.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Sliva = Mango ?

  1. #1
    Guest

    Sliva = Mango ?

    Awe mom4eta i momi4eta. 1 neshto vseki shte se suglasi ima momi4eta koito smurdqt na ribka nqqm predstava zashto.
    No qli li ste nqkoga mango ??? E probvaite.I se zamislete poznat li vi e aromatut i vkusat )) Az moga da se zakulna 4e priatelkata mi ima vkus na mango tam dolu. 100%

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    I spored teb Mango-to vid riba li e???
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  3. #3
    Guest
    1vo pitai priqtelkata ti s kakv dush gel se kape.....

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    1vo pitai priqtelkata ti s kakv dush gel se kape.....
    Naistina zabavno,no podkrepiam neinoto mnenie!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    Oshte edin s "nejno" obonqnie...
    Na losho mirishat samo nechistoplytnite.Ako edno momiche spazva normalna lichna higiena nqma kak da mirishe na takiva ribi,mango i ne znam si kvo oshte ( pone spored men ).
    A i malko e smeshno da obobshtavash che "vsichki P**ki mirishat na losho ... "
    Ako priatelkata ti mirishe kofti otdoly ne znachi che i pri drygite e taka.Prosto si popadnal na kofti sluchai
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    1vo pitai priqtelkata ti s kakv dush gel se kape.....
    suglasen sum
    : AMG Corporation ::

  7. #7
    Guest
    Radvaii se 4e nqma vkus i miris na mandal

  8. #8
    panci
    Guest
    ei xora da obob6tim mangoto ne e riba i ne miri6e lo6o mangoto e plod.ei pi4ove vi6te kak miri6at negrite i negarkite i togava vikaite na na6te balgarki 4e miri6at negarkite si imat vinagi 100% specifi4na mirizma prirodata taka gi e napravila i nemoga da si go obqsna za6to a tova e ot potta tq meri6e.a na6te balgarki sa si slanca i da meri6at i da ne miri6at az sam si ot dolu.

  9. #9
    Guest

    heh

    Az ne sum kazal 4e mangoto e riba.VIjte pak.Po skoro se pohvalih 4e miri6e dobre i prosto sravnih s bivshata s koiato ne beshe 4ak taka.Vupreki 4e i 2te sa mn 4istoplutni momi4eta.Qvno si ima specefi4en miris vsqka madama.No kakto i da e pusnah temata zashtoto bqh izprostql neshto onzi den...
    I vse pak mangoto e mn qk plod koito ne e ql da opita !!! ))

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Pone si kaza zashto si pusnal temata . Az ne sum ql mango , samo sum pil sok ot mango , ama shte probvam, ako imam vuzmojnost.
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66
    vsqka jena si ima spechifichna mirizma otdolu

  12. #12
    Guest
    megan tvoita smrudnq kva e 6tom vsqka si e individualna tvoita vonq q kaji kva e 4e mn mi e interesno na kvo smurdi6 otdolu-dali na fekalii ili na nqkva ostro zadu6liva mirizma koqto se nosi ot bqloto ti te4enie.Ae 4akam da kaje6.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    lele da ima kasmet moito gaje da obsujda tuka kak sum otdolu 6te go grumna!

  14. #14
    Guest
    Qvno priqtelkata ti gi e preila s nqkoii mangal predi da doiite i ti da q opravi6, tq posle doiide i pri men...takav sex i hvarli6 4e sq spi zad men, i si mislq da q iz4ukam o6te vednaj dokato spi

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    burgas
    Мнения
    66
    ami ne te zasqga ama ako si mnogo liubopiten ela i shte usetish priqtna mirizmata de spokoino

  16. #16
    Az sam qla, no sliva da ima vkus na mango e basi sme6noto! Da miri6e - da, no na vkus - absurd
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Az sam qla, no sliva da ima vkus na mango e basi sme6noto! Da miri6e - da, no na vkus - absurd
    Taq Renito e mnogo luda

  18. #18

  19. #19

  20. #20

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си