.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Gosta
    Guest

    Pomognete za izbor!

    Iskam da vi pitam kakvi dunki da si kupq?Az sum mom4e, no dupeto mi e leko po izdadeno (ne mnogo no ne e i normalnoto) ta kakvi dunki da si vzema v tozi slu4ai?za da mi otivat normalno.znam 4e pove4eto ste kompetentni po tozi vupros i vi molq za suvet! Mnogo 6te mi pomognete! Mersi na vsi4ki otgovorili mi seriozno

  2. #2
    Evil_embrace
    Guest
    nosi svobodni dunki ne6to kato rapurskite ama ne nekvi FUBU 60to ne moga da ponasqm rapur4etata. Probvai s TRUCK COMPANY ave kvoto ti doide na akula. tva e

  3. #3
    hehe mi niakvi deto sa shirokichki ama ne chak torbisti kato na raparite....vzemi si cherni dunki purvo shtoto chernia e nai iakia cviat vtoro shtoto prikriva vsichki nedostatuci

    hehehe iako Kurt Cobain imam sushtia plakat v staiata mi

  4. #4
    v nikakuv slu4ai ne si vzimai torbesti!!! sega po magazinite ima strahotni modeli na dunki specialno,vlez v relay & pepe jeans tam sus sigurnost 6te si nameri6 qki!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от playful_girlll
    v nikakuv slu4ai ne si vzimai torbesti!!! sega po magazinite ima strahotni modeli na dunki specialno,vlez v relay & pepe jeans tam sus sigurnost 6te si nameri6 qki!
    а ти отде знаеш откъде е тва момче...
    според мен не си зимай рапърски ако не ти е такъв стила..има леко по широки..а и черния цвят наистина е мултифункционален и мн як.....ако си някъф........чалга маниак земи си и изтъркани..ма пак широчки...успех

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    abe vzemi si kakvito si poiska6 dunki,samo trqbva da sa po 6iro4ki,za da prikriqt..nedostataka ti ae,kusmet s pokupkata:P
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Не че разбирам нещо от мода и такива неща, но и аз ще дам съвет - каквито и дънки да носиш, трябва да са възможно най-обикновените - да не са протъркани, изтрити, или нашарени с надписи!!!
    Cut me free
    bleed whit me
    oh, no
    one by one
    we will fall
    down down

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Mi vczemi go stopi toq guz!!!!!!!???? Kvi dunki da si vzemel!!@#&* Vzemi si bilet za debelarium !
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си