.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    neposotoiana erektzia

    edin put kato se natiskame s priatelkata mi she stane drug put ne no doide li vreme za seks ne stava neznam zashto ?molia vi kajete ako niakoi znae ili po dobre da otida na lekar? i za umnitzite koito she kajat 4e sum obraten izobshto ne e ot tova zashtoto sum si heteroseksualen i haresvam momi4e a moita priatelka si ia obi4am mn

  2. #2

  3. #3
    spored mene sigurno mnoo se pritesnqvash i zatva ne moi da go dignesh .. a i ako si si odaril nqkoq druga chekiq predi tva pak moe da ne go dignesh pri polojenie che se pritesnqvash i t.n. a i ako ne ti se pravi i iskash na sila da pak nema da moish .. zatva prai go kogato ti iskash a ne kogato samo tq iska .. estestveno trea da go iskate i 2mata
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    uprajnqvai se po 30min na den za da poddurja6 kruvoobru6tenieto dobro
    qj pove4e banani
    udulji liubovnata igra
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  5. #5
    Guest
    kakvo she re4e da se oprajniavam ?

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    ami ili nekuv sport ili seriiki licevi opori
    we takiva raboti deto razdvijvat kruvta 6oto tova koeto pravi erekciqta e pritoka na kruv
    no naistina trqq uveli4i6 liubovnata igra
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  7. #7
    Guest
    mi az se pritesnih shtoto tuka vsekvi se hvaliat kak im stava samo kato vidiat gadjeto ili nekoe momi4e

  8. #8
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    а ти...извинявай за въпроса...девствен ли си? Защото , ако си обяснението за притеснението си е съвсем точно. Вероятно много се притесняваш и за това се получава така. Опитай да се успокоиш. Пък, ако не е...еми тогава наистина може да направиш един контролен преглед...по-скоро при психолог, защото не си бъгав споко
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  9. #9
    Guest
    mi ne sum ama samo 1 put sum go pravil i to s dosta muki edvam go vdignah

  10. #10
    NSpi4(narkoman)
    Guest
    nasmurkai se s amfeti. napravi si 3-4 liniki i se nasmurkai ili s koka(ama e mnogog skupo). Zatova po hubu s amfeti i sled polovin 4as kato si gi vzel probvai i she vidish 4e nqma da moje da ti psadne pone 2-3 4asa she mojesh da q ebe6 bez da svur6i6!!!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mi az se pritesnih shtoto tuka vsekvi se hvaliat kak im stava samo kato vidiat gadjeto ili nekoe momi4e
    aaa tva ponqkoga ne e mnogo dobre da ti kaja! + Josefinne e prava spored men
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  12. #12
    А може би страх?

  13. #13
    Guest
    ta na lekar ili na psiholog da otida posledno ? ili neshto drugo da napravia i ako triabva da hodia na lekar ili psiholog kakvo da kaja na maika mi 4e da me zavede ?

  14. #14
    Guest
    накарай приятелката да ти се исере в устата и ше се опраиш !!!

  15. #15
    ei man.kaji na priqtelkata ti da si kupi mn sexy belyuo i edna ve4er da ti skar6i edin striptis pred xuq ti.kaji i da te gali da te vazbujda izigraitego.tq kato ti legne i si otvori krakata i mlakne mn qsno 4e efekta 6te e nadolu.q da se razgore6ti 6te sko4i6 i 6te q izkarti6.probvai vsqkakvi variqnti,no govori i s neq.uspex

  16. #16
    Guest
    na niakoi drug slu4valo li mu se e tova?

  17. #17
    Guest
    Ne znam s kakvo da ti pomogna az iam obratniq problem ama se pak kasmet de

  18. #18
    sportuwai,qj plodowe i zadaljitelno oweli4ete liubownata igra.ako i togawa nqma efekt-DR.OHBOLI!!!
    yspeh brato

  19. #19
    Guest
    pochti sum sigurna che ne ti stava zashtoto se spichash i si mislish 'auuu sega ako ne mi stane, kakvo shte pravq, kakvo shte si pomisli gadjeto mi' i tn
    prava li sum?

    nqma ot kakvo da se pritesnqvash
    ne si mashina i ne e normalno da si vinagi na liniq za sex
    vsichki muje sa taka i vsqko pecheno momiche shte ti kaje che nqma nikakuv problem ako ponqkoga ne ti stava
    nqma da se pritesnqvash, vsichko tova se poluchava ot spek
    ne slushai drugite momcheta kakvo razpravqt ... nali znaesh che vsichko 'doukrasqvat' za da se izkarat golemite ebachi, vse edno tva znachi neshto hahaha

    nqma da se pritesnqvash ei
    uspeh & umnata

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    ami shtom vse pak si go vdigal ne si impotenten
    ili e ot pritesnenie , ili e ot ........... abe ti na kolko godini si ?

  21. #21
    Щом и с друга си имал проблем с дигането значи е по-сериозно.Не искам да те плаша ама няма да е лошо да отидеш на лекар.
    Keep It Real!!!

  22. #22
    Guest
    mersi mn na vsi4ki za pomoshta mi artbaby az sum na 16 godini

  23. #23
    Guest
    a i ne mi se e slu4valo s drugi shtoto ne sum imal vuzmojnosta da probvam zashto tia mi e purvata

  24. #24
    e 6tom e taka pretpolagam e malko i strah i pritesnenie no ako trenira6 pone po 3 pati na den/demek laska6 bastuna / i s neq /gajeto ti/se otpusnete i q pomoli6 za pomo6t i tarpenie 6te se polu4i spoko moito gaje parvite 3 pati otna4alo nemoja da mu stane no s razbirane vsi4ko si idva po mestata
    ne pocenqvai sebe si.....

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от B_i_G
    abe hodi na lekar
    6to da ne e bolen?

    do avtora: ve4e predpolagam 4e go nqma6 toq problem ama az se pak da pi6a, sigurno ne si mnogo opiten v sex-a, prosto se otpusni i se naslajdavai i ne misli predi tova 6te stane li nqma li da stane

    do vsi4ki koito se 4udat kakva e taq tema: neka nqkoi nameri po-stara tema ot tazi

    Skype: captainkuchiki

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си