.
Затворена тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615

    OSEMNADESET BRATQ, OSEMNADESET SESTRI!

    AAA,,, YOYOYO !!! Kefite li se na noviq serial po SanDRoTV !!! Az mnogo se kefq i mislq che vsichki teencheta go hareswat !!! Osobeno qki ot sestrite sa - Maura, Penelope, Martina, Kler, Marisa i Anna Maria de Morone!!!! A vas kefqt li wi ? I gledahte li minalata seriq kak se okaza che Marisa e sestra na Donq Perla i tova q pravi vnuchka na Migel i moje da nasledi parite deto gi e ostawil Don Oktavio pradqdoto na Migel !!!!!! Basi stana mnogo interesno izvednuj.A Ako Mariana, Perla i Adelade se suberat s Hose Enrike, Luis Enrike i Don Enrike shte stane basi i interesnoto! Ako na nqkoi mu hareswa seriala pishete mi lichno suobshtenie da go obsujdame a moje i da se suberem da go gledame zaedno na po bira ili puk kafe, a moje i na po mineralna voda !
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    AXxaxaxaxa naprao me kefi6...Psihopat

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Тоя сериал за пръв път го чувам Кога го дават?

  4. #4
    Фен Аватара на Г0ст
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Люлин
    Мнения
    181
    Mi izlezni na balkona i pogledni nadoly i 6te go vidi6.Ako nego vigda6 zna4i nesi dostatu4no blizo taka 4e SKA4AI I SE NE PLA6I

    I wake up in the morning and I ask myself
    Is life worth living or should I blast myself


  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Много е интересен серияла!Между другото цяла нощ не съм спала и съм се притеснявала дали Марияна ще се събере с Хосе Енрике

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Чесно ви питах кога го дават и къде.И долу на улицата случките и за сапунка не става нещо направо нов жанр!

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    Много е интересен серияла!Между другото цяла нощ не съм спала и съм се притеснявала дали Марияна ще се събере с Хосе Енрике
    i az sam sa6tata...cqla no6t sas valeriqna...ti znae6 li kvo 6te se slu4i ako teq se saberat...maliii ne mi se misli...

  8. #8
    I vie li go gledate ? Lele toia serial e napravo super, pokori cial sviat !!!! Wow !!!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ei,hora ot 6 godini si mul4a 4e go gledam, vse si misleh 4e sam edinstvenata!!!! Radvam se 4e i vie mu se kefite, moje daje klub da osnoveme na seriala!Kakvo 6te kajete?

  10. #10
    Курето
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Тоя сериал за пръв път го чувам Кога го дават?
    на майкати пyтkата ма много си протииван и грозна да го духаш ве kуpво

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Ablaxaxaaxxa yo SanDRo lud si ve kysa6 nervi!
    A tai kat gledam mai si4ki sme ot myglata a . Az sym mu zaklet fen o6te otkakto si go gledkah kato bqh malko lapence s biberona 6tot babata ne daa6e distancionnoto....oba4e ze 4e mi stana interesno. A btw tui sq koi epizod be6e 100 501 ili 100 601 ? 4e im izgubih broikata ve4e. A men nai ma kefi Laura Svirkova i Maura Lesbiikova e tes dvete ako se saberat na4i trqaa daam na bratoto 5 kinta 6ot sme sa fanali na bas. Tai 4e stiskaite palci (a moje i ne6to drugo) i ako spe4elq 6i 4erpq
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  12. #12
    Оооо това е новата teen мания!Хита!И аз го гледам този сериял нямам търпение днес да гледам поредната серия!!!!

  13. #13
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    napravo mamata si traka
    prosto samo za toq film mislq.....po cql den
    v4era imah test, ama nqma brat4e pak samo filma mi be6e v glavata
    ako izpusna i edna seriq 6te se samoubiq

    Give me your best shot motherfucker!

  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    само аз ли не зацепих замисъла на темата ??

