.
Отговор в тема
Страница 3 от 9 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 205
  1. #51

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    bulgaria
    Мнения
    7
    ei spoko na vseki se slu4va da bude izlugan no tova ne zna4i 4e trea da slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel az si imam priqteli(mom4eta)s koito si spodelqme imam i priqtelki na koito spodelqm no mislq 4e si 4uval za jenskata solidarnost koqto ponqkoga moje da ti izigrae lo6a 6ega a tova 4e si dover4iv ne e lo6o i az sum takava :P
    I'm verry naughty girl !!!!!!!!

  2. #52
    az imam samo 2 priqtelki i mnogo gi obi4am eednata e ot stariq mi klas a dr ot noviq i dvete sa nai gotinite momi4eta koito poznavam! ponqkoga se 4udq kak me izd1rgat po cql den!az mnogo gi obiam a i te men no kato harakteri sa mn razli4ni 1 slu6a metal a dr rap...malko se karame na tema mom4eta
    Jivei za dnes za6toto v4era nqma da se vyrne a utre moje da ne doide!!!

  3. #53

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    g0rE v 0bLaCitE
    Мнения
    25
    nai-dobra priqtelka imam samo 1
    a priqtel....3ma sa


    te sa mi dokazali e naistina mnooo darjat na mene i sa gotovi da si dadat dori jivota for me!


    mnoo si gi obi4am
    Jivota e padeniq i vazhodi
    gotini ili gadni periodi
    na koito ne moje6 da opredeli6 goleminata!
    ProSto stoi6 i izjivqva6 momenta
    i vsi4ko se varti i se povtarq kato na lenta!
    No edin den lentata zapo4va da nabira....skasva se....i ti umira6!

  4. #54
    da zasega 2-ednata se kazva Stela i acki gotin 4ovek,a drugata e Krasi-a tia e super kupongddika

  5. #55
    Eternal^^
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от naughty_eli
    ei spoko na vseki se slu4va da bude izlugan no tova ne zna4i 4e trea da slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel az si imam priqteli(mom4eta)s koito si spodelqme imam i priqtelki na koito spodelqm no mislq 4e si 4uval za jenskata solidarnost koqto ponqkoga moje da ti izigrae lo6a 6ega a tova 4e si dover4iv ne e lo6o i az sum takava :P
    emi...podobna lyja..nqma da prostq ,a edinstvenata pri4ina poradi koqto neiskam da si imam nai-dobyr priqtel (ili priqtel s koito da spodelqm) e 4e me e strah da ne se povtori tazi gre6ka..

  6. #56

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По купоните
    Мнения
    42
    ami az imam i nai-dobra pr i nai-dobur pr toi ne e tochno priqtel no my imam super golqmo doverie no mn se katame s nego
    a nai-dobrata mi pr tq e super chovstvitelna ponqkoga no mn mi ygajda i az na neq de i super me razbira
    Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство рядко Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш...

  7. #57
    Imam nai-dobur priqtel i nai-dobra priqtelka.Naistina slu4valo mi se e da me precakat no i az sum gi precakvala.kato se kazva nai-dobri ne zna4i 4e i te ne pravqt gre6ki.A i istinskite priqteli ne se tursqt te prosto izvednuj se okazvat oporata v jivota ti za tozi moment,no ni6to ne e ve4no vsi4ko i vsi4ki se zabravqt i vse nqkoga ostava6 bez tezi tvoi nai-dobri priqteli.No vse pak e hubavo da ima6 4ovek na koito da moje6 da raz4ita6 i razbira se i toi da moje da raz4ita na teb

  8. #58
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    emi imam si da..momi4e!

  9. #59
    imam samo edna istinska priqtelka s neq si se poznavame ot bebeta edva li ne-xaxa.moga da kaja ,4e mi e kato sestra.vsi4ko moga da si spodelq i sum sigurna ,4e 6te me razbere vinagi!!!mn si q obi4kam i naistina mn durja na neq...
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  10. #60
    имам си няколко супер добри приятелки,но коя е най-добра не мога да кажа,но си имам най-добър приятел,и споделям доста неща и с него(е,не всичко,де)

  11. #61
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    miiii to4no mraza da se obvarzvam s to4no edin 4ovek imam sega priqtelki koito sa mi po blizki.Ednata me poznava mn dobre vapreki 4e nikoi vsa6tnost ne me poznava mn dobre,no tq mai4e me e izjivqvala v nai-mn situacii i ot mn vreme sme si mn blizki.Pak s dr se sblijihme predi godina nqkade i ve4e naistina mn se sblijihme i taka,sega imam i edna dr s koqto sa6to mn se sblijavame ina4e imam mn dr priqtelki i te sa mi blizki i ne moga da precenq koq mi e nai-dobrata,no mai4e tva sam si az samata na nikoi ne moga da spodelqm vsi4ko prosto sam takav 4ovek
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  12. #62
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453

    az si imam nai dobra priqtelka i nai dobur priqtel...
    i spored mene e po dobre da se ima mom4e za best friend !!!!!!!!!
    ne moga na opi6a i na dvamata harekterite za6toto vsi4ko v tqh e super.. mn si gi obi4am kato priqteli a puk se poznavame 1 godina ili puk 1 i 1/2 !!
    mn se radvam 4e gi sre6nah


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  13. #63

    Celi dve

    E kak moje da ima hora bez priqtli ta bez priqtel za kude si + tva spored men edin cjovek ,za da nqma the best friend znachi toi samiqt ne iska da ima Az puk si imam celi dve friendki koito sa super qki pichki i mnogo si gi obicham postoqnno sme zaedno {kogato ni e otdava tazi vuzmojnot }te sa super hora mnogo si gi obichkam i te men {dokazali sa go } za da si priqtel trqbva da go dokajesh ,a ne da go kajesh
    ARE USPEH I SI POTURSETE FRIENDOVE S KOITO NE SAMO DA PIETE NO I DA SI POMAGATE VUV VSICHKO
    My life will never be the same

  14. #64
    Не прекалено много лъжат защото са кучки, но момче най добър причтел си имам!

