.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Malko Sperma :(

  1. #1
    Guest

    Malko Sperma :(

    zna4i problema mi e 4e ne se izfyrlqm tolkova silno kolkoto nqkoi moi fr-dove i ponqkoga s malko koli4estvo sperma.. na 16 sym .. tova normalno li e!?

  2. #2
    Guest
    sorry ako ima i drugi takiva temi no prosto iskah da mi otgovorite li4no... 10x predvaritelno

  3. #3
    с годините си ще се изхвърляш повече!
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Цитирай Първоначално написано от ^^kotenceto^^
    с годините си ще се изхвърляш повече!
    Това не е сигурно, но пък ти гарантирам, че е нормално. Не може всички да сме като цистерни. А между другото за да не се притесняваш, количеството няма нищо общо с качеството и оплодителната способност.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    Sp33Dy
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Цитирай Първоначално написано от ^^kotenceto^^
    с годините си ще се изхвърляш повече!
    Това не е сигурно, но пък ти гарантирам, че е нормално. Не може всички да сме като цистерни. А между другото за да не се притесняваш, количеството няма нищо общо с качеството и оплодителната способност.
    sega sym mn po spokoen 10x... hubavo e 4e ima nqkoi kompetenten po tolkova mn ot vyprosite kato vas mislq 4e ste dosta polezen za sait-a!!!

  6. #6
    Men mi se struva 4e neznae6 kolko izhvurlqt drugite.
    Ami spoko tova si e normalno.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си