  15. #15
    Тъпо, тъпо.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ei, hora v4era kvo stana a leleeeeeeeee napravo sam potresena!
    Tova ne go o4akvah! tctctctctctc ebati zavurzanoto stana!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ami za tezi s po-malko bagaj, koito ne sa go chatnali - twa e parodiq na filma 3ma bratq 3 sestri i tazi tema deto sa q pusnali w "Lubov" "Trima bratq Tri sestrI" i tochno za twa q bqh pusnal tam... Kakto i da e gledaite sapunki i piite bira!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  18. #18
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    lele,tozi serial e super ne hodq na daskalo,za da moga edin i su6t epizod nqkolko pati,za6toto kato go gledam 1 put ne go shva6tam..mnogo sam tapa no seriala e super,s baba mi postoqnno za nego govorim lele,dano Hose i Rosalinda skoro se suberat,za6toto te tolkoz se obi4at..zaslujavat da sa zaedno
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    ...Nqkade pod slanceto...
    Мнения
    43

    ............

    ...Lele,stra6en e toq film...Kefi maaa... ...A gledaxte li,kogato don Xose Antonio Segorio opana Marisa Julia pod traktora...lele...baxti qkoto...Ami,kogato Xose Enrike,po dqdo-Iglesias,se opita da ybie Sandriano Morales i da natopi Daniele Kompirone...a teq idioti zadarjaxa Axiles Marselio De Ramones,a toi e takav sladyr...tapanari... ...toi mi e lubimeeeec... ...A toi tolkova mnogo obi4a Cepelinda i sa tolkova qka dvoika,sa6to kato Xose i Rosalinda...Stra6ni sa...Adski se nadqvam da se saberat..Aide-pi6ete i stiskaite palci da razpletat misteriqta...
    Have a nice trip!

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Ami za tezi s po-malko bagaj, koito ne sa go chatnali - twa e parodiq na filma 3ma bratq 3 sestri i tazi tema deto sa q pusnali w "Lubov" "Trima bratq Tri sestrI" i tochno za twa q bqh pusnal tam... Kakto i da e gledaite sapunki i piite bira!
    Nadjavam se ne si imal predvid mene 6toto samo glupak moje da se vurje na tova.Ako ne vijda6 vsi4ki (s 1 izklu4enie ) svanaha i su6to se buzikat.

  21. #21
    Iiiiiiii nii sme bili mnou fenovete bre ;>>> Az pyk sym na daskalo kat go davta i go izpyuskam tz tz basi mykata edvam shtqh da go prejiveq, obache te nali go povtarqt v 4 posred nosht :P :P :P Kak sa setili. Az togaa go gledam...basi maniqta det e strashen film ;>
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  22. #22
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Нищо не сцепих. Т'ва ирония ли беше или верно има некъф сериал такъв? Аз сериали не гледам, тъй че сори за тъпия въпрос...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    лелеее вчерашната серия беше напрао разбиваща...любимата ми е след 10000928832838 серия на дързост и красотааа...напраааао УоУ......ахахах стаааам сапунерка.........да си гледам сапунчета в мене по цял ден...

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    aauuu be6e vreme nqkoi da napi6e tema za liubimiq mi serial... az gledam i povtorenieto 6toto mn interesno lelele napravo ebati qkoto.Sa 6e vi izdam edna taina poneje znam kakvo stava nakraq.. ama na nikoi da ne kazvate!!! Nakraq se okazva 4e ima i devetnaista sestra

  25. #25
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от ckeuT4eTo_f
    aauuu be6e vreme nqkoi da napi6e tema za liubimiq mi serial... az gledam i povtorenieto 6toto mn interesno lelele napravo ebati qkoto.Sa 6e vi izdam edna taina poneje znam kakvo stava nakraq.. ama na nikoi da ne kazvate!!! Nakraq se okazva 4e ima i devetnaista sestra
    време беше наистина.. оно време, когато тая тема се е писала

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си