.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385

    графитите-какво мислите за тях

    е хора какво мислите за графитите? драсканица и пълна безмислица или нещо хубаво са според вас

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    kva draskanica grafitite sa si maniq na6ta klasna staq sq 6te si q boqdisvame i 6te praim grafiti

  3. #3
    Ми на мен ми харесват. Даже могат да свършат полезна работа.

    "Hominem te esse memento"

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми да ти кажа е по-хубаво е да има графити по стените, отколкото никролози! Поне аз така мисля

  5. #5
    stiga fe, grafitite sa super.R-U-L-L-Z

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mene super mnogo me kefqt, i ima nqkoi koito sa dosta dobri

  7. #7
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Na4i az staqta v nas trq da vi q snimam da vidite dali se kefq na grafiti


    P.S. Vapreki 4e nemoga i dve lini da drasna ama ima koi da se zanimava
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Имам една кухня в България дето има една стена в окаяно състояние по отношение не боята ..... та евентуално лятото ше се свържа с Джамалска и тя ше ми уреди некфи хорица да я изрисуват :P дано стане
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Mn mi haresvat stiga da ne sa praveni ot nqkvi amatiori,koito samo sa se opitali da napraqt neshto ..
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от SkAtE^FeNkA
    Ми на мен ми харесват. Даже могат да свършат полезна работа.
    съгласна като например с тия боички за дрехи с графит да напишеш името на момчето което харесваш...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Re: графитите-какво мислите за тях

    Цитирай Първоначално написано от Lea
    е хора какво мислите за графитите? драсканица и пълна безмислица или нещо хубаво са според вас
    ahaha 4esto bezmislisa ... GRAFFITI ART RULQZZZZ do predi 2 god. draskah i az ama neshto ne mi se raboti s spreiovete shtoto e super opasno ako te hvanat Kukerite :} (police)
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    aaaa super qki sa ama da ne sa nqkvi draskanici a da sa krasivi...naistina e po-dobre stenite da sa izrisuvani s grafiti otkolkoto ...abe kefqt me i si mislq 4e e dosta trudno da se napravqt...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Лелеле какъв комерс станали графитите!!! хахаахах

    People Like You Just Fuel My Fire

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    аз супер много харесвам грфитите но някои хора които не ги харесват и казват че са драсканица (кФа драсканица бе хора то да си направиш годин графит е изкуство)

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    София
    Мнения
    86
    За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Sulfur
    За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?
    Еее, стига бе...вандализъм...мне...Това е изкуство!

    Според мен са много красиви (повечето де) и много се кефя примерно като си обикалям из някой квартал и да гледам стените на блоковете целите в графити, а не в някаква тъпа боя или мазилка (или каквото е там). Или пък ей тука в съседния квартал целите стени на една детска градина са в много яки графити. :P

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Sulfur
    За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?
    По-добре си замълчи...
    Graffiti Art-изкуство

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    София
    Мнения
    86
    Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
    Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
    Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.

  19. #19
    nqmam ni6to protiv grafitite..
    to4no obratnoto mnogo im se kefq
    stiga da sa napraveni kakto trqbva

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от Sulfur
    Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
    Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
    Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.
    всъщност пуснах темата защото много хора мислят различно и исках да чуя вашите мнения

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Sulfur
    Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
    Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
    Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.
    Не те карам да спориш, просто ти казах да си замълчиш, защото не всичко е вандализъм. Да, ако утре се събудя и от външната страна на прозореца ми е нарисуван някъв к*р и е написано някаква простотия, тогава ще кажа, че е вандализъм.. Но има адски стойностни неща, по тоя начин се изразяват чувства и всичко, ако е легал даже може да си изкарваш прехраната ( знам за едно crew от Германия, които си изхранват семейството с графити арт-а ). Не можеш да сложиш всичко под един знаменател...Не можеш да кажеш че всичко е драсканица, че всичко е шит...

    http://www.maclaim.com/
    http://www.mac-graffiti.net/

    и кво ще ми кажеш, че това са драсканици?!...бих се изкефила ако някой ми направи така къщата цялата, отвън, отвътре, таван, под - всичко!

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  22. #22
    Guest
    Mnogo e qko

  23. #23

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    София
    Мнения
    86
    @bad4e
    Разговорът с теб би бил безсмислен и за тази тема мисля това да ми е последния пост, поради щото един човек, който не знае родния си език и не използва красотата му, не биъ казал, че мога да се поучавам от него и да взимам мнението му като адекватно на очакванията и много такива хора има и аз не ще преборя неграмотността и селянията, но поне ще се разгранича от нея, за да бъде ясно и пределно за тези, които понасетне ще четат.
    Думи чуждици с неясно значение отдавна са загубили убеждаващата си мощ за мен, и понеже следното е факт, аз смятам употребата им за неуместна и словото им за неубедително, поради което мнението ти биде пренебрегнато от мен и твоята агресия не бива да те завладява следствие не познаването на родния ти език.

    Туй горното написах на bad4e, защото това което прави тя с езика ни аз смятам за вандализъм, понеже тя разрушава езика ни, граден хилядолетие от нашите отци, както някой вандали разрушават и си присвояват правото да рисуват върху стени и други предмети, плод на човешкия труд, защото само оня който е съградил сградата и оня който е построил ЖП вагона може да определя външния му вид и да драска върху него. Защото никакви подобни групички не могат да построят нито сграда, нито да бъдат полезни на обществото, те рушат и се подиграват с труда човешки. Аз питам вас знаете ли как се строи къща? Знаете ли как се копае подлез? Само когато вие направите къща или съгдарите нещо свое, тогава аз не бих ви упрекнал дори и после да го разрушите, но разрушавайки неща, непринадлежащи, вие се подигравате и умаловажавате постигнатото с труд от вашите отци.
    Туй е последното що пиша по темата и няма повече да пиша в темата, понеже смятам че туй е достатъчно, а тез които искат могат да ме упрекват за това, което мисля и чувствам.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    написах темата с надежда че ще ви хареса,но явно само събужда кавга
    мисля че ще е наи-добре някои мод да я заключи
    всеки има свое мнение ,но това не означава да се караме помежду си

  25. #25
    spored men sa maniq koqto ne se haresva na vseki no moeto mnenie e 4e sa hybavi na pododq6ti mesta!
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си