.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624

    gsm ... pls help :)

    otkradnaha mi gsm-a predi 3 dni i sega si tursia nov.. da ne e za mnogo pari za6toto niama mnogo vreme da go zadurja v men. ne6to ot tipa na PANASONIC GD50/GD55,SIEMENS A52/A55 ili Sony Ericsson T600 .. aide niakoi ako ima takuv gsm da kaje dali e dovolen pls
    mn 6e sam vi blagodarna
    a ako niakoi se se6ta za drug podhodia6t gsm ot po evtinata klasna da kazva.. stava vupros za ne6to po prosto.. po-dobre da ne e cveten za6toto tova diga cenata. 10x
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  2. #2
    Zashto ne otidesh v niakoi magazin ?!Taka spored men e nai-dobre !!

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    siemens A52 e hubav GSM,pone spored tova,koeto tursi6
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi as do skoro imah gd55, i bqh dovolna, imah go po4ti godina, no mi poomruzna i za tva go raskarah, ina4e kvo vsi4ko si ima6e det mi trqbva, ne se e razvalql, bateriqta mu durje6e po sedmiza i polvina i taka bqh si dovolna

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    little_black_dress emi tova s magazina moje da go probvam no vuprosa e 4e niama da polu4a obektivno mnenie za nito edin ot prodavanite gsm-i za6toto prodava4ite ne im puka dali az 6te se precakam a za tiah vajnoto e da si prodadat stokata..kofti no fakt.

    10x ina4e na e4o i miloto_girl-4e za mneniata za GD55 i siemens A52.. 6te mi svur6at rabota.

    Ako ima niakoi koito da si dade mnenieto za Sony Ericsson T600 6te sam mu mn zaduljena.dosta mu se ogledah na tozi gsm no v internet pro4etoh kofti komentari za telefona.. niakvi problemi s mrejata,izkliu4val se sam ot vreme na vreme..takiva ne6ta. i zatova se razkolebah.

    i o6te ne6to da vi pitam... spored vas normalno li e gsm koito struva 240 lv gore-dolu.. vtora upotreba da struva 75 lv? stava duma za Sony Ericsson T600... malko samnitelna mi se struva rabotata, vupreki 4e gsm-a izleze v BG predi pove4e ot 2 godini...
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    i o6te ne6to da vi pitam... spored vas normalno li e gsm koito struva 240 lv gore-dolu.. vtora upotreba da struva 75 lv? stava duma za Sony Ericsson T600... malko samnitelna mi se struva rabotata, vupreki 4e gsm-a izleze v BG predi pove4e ot 2 godini...[/color]
    ми съмнявам се доста...се пак 75 лева...от 240...
    струва ми се че нещо не му е наред на тоя тел.
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Вече близо година имам Sony Ericsson T600 и мога да ти кажа,че никога не съм имала проблеми с него!!!Преди да си го взема и аз бях чела в нета,че батерията му държала много малко време,а въпреки,че по Коледа ще стане на година батерията си му държи 6-7 дни!Много си го харесвам,удобен е,мъничак е,и като функции ими всичко,което ми е необходимо!Надявам се да съм ти помогнала и ако имаш някакви други въпроси само питай

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    Вече близо година имам Sony Ericsson T600 и мога да ти кажа,че никога не съм имала проблеми с него!!!Преди да си го взема и аз бях чела в нета,че батерията му държала много малко време,а въпреки,че по Коледа ще стане на година батерията си му държи 6-7 дни!Много си го харесвам,удобен е,мъничак е,и като функции ими всичко,което ми е необходимо!Надявам се да съм ти помогнала и ако имаш някакви други въпроси само питай
    mnogo ti blagodaria zlatna si!
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  9. #9
    lele milata i na men mi go vzeha v4era,dokuto si 4akah avtobusa!( sega mi e mn kofti i se zarekoh ,4e pove4 nqma da si vzimam skup telefon,zasega sum se sprqla na sony ericsson t610.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от playful_girlll
    lele milata i na men mi go vzeha v4era,dokuto si 4akah avtobusa!( sega mi e mn kofti i se zarekoh ,4e pove4 nqma da si vzimam skup telefon,zasega sum se sprqla na sony ericsson t610.
    ba6ta mi ima6e takuv, mnogo e gotin. niama da sburka6. ama ob6to vzeto minava za skup telefon. za6to si re6ila 4e ne e?
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    predi imah T610 edinsveniqt my nedostatuk e 4e ima samo 2 mb pament i kamerata e malko lo6o
    : AMG Corporation ::

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    men li4no t630 mi haresva mnogo pove4e ot t610
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си