.
Отговор в тема
Страница 5 от 9 ПървиПърви 123456789 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 205
  1. #101
    imam i mn q obi4qam
    Любовен поглед плъзгаш по мене и всичко в теб вибрира и стене имтимна мисъл пари в очите ще се получи ли с нас? ОПИТАЙ!!!............Искаш ти с мен да го направиш да бъде секси!!Онова нещо да направиш!!!!!!

  2. #102
    Да имам си!R страшно съм й благодарна,че е с мен и беше с мен в едни много трудни за мен моменти.Знам,че мога да разчитам на нея и винаги ме изслушва и умеем да се забавляваме страхотно макар,че често сме си само двете.Хубаво е да усещаш,че имаш такъв човек до себе си.Luv ya ALex!

  3. #103
    Guest
    не разграничавам приятелите си тоя ми е най-добрият, тоя не толкова, тва е супер тъпо..

  4. #104
    Голям фен Аватара на Maimunche_f
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Дълбоката провинция....
    Мнения
    595
    Да и аз имах 2 близки приятелки, но с едната даже нз защо се скарахме,то даже нямаше скарване, просто спряхме да се виждаме и стана много тъпо.До ското имах друга много близка фр-супер готино си прекарвахме с нея,но си намери приятел..ожениха се..и ме забрави...много ми е кофти че стана тъй, щото осъзнавам, че за нея не съм била това, което беше тя за мен Сега си имам няколко горе-долу близки човечета, но чак best friends тудно е да се каже

  5. #105

    Re: Imate li si nai-dobyr priqtel?

    Цитирай Първоначално написано от Vse az 6a si ostana
    Ami da tova mi e vyprosa, ako -da ,razkajete mi pove4e za nego/neq, kakvi sa po harakteri i t.n.
    Az nqmam nai-dobyr priqtel....mmmoje bi i ne si tyrsq!
    Kogato bqh po malyk predi 3 -4 godini imah nai-dobyr priqtel, toi se okaza tolkova prost m izpolzva4 4e za 4 godini o6te ne sym mu prostil, i ako go sre6tna na ulicata 6te go pratq v invalidna koli4ka . Taka e, za men terminyt "nai-dobyr priqtel/priqtelka" NE sy6testvuva..zaradi tova kopelence o6te nqmam namerenieto da imam nai-dobyr priqtel, znam, hubavo e, da ima 4ovek, na kogoto znae6 4e moje6 da se doveri6...da se DOVERI6 !
    Az sym mnogo dover4iv 4ovek i vypreki tova nqmam...tova stava kogato imate nai-dobri priqteli, te vse nqkoga ili vi precakvat jestoko ili umirat !
    ДА!!!!!!
    имам си най-добра приятелкa!!тя е THE BEST FRENDKATA MI!!!
    казва се ДЕСИ.на 17 е колкото мен. мн е печенка готинка и добричка.но по някога аз съм мн лоша......но тя си е мн мн добричка... аз убивам за нея направо ......ако някой и сторе нещо......аз и тя мн си помагаме аз сичко правя за нея и тя за мен........много си я LOVKAM.... и така.....общо зето......

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    не разграничавам приятелите си тоя ми е най-добрият, тоя не толкова, тва е супер тъпо..
    а трябва......има мн хора коита примерно може да те използват......и......т.......н....... .

  7. #107
    Най-добра приятелка нямам,но приятеЛ - да.Казва се Симеон и е с 1 година по-голям от мен.Винаги имаме теми за разговор и знам,че мога да му се доверя без да изпорти всичко.Ужасно много си го обичам и държа на него.Вече почвам да мисля,че момчетата са по-надеждни приятели от момичетата..


  8. #108
    Иска ми се ....ако имах приятел на когото мога да споделям всичко....щяхме да имаме за какво да си говорим денонощно.....но уви...на почти никого не му пука за мен да не говорим за приятелство....

  9. #109
    имам си ... 2 приятелки мн ги обичам и съм сигурна, че и те мен мога винаги да разчитам и на двете ... особено на едната-знам,че би ме последвала навсякъде радвам се и се чувствам щастлива,че имам такива приятелки по въпроса мога само да кажа,че приятелство има със сигурност, просто отвори сърцето си за приятелите и те сами ще дойдат рано или късно, защото на този свят без приятели не може

  10. #110

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    66
    По принцип имам 3-ма доста добри приятели. Но квалификация като най-добър приятел при мен не същесвува. Поне аз съм свикнал да се оправям сам и да не разчитам на чужда помощ. Възможност някой да те издъни пък било то и приятел е доста голяма. Така, че не се предоверявайте на приятели!!!
    Не е важно какво говорят зад гърба ти , важното е като се обърнеш всички да млъкнат!!!


  11. #111
    [color=green]Еми аз по принцип не ги разделям на най -добри приятели ,но имам шепа приятели (и момичета ,и момчета ) ,с които може да си говориш за всичко .Естествено, не винаги сме на едно мнение но пък така е по-интересно .По принцип ние имаме много общи неща и на другите не им се нрави много-много и например като се разхождаме някъде и другите просто обожават да застанат между нас т.е.минат по средата и това страшно нерви ,но нали знаете :"Ако всичко ти е розово значи нищо не е добре ".

