.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737

    Сатенени чаршафи

    Здравейте!

    Приятелят ми има тези дни рожден ден и искам да му купя сатенени чаршафи, защото сме си говорили и знам, че иска. Само че съм затруднена, защото в няколко магазина вкоито питах все нямаха. Вие знаете ли къде мога да намеря и колко приблизително струват? Аз съм от София.

    Благодаря предварително за помощта ви, защото наистина искам да зарадвам приятеля си
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  2. #2
    молец*
    Guest
    Можеш да намериш в 'Como' доколкото знам =]

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Защо не купиш плат и д анаправиш чаршафи, че защо не и каъфка за възглавница Много по-добре ще е като си го правила ти (ще му хареса още повече жеста). Пък и не е кой знае какво..само едни правоъгълници и подгъв

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Аз съм Българче, златен си!!! Благодаря ти за идеята!
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Защо не купиш плат и д анаправиш чаршафи, че защо не и каъфка за възглавница Много по-добре ще е като си го правила ти (ще му хареса още повече жеста). Пък и не е кой знае какво..само едни правоъгълници и подгъв

    Znae6 li, poslu6ah suveta ti i kupih plat. Obadih se na edna moq bratov4edka,koqto ima 6evna ma6ina i ot 6 ve4erta do 1.30 sutrinta sme 6ili 4ar6afite, kato prez tova vreme gadjeto mi postoqnno me pita6e kude sum...No puk be6e kato 6a6nat kato mu gi podarih i mu kazah, 4e az sum gi 6ila O6te vednuj ti blagodarq za ideqta!!!
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Радвам се че съм бил полезен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си