.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Сериозна тема

    ей, инфантилчета, пуснал съм сериозна тема
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=930

    за един от малкото качествени концерти в България, обърнете й внимание.[/url]

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    О, Господи! Не мога да повярвам! Проблясък на разсъдък у някак изкривеното ти съзнание! Не е за вярване, ти си можел да бъдеш нормален...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  3. #3
    и кво?Ако някой го интередрусаше щеше да се поинтересува и да отиде, кво правиш безплатна реклама?
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  4. #4
    4uuuuuuuuuuuudesen sii!


  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65
    Ей калъф. Ще ти кажа аз кой е инфантилен. Ти ако говориш толкова сериозно, защо не се сети да дадеш някаква по-подробна информация за тоя концерт. Само тъп човек няма да каже за какъв стил музика става въпрос. После се сърдиш, че хората не ти обърнали внимание. Кажи нещо повече, пък тогава ще говорим. То е близко до акъла, ама няма кой да мисли.
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    и кво?Ако някой го интередрусаше щеше да се поинтересува и да отиде, кво правиш безплатна реклама?
    да интересувам се..проблем?!.....а и мисля че тези ваще мнение....засягаха и джамалска....щото доколкото си спомням и тя беше същата тема..или вие сте зле настроени само към гости?!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    и кво?Ако някой го интередрусаше щеше да се поинтересува и да отиде, кво правиш безплатна реклама?
    да интересувам се..проблем?!.....а и мисля че тези ваще мнение....засягаха и джамалска....щото доколкото си спомням и тя беше същата тема..или вие сте зле настроени само към гости?!

  8. #8
    hahahaha
    ne znaqt koi e jeru
    frank prav si 4e 4oveshkata glupost e bezgrani4na
    ball till i fall

  9. #9
    Моля, не пускайте повторно едни и същи теми.
    Благодаря!
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си