  12. #112
    Имам и най-добра приятелка ,и най-добър приятел Много ги обичам и се надявам никога отношенията ни да не се развалят

  13. #113
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Имам,разбира се най-добра приятелка.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  14. #114
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ниее сме на всекии километъъър... хлъц ! :D
    Мнения
    350
    За мен понятие като "най-добра" приятелка не съществува.Истинско приятелство между момичета много рядко може да съществува.Всъщност цялото това "Най-добър приятел/ка" е като цяло прекалено наивно понятие,но по добре да не се впускам в разсъждения....

  15. #115
    Guest
    az li4no imam 2 mn dobri priqtelki ot kvartala mi.....vs im spodelqm i ot 1 kl s epoznavame ( ve4e 10 godini). Mn nre6ta sme izjivqli zaedno i vsqka ot nas si e smenqla kompanii i priqteli pz godinite....Zamislqm se 4e te sa mi nai dobrirte priqtelki, za6toto me poznavam po dobre ot vseki....Ednata e po -tiha, umna , razsudliva, i znam 4e vinagi moga da i se doverq. Drugata e mn socialna , ludi4ka i ponqkoga ne osuznava 4e me naranqva s nqkoi svoi postupki, za66oto e sviknala da gleda na ne6tata po- povurhnostno ( primerno stana mn blizka s biv6eto mi gadje. Ne 4e go haresva , no prosto durji da e friendka s vsi4ki) i takiva ne6tica Stava mi gadno no i pro6tavam. Az li4no sum to4no po sredata i balanciram ne6tata. Imam su6to taka i mn dobri priqteli ot mujki pol, koito naistina s amn to4ni vuv vsqko otno6enie \/

  16. #116
    Guest
    Имах двама най-добри приятели и от 6 години не сме се чували, но ще се чуем пак.

  17. #117
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Ами имам достатъчно приятели...не ги деля на най-добри не чак толкова, но все пак има хора, с които съм по-близък
    хъхъ..

  18. #118
    Аз си имам доста приятели ,но двама съм си отбрала.
    С едната съм израстнала,ама тя си е неблагодарница,но пак си я обичам много.
    С другото момиче живеем близко и сме големи дружки.
    Останалите са ме разочаровали твърде много.

  19. #119
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _siXth`sEnSe_
    Най-добра приятелка нямам,но приятеЛ - да.Казва се Симеон и е с 1 година по-голям от мен.Винаги имаме теми за разговор и знам,че мога да му се доверя без да изпорти всичко.Ужасно много си го обичам и държа на него.Вече почвам да мисля,че момчетата са по-надеждни приятели от момичетата..
    А ако и момчетата прочнат да мислят така? Не мислиш ли, че и ние ще спрем да дружим с момичета, защото са неблагонадеждни?

  20. #120
    Guest
    преди имах повече..но с течение на времето се променихме иии нямахме общи теми..други мее лъгаха и така..но сега имам 2 най-добри приятелки. обичам си гииии. бих искала и да имам момче най добр приятел, но за жалост все още не съм срещнала момче, което да не е клюкар

  21. #121
    Guest
    Скарах се с "най-добрата" си приятелка,защото тя ми се месеше за всичко и то не за добро!Ако не ме пуснеха някъде почваше да ми се подграва "ХаХа тебе никъде не те пускат" и после нарочно ми разказваше колко "хубаво си е прекарала" ,а мен това слабо ме вълнуваше ,но естествено тя си мислеше ,че ме дразни...аз и казах ,че НЕ ИСКАМ да имам нищо повече с нея - на здравей,здрасти и тва е ! И вчера като ходих да си купувам кола маска я видях пред магазина там със нейните приятелки и някои мои...ама както и да е ..дори и 1 здравей не ми казаха,а когато си заминавах тая въпросната ми бивша "приятелка" почна зад гърба ми да ми прай некфи фасони от сорта на "УуУУуУ" някво нядуто ..ама не ми пука ни най-малко от нейното мнение И така де вече си имам много приятелки ,но нито 1 от тях не мога да нарека "най-добра" !

  22. #122
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    ДА имам познаваме се от 1ви клас

  23. #123
    Определено си имам най-добра приятелка и понякога си мисля че съм наи-голямата касметлиика .. ако щете ми вярвайте познаваме се от 3 години и никога не сме се карали .. пожелавам на всеки да си има някой като моита аверка на който може да се довери , защото наистина да имаш някой до себе си който наистина му пука за теб и би си дал живота за теб
    е нещо наистина прекрасно
    ..Remember my name, You'll be screaming it later..

  24. #124
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Az pak si imam nai-dobra priqtelka i s neq sme zaedno ot malki lapeta :P Vsqko lqto hodim zaedno na more vijdame se dosta 4esto i moga da kaja 4e tq e 4ovekat s kogoto moga da spodelqm vsi4ko,za6toto znam 4e 6te me razbere i vinagi moga da raz4itam na neq kakto i tq na men Osven neq imam i o6te dve fr. na koito moga da raz4itam

  25. #125
    Хмм...както изглежда не съм отговаряла.Та,имам най-добра приятелка.Тя е от София,аз съм от Плевен.Виждаме се през ваканциите.Познаваме се от около 5 години,споделяме си много неща,но всъщност осъзнахме,че сме най-добри приятелки тази година. Сега си правим планове за учене и живеене в чужбина.Ще бъде хубаво,ако се сбъднат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си