.

Виж резултатите на анкетата: Кого ще изгоните

Гласували
45. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Анелия

    16 35,56%
  • Стойка

    7 15,56%
  • Силвия-Александра

    6 13,33%
  • Мел

    16 35,56%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514

    Кого ще изгоните от Big Brother?

    За кого бихте или ще гласувате за изгонване от къщата?
    -Анелия
    -Стойка
    -Силвия-Александра
    -Мел

    Аз честно казано много се опасявам, че ще изгонят Стойка щото много ме кефи, сладка е и забавна...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  2. #2
    ami az opredeleno iskam da izgonqt silvia-alexandra ...struva mi se malko tupichka ili kakto kaza naiden "malko zabludena"...stoika me kefi,super vesela e i ne im se vruzva na glupostite,aneliq puk e nai-gotina spored mene kato vun6nost i e po-razli4na.za mel -nqmam mnenie!tova e:P

  3. #3
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Еми аз се реколебая между Силвия-Александра и Анелия.. но май избранницата ще е Анелия,пък има вме и за другата А ако изгонят Стойка..просто заявявам че ще спра да гледам предаването!То тя е единствената дето развеселява всички и им прави готино..иначе може би шоуто щеше да има много по малко зрители.. :P

  4. #4
    Emi.. koito iskat da izgonqt Samo Da Ne e Stoika! Glasuwah za Aneliq shtot izobshto ne mi hareswa nikak ne me kefi:> Moe i Silviq Alexandra da si ide i tq e... m neznam lekomislenna.. tupichka ami neznam Stoika e wyrha :>
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ

    Много ме дразни!

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Djursi
    МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ МЕЛ

    Много ме дразни!
    i men me nervi abe za men vajnoto e Stoika da si ostane v igrata
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ve4e ima6e takava anketa-pusnata ot Stoika(nqkva novi4ka), no aide pak 6te otgovorq-ili Aneliq ili Mel, i as nz koq, ama i dvete ne sa mi mnogo priqtni

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Mdaa i az iskam Stoika i Aneliq da ostanat

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Амм аз вече съм пратила смс да си отиде Анелия много я харесвах преди ама.... психично болна жена !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    nqma nujda i da se zamislqm 6te izgonq mel.tq vob6te ni6to ne prai
    sedi si tam kaje ne6to i posle pak kazva ne6to ma sled 1 4as.tupi4ko e.aneliq ima tejuk harakter ma 6te e mn gadno ako taka q izgonqt sa.stoika e bahti qkuto jivotno mn me kefi i 4esno kazano me e adski strah 4e 6te q izgonqt.a ako silviq izgonqt aneliq nma da izdurji sama
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Аз също бих гласувала да се махне Анелия или Силвия Александра!Но не искам да си ходи Стойка,без нея няма да е интересно!Мисля,че е много сладка и някак си непринудена!!!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    що не направите още една анкета....?!
    иначе стойка чиба;Р

  13. #13

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30
    iskammmm stoika da ostane-super mnogo me kefi
    i silvia-alexandra e mnogo sladka i se obli4a dobre
    Mahaiteeee Anelia ili Mel-koiato si izberete
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Montana
    Мнения
    32
    Az ne gledam Big Brother , taka che mi e vse edno !
    IZSTINATA SHTE VAZTARJESTVUVA BULGARIA NA TRI MORETA CQLA SHTE LIKUVA !!!!! | "We must secure the existence of our people and a future for white children."

  15. #15
    Ae MEl da se maha tvariii za poreden pyt go pisha tva...ama to tolkoz temi po toz vypros che veche pisva...obache Mel da se maha...nqma mqsto tam
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз съм гледала 2 епизода и половина точно (щото единия не го догледах). От това, което видях, заключих, че Стойка е адски готина и не знам защо са я наминирали въобще. А Анелия само дето се разживри там , като съставиха армийте. Може би жената просто не е за тази игра, защотот за нея трябва доста силен характер. То не е лесно цяла България да те наблщдава 24 часа и да живееш толкова време без роднините си и близките си само в тая къща. Аз не бих издържала. Силвия - Александра ме дразни макс!. Много е проста! И как говори...селянка! Мел...пък какво имате против Мел? Много е готина. Според особено на външен ви е най-готина от всичките...Интересно защо само жени са номинираните! А и искам да ви питам номинираните знаят ли, че те са номинирани или това знаят само зрителите. И участниците могат ли да гледат шоуто?
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  17. #17
    mel iskam da se maxne...adski mn me drazni naprao....
    daje pove4e ot stoika me drazni predstavqte li si
    Ne se pritesnqbam kogato mi govorqt zad gyrba,vajnoto e kogato se obyrna da mluknat!

  18. #18
    Aneliq shte si otide !!! I az tva iskam dee
    "Ако спечеля, печеля само аз, ако загубя, губи целия народ!"
    (девиз на депутат)

  19. #19
    PIPIRUDATA DA SE MAHAAAAAAAAAA
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    BABY_SEXY_GIRL,пипирудата да се маха,а пък като ти чета мненията искаше Анелия да се махне...Ти май според гласуването решаваш кой ти харесва и кой не...
    Каквото и да говорите резултатите са наяве - Стойка ще се махне.Забелязвате ли колко се различава гласуването с вашето мнение в тази анкета
    Най-малко хора са гласували за Мел,а според тая анкета Мел трябва да се махне.Аз си знаех,че глупавата Стойка ще изхвръкне,просто защото 1 ден след като беше номинирана за изгонване тя имаше равен процент с Анелия,а Анелия беше събрала толкова гласове за 2 дена.Толкова ми е кеф да знам,че повечето хора в България имат поне малко мозък,бях се отчаяла...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Амм аз вече съм пратила смс да си отиде Анелия много я харесвах преди ама.... психично болна жена !
    Vzela si mi dymite ot ystata)) Naistina na taz jena i ima neshto a i ne mi e osobeno priqtna prae se na neshto poveche ot drygite i na dyrfen fiolsof...Tyi che da se mahA..
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  22. #22
    Guest
    Анелия

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от iliqna
    BABY_SEXY_GIRL,пипирудата да се маха,а пък като ти чета мненията искаше Анелия да се махне...Ти май според гласуването решаваш кой ти харесва и кой не...
    Xa, mi promenih si mnenieto, problem Ti li 6te mi kazva6 puk za6to izbiram PIPIRUDATA Ne si li malko nagla, kato ne znae6 nedei mnogo da pliqmpa6 A spored tazi anketa Mel e za izgonvane, slu4aino da sam kazala neq da gonqt???Puk otdelno tuk PIPIRUDATA ima nai-malko glasove Protivore4i6 si i to mnogo
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  24. #24
    Guest
    Az iskam da izgoniat Silvia-Aleksandra.Tia mi e nai antipatichna!!!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    PIPIRUDATA DA SE MAHAAAAAAAAAA
    и аз съм за пипирудата,..много се лигави.и е много мързелива и е много тъпа...тя сама си го каза че е тъпа...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си