямо за българските мрежи, защото досега доколкото знам само в Италия са го постигнали това!!!

    Също, всеки който има мирк скрипт, има написани от него скриптове може да се свърже с мен в чата, там съм с ник NoEx в канал #BG-BABY или да ми пише на емайла. Всеки който помогне ще има и доста неща, от които ще спечели след това ;]]]

    Е, това е от мен засега ;]]]

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    RaKovski
    Мнения
    13
    idqlno
    In the game of seduction, there is only one rule - never fall in love

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Става
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  6. #6
    NoEx
    Guest

    ;]

    Засега мисля да го давам само на който иска, като ме намери в чата в [urk=irc://irc.omega.bg:6667/BG-BABY]#BG-BABY[/url] канал или ми пише на hater4o@abv.bg ! След около 3 дена екзе файла ще е готов ;]

  7. #7
    NoEx
    Guest

    .

    Засега мисля да го давам само на който иска, като ме намери в чата в #BG-BABY канал или ми пише на hater4o@abv.bg ! След около 3 дена екзе файла ще е готов ;]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си