.

Виж резултатите на анкетата: Коя ще бъде изгонена?

Гласували
19. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Анелия

    8 42,11%
  • Силвия-Александра

    2 10,53%
  • Мариела(Мел)

    6 31,58%
  • Стойка

    3 15,79%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Какво мислите?

    Коя искате да бъде изгонена?Защо не я харесвате?Какво мислите за това което направи Димитър?За добро или лошо го направи според вас?


    Извинявам се,че пуснах 2 пъти темата ама пропуснах в предната Мел

  2. #2
    Guest
    Ne znam zashto no mislia che shte e Silvia-Aleksandra,inache drugite sa mi simpatichni i trite sa razlichni i imat interesni xarakteri!!!

  3. #3
    za dimitur-ne go traeh,oba4e jalko 4e napusna 6toto sa nikoi nqma da me nervi.ne znam za6to go e napravil,moje bi za6toto naistina se upla6i.prosto tazi obstanovka ne be6e za nego...

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Димитър мисля че не искаше да загуби,а и му
    омръзна да седи в една къща с тия ''селяни'',пък и
    така играта стана по-интересна.
    Кой искам да напусне....секи случей не Стойка!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  5. #5
    Mi Dimitar nemeh da go traq Obache sq kato si trygna i.. nqma da e interesno bez nego.. Iskam aNeliq da si trygne neznam shto.. Stoika me kefi!
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  6. #6
    Guest
    dano si trugne aneliq,ne q ponasqm taq
    a za dimitar,milsq 4e postupi glupavo,ne trqbva6e da si trugva toi kato si misle6e 4e dava 6ans na onaq pa4a aneliq,dimitar ne mi be6e simpati4en,no me e qd 4e si zamina,sega 6te doide nov sekvartirant

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    тц,тц,само мен ли не ме дразнеше Димитър
    ина4е искам мел да се махне щот нещо не ми харесва особено
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    Само да кажа,че има разлика между това някой да е непринуден и това някой да е прост,а Стойка е точно пример,че е супер просто парче.

  9. #9
    Ами аз мисля,че Димитър е прекалено горд и не искаше да бъде изпъден от къщата и не го направи заради Анелия а просто знаеше,че ще е изгонен.И направи така,че да изгонят по-бързо Анелия и още някой.Много е мазен и гаден.Тъп гей - за него всички са селяни.Апък той прилича на такъв.Мноооого ме дразни радвам се,че се махна!!! Гласувах за Мел защото тя е много заспала и супер тъпааааа нямам търпение да се махне....такива заспали не са за това шоу.Анелия е истеричка но пък ако я няма,няма да има кои да разнообразява ежедневието на всички с караници !Стойка ако се махне няма да има на кой да се смеем....!Какво искате? Да останат най-тъпите дето нищо не правят ли?Тогава какво шоу ще бъде?Останалите са супер незабележими, а Стойка говори смешно и е селянка но и носи на майтап и затова всички я мразят?Според мен не е правилно.Силвия-Александра е сладурана и не искам да се маха.По скоро исках в класацията да е Маргото .. Мел... Виктор и такива незабележими!!!!Искам да останат Найден,Зара,Анелия,Силвия-Александра, и Стойка ааа и Гроши! За да става шоуто!!!!А другите са излишни!!!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    тц,тц,само мен ли не ме дразнеше Димитър
    ина4е искам мел да се махне щот нещо не ми харесва особено
    и мен не ме дразнеше..имаше си вкус...стил...допринасяше за къщата..правеше сичко по различно..по интересно...ма се пак постъпи..как да кажа като "английски джентълмен" муаххах)

  11. #11
    От четирите искам да се махне Мел...Просто ми е най-безразлична, а пък и някак си ми изглежда противна...Незнам защо...

    А колкото до Димитър - естествено, че го направи, защото поне има малко гордост, аз мисля, че той знаеше, че и хората ще гласуват за него...А и не мисля, че беше много тактично Ники Кънчев да му каже резултата от вота на зрителите. И аз ако бях, щях да се махна доброволно, както направи Димитър. Всеки човек си има чест!

  12. #12
    Димитър го беше страх да загуби. И без това се видя, че близо 80% от зрителите бяха гласували против него.
    Аз лично ще гласувам за Анелия. Тази е голяма интригантка и следващите дни ще видите, че съм прав. Явно номерата й не минаха и хората я номинираха. Сега веднага ще обърне тактиката и ще се прави на велика. За нея тези 200 000 лв. са по-важни от колкото за другите играчи. Вчера призова всички жени да гласуват за нея! Следващият и ход е да използва децата си за да привлече гласове...Бъдете сигурни!

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Mene Silvia ne me kefi 6toto samo se prevzema i govori kato idiot-bavno i ne svurzano. Mene Dimi me drazne6e s nervite si,oba4e tva koeto go napravi me izkefi na max.E na tva mu vikam lud 4ovek.Napravi super so6!

  14. #14
    Az lichno haresvam stoika,no mislia,che tia shte bade parvata izgonena !!!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    na4i pod red))
    Iskam da bade izgonena Mel,prosto s ili bez neq vse taq...ne mi dopada izob6to,drazni me ..ne znam..da se maha...
    za Dimitar mislq,4e samo toi si znae napalno qsno za6to go e napravil...dali ot gordost,dali zaradi aneliq,dari 6toto ne mu iznasq,dali 6toto ne e sviknal taka..a za samata postupka..Izleze kato pobedil gube6t,ako moga taka da se izrazq
    Opredeleno ne iskam da mahnat Stoika...spored men e mn gotin 4ovek,az li4no i se kefq!

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Du6ka
    na4i pod red))
    Iskam da bade izgonena Mel,prosto s ili bez neq vse taq...ne mi dopada izob6to,drazni me ..ne znam..da se maha...
    za Dimitar mislq,4e samo toi si znae napalno qsno za6to go e napravil...dali ot gordost,dali zaradi aneliq,dari 6toto ne mu iznasq,dali 6toto ne e sviknal taka..a za samata postupka..Izleze kato pobedil gube6t,ako moga taka da se izrazq
    Opredeleno ne iskam da mahnat Stoika...spored men e mn gotin 4ovek,az li4no i se kefq!
    napravi go za6toto mu pisna,a i v ku6tata e bilo pulna ko4ina.no toi naistina misle6e 4e pove4eto hora 6te glasuvat sre6tu aneliq vmesto nego...daje be6e u4uden.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си