.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: .....?

  1. #1

    .....?

    Gledate li Gospodari na efira? Mno vi sa molq ako znaete koi sa pesnichkite deto Tedi i drugata igraqt na tqh.. Ako gi znaete Pls kajete? Dano nqkoi da gi znae.. 10x
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  2. #2
    Guest
    Ми че те не играят ли всеки път на различни песни... Не ги фледам много често ама ми се струва че играят на различни песни

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ми че те не играят ли всеки път на различни песни... Не ги фледам много често ама ми се струва че играят на различни песни
    Това бях аз

  4. #4
    Аз не съм гледала "Господари на ефира" от много време, но ако песничката все още е същата значи е "It`s your duty" или нещо такова...Сега нямам време иначе щях да ти я потърся в нета, ако не те мързи сама си я потърси и кажи дали е тази.

  5. #5
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Едната е на Martin Solveg - Rocking Music, другата май е Narcotic Trust - I like it...не съм 100% сигурен...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    [/b]Osven napisanite do sega se se6tam za o6te edna ,na koqto dosta vreme tancuvaha- The Bitch Hotel-Do You Wanna Dance

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  7. #7
    Tancuvat i na Alcazar - This is The World We Live In...ako ne se luja
    My heart topur-lopur for you, baby!

  8. #8
    Na Black Eyed Peas - Lets Get It Started

  9. #9
    1{}x Na fsichki.. na absolyutno fsichki pesni tancuwat , no pesnichkite za koito pitah sa alcazar-this_is_the_world_we_live_in.MP3 i prugata Martin Solveig - Rocking Music.mp3 Misi
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    имаше още една жестока песничка..само да се сетя коя беше....aaaaaaaa Boogie pimps-need somebody to love ако тей се пишеше...жестока е мен мн ме кефи..нищо че такааа музика обикновено не слушам...а и бай дъ уей.....ако я харесаш кажи...щи дам няколко подобни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си