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от C-I-A-R-A
    Не прекалено много лъжат защото са кучки, но момче най добър причтел си имам!
    Ako sa ti naistina nai-dobri priqtelki nqma da te lujat i nqma da gi misli6 za ku4ki,no qvno ti ne si imala kusmeta da ima6 takiva(istinski).No ne e lo6o da ima6 i mom4eta priqteli,vupreki 4e ako vsi4kite ti priqteli sa samo mom4eta,kakto tvurdi6 ti-to togava ti izliza6 ku4kata!

  16. #66
    nai dobra priqtelka nqmam,no nai dobar priqtel-da-gadjeto mi i o6te edno 2 mom4eta.pak i e dokazano 4e mom4etata sa po verni priqteli ot momi4etata

  17. #67
    S momi4eta ne se razbiram mmnogo mnogo dobre i zatova poprincip obshtuvam pove4e s mom4eta.....Imah nai-dobur priqtel koito mnogo si go obi4kah ama kata stana 4e priqtelstvoto premina v neshto pove4e....Posle toi zamina i sega uj poddurjame vruzka ama ne e kato predi!OTkakto se razdelihme ne sme tolkova dobri priqteli(ili po-to4no ot kakto trugnahme...)Posle s oshte 1 mom4e stanah mn dobra priqtelka.Spodelqhme si vsi4ko awe mn blizki i predi 2 sedmici na RDto na edno momi4e ot klasa se napihme i toi me celuna .........prosto nqmam dumi!Super spe4 e shtoto az iskah da sme samo friensd a toi iska i drugo....mn kofti i sega i s nego ne sam mn mn blizka....Prosto taka mi vurvi s priqtelstvata...nqmam dumi!

    .....IF YOU.....
    DON`T LIKE MY
    ...ATTITUDE...
    QUIT TALKING
    ....TO ME!!!.....

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от C-I-A-R-A
    Не прекалено много лъжат защото са кучки, но момче най добър причтел си имам!
    aha taka e i samo gledat da te precakat ako si neshto po-taka ot tqh!Super gadno e !!!!!!Nemoga da razbera kak moje da produljava da ima licemerki koito vupreki tova se vodqt 4e sa priqtelki

    .....IF YOU.....
    DON`T LIKE MY
    ...ATTITUDE...
    QUIT TALKING
    ....TO ME!!!.....

  19. #69

    shto pa licemeri we?

    Zashto licemeri priqteli ako kaja 4e imam znachi sum licemerka taka li emi ti ako zavijdash na priqteli edva e priqtelstvo pak kazvam priqtelstvo ne se kazva a se dokazva ! A kolkoto 4e gledash da go preebesh ili mu zavijdash zashto ?Ako tozi tvoi priqtel ima neshto toi shte se postarae da go razdeli s teb ili puk da ti pomogne i ti da se chuvstvash dobre ne e li tova istinsko priqtelstvo???
    My life will never be the same

  20. #70
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Ами НЕ.Немога да си намеря.В процес на търсене съм .Всъщност мислех си,че имам една добра приятелка,но тя се оказа прекалено тъп разглезен егойст и се разочаровах много от нея. Истинскте приятели са такава рядкост...

  21. #71

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    вкъщи
    Мнения
    26
    Mi az si imah nai-dobyr priqtel ,no me precaka super zdravo za tova vse oshte si nqmam nai-dobyr priqtel, no moga da kaja sys sigurnost,4e nai-dobra priqtelka si imam i super mnogo si q obicham i i vqrvam!
    Не вярвай на случайностите, разчитай на тях!

  22. #72

    OBICHAM TE DIDE !!!!

    nai dobrata mi priqtelka se kazva didi i mn ama naistina mn si q obicham bih napravila klip4e v Vbox7 za da i pokaja kolko mn q obicham .. i shte go napravq dide vij tova i se usmihni mn te OBICHAM !!!!! nqma da pozvolq da se razdelim naistina {}{}{} !!!! Ako tq sko4i v propasta az nqma da sko4a sled neq a shte sym dolu za da q xvana !!! PRIQTELITE sa nai cennoto pazete gi .. ima i takiva koito se pravqt na vashi priqteli no ima i priqteli kato Didenceto koito sa ISTINSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  23. #73
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    ами да имам ... познаваме се от 3 години , но в началото много се мразехме ... аз я мислех за кучка, тя мен за зубърка и така... но с течение на времето се сближихме и сега я обичам страшно много, бих направила всичко за нея ... карали сме се , но като сме заедно всеки ден това е неизбежно това е ... не знам какво повече мога да кажа ... не мога да си представя живота без нея
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  24. #74
    mi na4i imam edin mnogo dobar prqtel kakto i dve priqtelki no nai golemiq mi priqtel e SYPER. mi na4i ot razlichni gradove sme ot razlichni religii no sme the best fr ponqkoga me qsosva no imame mnogo shodni interesi :P
    I LOVE YOU KESSI
    (skype ime : me4o_rs)

  25. #75
    mn detsko zvu4i tova kli6irano `nai-dobur priqtel` ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си