.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: prava kosa

  1. #1
    dulgokraka^kaka
    Guest

    prava kosa

    Zdraveite vsi4ki. Edin specialen vupros kum momi4etata. Nqkoi ot vas znae li kak moje da se izpravi kosata no efekta da bude po dulgotraen. S presata se razvalq za nqkolko 4asa, izpolzvam i SUNSILK za izpravqne oba4e pak si stoi na4upena. 4uvala sum 4e stava i s vaksa. Znaete li nqkakvi drugi na4ini za izpravqne na kosata???

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    Знам най-известния начин -> с четка и сешуар,а след това с някъв хубав лак за коса Ако до сега не си чувала за тоз начин пий една вудъ и бъди жива и здрава ..

  3. #3
    mi ne mislish li che shte e nai dobre da idesh na frizior

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ave davai s iutiqta .......

  5. #5
    Guest
    da ve i az sum go chuvala tova s utiqta..... slagash takna karpa m/u utiqta i kosata (1vo bez karpata de) i minavash otgore s utiqta....rezultatite sa dobri
    lichno ne sum go probvala....no mojesh da probvash....okolo den stoi prava kosata......

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ave davai s iutiqta .......
    samo taka
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    уау....няма ли да се прецака косата от ютията...
    иначе най ефективж=ния начин е да идеш на фризьор,
    иначе вкъщи мойта я изправям с четка и сешоар
    ако не ме мързи
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    wispi
    Guest
    da ti kaja moita q izpravqm s presa i si stoi prava dokyto ne q izmiq

  9. #9
    na men mi izdurja po edna sedmica sled kato q izpravq s presata,no zavisi ot tova kakva ti e kosata...nai-dobre se posuvetvai s frizior

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Ami az znam na frizior s presa...tam efekta e gore dolu ,4e ako ne q mokri6-darji tolkova pove4e..kolkto i da ti e kadrava,ako prasni6 na frizior kolkoto trqbva pari 6te ti se zadarji pove4e..
    ama spored men e qko da si s 4upliva kosa(moqta e prava de..),taka 4e sam obedena,4e na teb 6te ti otiva nai-mnogo s estestvenata ti kosa!

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Аз ходя на фризиор и ефекта е добър... Седи ми докато се изкъпя. Ама то си зависи и с каква преса е . Има едни На Шварцкоп или квото беше там ама те са по 300 лв. и не горят много косата. Изправят я супер и седи много време.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Moqta si q izpravqm s preesa i si mi sedi dokato ne q iskapq(ne 4e po princip mi kadereva de).No tova mnogo si zavisi ot kosata,presata i tn.
    Abe idi na frizior nai-dobre
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Kato napisahte uitiq
    Ima edin "sladurani" v klasa mi koito si izpravqt kosata sys iutiq ...
    Iutiqta e sys gradusi za gladene na drehi, a ne za kosa... Drehite ne sa taka finni kato kosata Sledovatelno ... IZPRAVQITE SI KOSATA SYS IUTIQ hahahah

  14. #14
    Guest
    [quote="LiNkiN4eTo"]ave davai s iutiqta ....... [/quote
    hahahhah napravo

  15. #15
    С пресата се разваляло за няколко часа! Дрън-дрън. Е може да се разваля ако е няк'ва преса за 20 лв. Аз имам професионална и косата ми стои права докато не я измия! Е естествено трябва да можеш и да боравиш с нея, а не където барнеш и изправяш. Трябва си ред! А това на Сънсилк е пълен боклук. От права косата ми стана къдрава...т.е обратно на ефекта, който уж трябва да се постигне. Една приятелка с ютия си я изправя ама не знам как точно. Аз винаги боравя с пресата и косата ми става идеално права!!!

  16. #16
    gost4e
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Crazy*4_Usher
    имам професионална и косата ми стои права докато не я измия! ми става идеално права!!!
    aha znachi iskam da popitam teb kolko ti struva presata, kakva marka e i kerami4na li e . a momi4eto deto mu e 300 lv preesata ot kade moje da se kupi i dali e kerami4na

  17. #17
    Mi sas traino izpravqne vav friziorski salon.6te ti stoi prava 5-6 meseca
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Mi sas traino izpravqne vav friziorski salon.6te ti stoi prava 5-6 meseca
    Да ! Има трайно изправяне и не е много скъпо ! Не признавам пресите ! Само изгарят косата ако ще и от 1000 лв. да е пресата се изгаря косата ГОРИ Я ! За това не си хабере косите за такива глупости
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Аз изправях косата на една моя приятелка с пресата и си стоеше доста време права, ама явно за всяка коса е различно, най-добре наистина отиди на фризьор!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  20. #20
    aaaa moita si e prava ama moje probvash s presa, s seshoar i chetka s iutiqta... ili naprao idi na frizior nz...



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  21. #21
    Аз си изправям косата с преса и ми седи права,докато не я измия!Може би твоята не е качествена и затова така се получава!

  22. #22

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    София
    Мнения
    3
    С преса за коса и един тон лак!С ютия.....с преса за мебели...

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    xaxa tova s iutiqta edna ot predniq mi klas go praktikuva...
    kato proskubana koko6ka e v glavata...

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    ave davai s iutiqta .......
    Tova e nachina.Predi da si vzema presa se pravih s iutiqta i efekta beshe w0w za 4-5 dena
    Keep smilin'

  25. #25
    Колебая се между две преси и не мога да реша коя от двете е по-добра, а и двете са на една цена http://www.emag.bg/compare/428 ето ги и двете - не знам коя повече ще щади косъма и с коя косата ми ще изглежда по-добре. Косата ми е чуплива бухнала и често този излишен обем се държи на изтощаване от студения въздух или липса на витамини :/ Очаквам вашите мнения, благодаря предварително!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си