.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: tanci

  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    неизвестно
    Мнения
    46

    tanci

    nqma pohodq6t forum za tazi tema no az iskam da vi popitan dali nqkoj ot vas slu4ajno znae i ako slu4aino e ot pazardjik dali ima 6kola za orientalski tanzi mnogo obi4amm ku4ecite no tezi tanci sa napravo varhat ima nqkva stranna harmoniq i to4no tva mi haresva v tqh sigurno 6te me smetnete za luda ama 6anse pls kajete!!!
    обичам те и пак ще те обичам
    за тебе мисля до зори
    макар пред всички да отричам
    и пред себе си дори

  2. #2
    i az i moita pr mn iskame ...ama sum ot pld i nzn kude ima

  3. #3
    vie tupi li ste
    6to ne tursite 6kola za moderen balet az predi trenirah ama sa ne i tursq ako mqsto kadeto da treniram ama da ne e na nqkvi skapani pesni pls help miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii az sam ot sf
    az sam si i az

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Аэ пък търся хип-хоп.От Русе съм

  5. #5
    i hip-hopa stava az si padam po moderniq balet ama da ne e samo balet a da ima i malko breik
    az sam si i az

  6. #6

    :)

    beki ot koi balet si? moje da sme se zasi4ali nqkade 6toto i az sam v balet
    Не е важно дали някой говори зад гърба ми.Важното е като се
    обърна да млъкне!!



  7. #7
    mi predi trenirah v pumpal sa ve4e ne i si tursq mqsto kadeto da treniram
    az sam si i az

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Аэ пък търся хип-хоп.От Русе съм

    Съгражданке моя,отиди и питай в даскалото във кв.Възраждане.Там има цяла школа по танци

  9. #9
    един съвет от мене - я тренирайте нещо по-испанско или латиноамериканско - танго, салса, самбе, фламенко и от сорта. те и кючеците могат да бъдат изящни(на базните арабски песни) но тези танци са просто велики. и съблазнителни, и еротични(добрият смисъл на думата), и какви ли още не. много ги харесвам тия танци, ама не съм добър танцьор, а те искат и много време. но това е мое мнение. всеки тряа да прай квото го влече
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си