.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Vsi4ki Jeni sa Mnogooo Naivni!!!!

    Predstavete si az sam na 16 godini rabotq kato spasitel sre6tam edno momi4e koeto mnogo mi haresva i se zapoznavam s nego (tova v izvun rabotno vreme na ulicata) i momi4eto vuob6te ne mi oburna vnimanie a kogato doide na plaja na koito rabotq az misleh 4e 6te me poznae i 6te mi se izmee v liceto a tq... poizka da se zapoznaem i po4na da me svalq!!!!!!
    Ооо, миа моаа, без теб не моаа, ти иди на завоаа, аз ся ше доаа. Я доаа, я не доаа, ама ако доаа, знаеш кво моаа...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mnooo gadno, haresala te e samo za tva 4e si spasitel, po-dobre ne se zanimavai s neq

  3. #3
    Iavno e ot tipa jeni , koito gledat samo kakav ti e chasovnika!!I ako ne e Rolexm,ne ti obrashtat vnimanie!!!Saglasna sam s e4o,ne se zanimavai s neia!! ))

  4. #4
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Е, има възможност да те е харесала само защото си спасител, обаче не ми се вярва. Може просто да си изглеждал по различен начин като си по бански. Тя може много да е бързала. Пък и аз например не обръщам внимание на тези, които ми се нахвърлят по улицата, а бързам да ги отмина, де да ги знам какви са. не че ти нещо си й се нахвърлил, просто може да си я стреснал и за това да те е подминала. Недей си изкарва лошо нение за момичетата самот на базата на една случка, която дори не е много ясна.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    Na takavaa...Hakam i go v chovkata i si zaminavam
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ami chovek ti sega li go razbirash twa ? Gadni kurvi sa!!! I samo tursqt da se pravqt na gyzarki... q s ohrana na diskoteka, spasitel na baseina ....
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  7. #7
    Guest
    ai stiga be ...golqma rabota stanalo...

  8. #8
    Ujasna e tazi! A zamislql li si se dali go e napravila,za6toto sajalqva, 4e te e othvarlila purviq put? A moje i da si igrae s teb igri4ki...Mene puk edin spasitel otkakto me svali na edin basein samo nepriqtnosti si imam s priqtelq, i vse o6te mi zvani po gsm-a Golqm nahalnik, boi 6te qde
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Ujasna e tazi! A zamislql li si se dali go e napravila,za6toto sajalqva, 4e te e othvarlila purviq put?
    Хах...едва ли е това. Има ги всякакви. Има супер тъпи момичета. Съжалявам че го казвам и се извинявам на дамското присъствие във форума но си е така. Не всички са така разбира се. Аз предпочитам да си хвана за гадже нещо по-умно дори и да не е красавица. В крайна сметка физиката на всички е подвластна на времето...
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  10. #10
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    mi kak kvo she praish ve nae.bi q i posle koi otkyde e ot tva pa po prosto nema
    Левски шампион але але!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    malko trudno 6te si spasitel na 16 i to prez zimata
    : AMG Corporation ::

  12. #12

    ko sq ne mi vqrva6 4e sam spasitel na 16 godini li we!!

    Eee tova ne go o4akvah pak i koi e kazval 4e e prez zimata we govorq za lqtoto maleee. da we da 6e q naeba.. az se otvru6tavah ot neq tq daje ne pomne6e 4e sme se zapoznali !!!!!!
    Ооо, миа моаа, без теб не моаа, ти иди на завоаа, аз ся ше доаа. Я доаа, я не доаа, ама ако доаа, знаеш кво моаа...

  13. #13
    Emi tq o4evidno e to4no ot tezi TAPI momi4eta,koito mejdu drugoto se sre6tat 4esto... No tva ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva deee
    Liubovta e 4uvstvo koeto 4uvstva6 kogato si po4uvstval 4e 4uvstva6 4uvstvo koeto nikoga ne si 4uvstval

  14. #14
    emi baby kvo da ti kaja ima i takiva exemplqri.vupreki 4e sum momi4e i obijdam po tozi na4in no sum bila svidetel na mnogo qki izcepki ot strana na jenskata 4ast,a tva koeto taq e napravila e ama vuzmojno nai-tupoto!na takiva tupi kifli nqma da vi kazvam kva sum im fenka prosto sa mi liubimki.tupi sa kato guza na maimunata a v su6toto vreme se pravqt na mnogo otvoreni kum jivota ama rano ili kusno vseki razbira kak stoqt ne6tata i osuznava 4e ne e tova za koeto si e mislel....
    Ti Znae6,4e Te Obi4am.Za Tebe Az Moga Da Buda Dete,No Detskata Obi4 E 4ista I Svqta I Tq S Deteto Raste!!!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Ami chovek ti sega li go razbirash twa ? Gadni kurvi sa!!! I samo tursqt da se pravqt na gyzarki... q s ohrana na diskoteka, spasitel na baseina ....
    Оффф то пък е голяма гъзария да ходиш със спасител или охранител!!!
    Това което каза Жозефин ми се струва възможно - и аз не бих се запознала с някой на улицата, просто игнорирам тези момчета, може и да са свестни, но от къде да знам? Е, друг е въпроса че не бих тръгнала да се запознавам и със спасителя на плажа...
    Че е тъпа тази - тъпа е, спор няма Но ние така я съдим, може пък да има и други причини за постъпката й.
    [/b]
    Животът е прекрасен

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Ami chovek ti sega li go razbirash twa ? Gadni kurvi sa!!! I samo tursqt da se pravqt na gyzarki... q s ohrana na diskoteka, spasitel na baseina ....
    Za poreden pyt - otnovo sym syglasen s teb
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    malko trudno 6te si spasitel na 16 i to prez zimata
    Ааааа ти ма уби ве човек. Виж ся нормативите за спасител са 1.40 на 100 метра свободен стил, мойто време е 59 секунди на 100 крол и 1.10 на 100 гръб. Аз също съм на 16 (началото на годината стаам на 17) и на мен също ми предлагаха да стана спасител още на 15 години. Тва че си непълнолетен не е проблем.
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  18. #18

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65
    Всякакви ги има. Кофти
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  19. #19
    rosu
    Guest
    Това момиче сигурно е ужасно!Не се занимавай с нея!

  20. #20
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Стара тема.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си