.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    POMOGNETE MI MOLQ VI MNOGOOOOOO

    Imam nujda ot malak savet ili ot ideq,no vi molq da mi pomognete s kakvoto mojete ako imate jelanie. .Istoriqta e malka i kratka vse o6te....Zna4i....ima edno mom4e v moq grad koeto raboti v magazin za GSM-i zabelqzah go ot ve4e dosta vreme.I naskoro zapo4nah mnogo 4esto da izlizam po centara samo i samo za da go vidq.Neznam no naistina mnogo mi haresva.....rabotata e tam,4e vseki pat kato minem i ako se zase4em otvan se spoglejdame ...predi dva dni toi mina platno pokrai men po edna ulica v centara i prosto se gledahme pravo v o4ite dokato ne se razminem i sled koeto az si prodaljih patq napred a moqta priqtelka se obarna i vidqla ,4e toi se e bil sprql i e gledal,no nikakvo zapoznanstvo i ni6to do sega.Tova koeto iskam e da se zapoznaq s nego ...nqkak ? no neznam to4no kak da go napravq v smisal ne iskam da napravq taka,4e da mu nadigna va6kite i t.n. ili pak da e nekfo obiknovenno iskam nqkak interesno i s ne6to da go grabna za da ne stane prosto edno tapo zapoznanstvo za6toto az si hranq nqkakvi nadejdi 4e ako se zapoznaem i sled vreme moje vsi4ko da e po-seriozno.POMOGNETE MI DAITE MI IDEQ PLSSSSSS!

  2. #2
    Guest
    mi tva 4e raboti v magazin za GSM e dobre: ako ima6 GSM otidi da pita6 v magazina ne6to po too vapros i taka 6te prikazva6 malko pove4e i bi trqbvalo da se zapoznaete ako vsi4ko se razvie kakto trqbva.

  3. #3
    Guest
    влезни в магазина когато е сам целуни го по остата и му виж реакцията

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Тоя гост ме изнервя.Чувал ли си някога за КУЛТУРА Как може да слагаш такива гнусотии Та за вапроса на темата Сдърпаи се с приятелката ти на игра пред магазина или някаде там и тя нека трагне пък ти се направи че плачеш може и да доиде да види как си.Тогава ще се запознаете и нещо може да се случи!!Успех миличка

  5. #5
    Май прекалено много филми сте гледали не мислите ли ?
    Това да не ви е някаква сапунка..

  6. #6
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Идеята да влезнеш в магазина и да го питаш нещо за товоя GSM не е никак лоша. Просто влез и разгледай примерно панелите или там каквото се продава. Питай го нещо. Питай го не сте ли се виждали някъде. Явно и той е забелязал, че се заглеждате всеки ден и за това се е спрял да ви гледам (сигурно се е чудел от къде си му позната). Заговорете се. Усмихвай се често, запознайте се така. От време на време, като минаваш из центъра и видиш, че е сам, може да се отбиеш да си поговорите. обикновено на продавачите, които висят по магазините им е адски скучно или поне така изглеждат). Успех!
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  7. #7
    Предлагам да се самоубиеш

  8. #8
    На колко си години ако не е тайна? Просто ми е любопитно, не е нищо кой знае какво. И според теб на колко години е той? Сам ли работи на смяна в магазина или постоянно има и други с него?

  9. #9
    Чет Ное 04, 2004 9:48 pm

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Viko
    Чет Ное 04, 2004 9:48 pm
    '

    ХАхахаха
    т.11 !

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ..във един измислен свят..
    Мнения
    1 159
    Цитирай Първоначално написано от Viko
    Чет Ное 04, 2004 9:48 pm
    И аз това щях да кажа...та темата е от 2 години и нещо.Явно никой не гледа дата

  12. #12
    Темата е стара!
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си