.
Затворена тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 95
  1. #1
    ddddddddddddddddddddddddd
    Guest

    dom...4istene...ujas

    kakvo nai mrazite da pravite v ku6ti?

  2. #2
    Не обичам да пускам прахосмукачка. Мразя да мия чинии сутрин иначе вечер няма проблем..)
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  3. #3

    Re: dom...4istene...ujas

    i az nz.. moje bi da proskam praneto
    inache da si chistq staqta ne mi e problem) murzi me da miq chinii, no opredeleno ne mrazq:P
    Няма нищо по-хубаво от гърненце с мед... освен две гърненца!

  4. #4
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi ponqkoga mrazq da miq chiniite(osobenno golemite tigani ) No za staqta mi nqmam problemi.Chistq si q s odovolstvie, zashtoto mrazq da e mrysno Ponqkoga maika me kara da prostiram drehi.I tova mrazq :P

  5. #5
    Mnogo me murzi da si pribiram drehite....;(
    znam, che e mnogo gadno, obache si gi haresvam po divana razhvurleni
    Don't worry, be happy



  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    miii ne obi4am da si pribiram drehite..po me radva da sa razhvurleni..po lesno si gi namiram
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Men pak me marzi da puskam prahosmuka4kata i da po4sitvam toaletnata na kotkata, ot vsi4ko nai-mrazq da hvyrlqm bkluka, to zatova sam go hvyrlqla i samo dva pyti prez jivota si de.)) Tui e , ina4e vsi4ko izpalnqvam, 6tom mi se kaje.

  8. #8
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от blue_flower
    Men pak me marzi da puskam prahosmuka4kata i da po4sitvam toaletnata na kotkata
    I pri mene e taka! Su6to mnogo mrazia da razpredeliam boklyka(tyka se reciklira) ma mi e zaduljenie i niama oturvane!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Аз какво ли правя вкъщи....
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  10. #10
    мразя да мия чинии и да си подреждам стаята. Сигурно, защото това са единствените неща, които трябва да правя в къщи (не че ги правя много редовно де). :P Сега като отново почнахме да ходим на училище оправданието ми е все, че имам много да уча.

  11. #11
    Да се прибирам
    For you my heart was yearning
    and how i loved you so
    it's cause of you
    my dick is burning
    it's dripping on my tongue

  12. #12
    Ayyy nai-mrazq kat mi kajat:"Mame haide da izbar6e6 praha" ili pak da me karat da miq 4inii.UJAS
    Liubovta e 4uvstvo koeto 4uvstva6 kogato si po4uvstval 4e 4uvstva6 4uvstvo koeto nikoga ne si 4uvstval

  13. #13
    Eiiiiiiiiiiiiii, tema kato za mene Mnogo mrazq da 6etam, mrazq da 4istq prah, da gotvq, da miq 4inii, da miq poda...ina4e pove4e ponasqm da raztrebvam i da 4istq poda No s vsi4kite samo si gubq vremeto...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    ehh

    eee hora blaze vi ,ne 4istite tolkova mnogo
    az pa vinagi si 4ista i ve4e mi e do6lo do gu6a ama mama aide mama napravi tova 4e sam umorena ot rabota,kaka i tate sa6to rabotqt i samo az ostavam..

    mraza prahosmoka4ka,4istene na jivotnite,prah terasata sgavaneto na drehite 4istene na prozorcite i vratite abe s edna duma ot vsi4ko mi e pisnalo,samo 4iniite ne (ama mraza mnogo maznite da gi miq)
    ama sam sviknala ve4e vse az da 4istq no ponqkoga adski mnogo marzela me hva6ta 4e zarqzvam vsi4ko i u4ene i 4istene))

  15. #15
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Xex az se hva6tam vedyj na dvameseca da oblija sqko ygal4e ... taka kolkoto da se otbeleja 4e pravq ne6to ina4e zadaljeniata sa mi spane TV chat i sqkfi takiva trudni raboti

  16. #16
    vie pone ot tuk ot tam pravite neshto ami ako triabvashe da pravite vsichko vseki den ili prez den ujasss

  17. #17
    Мразя да гладя и да бърша прах.

  18. #18
    Da miq 4inii (koeto stava vednuj v godinata ) i da 4istq sas prahosmuka4ka Drugite bez problem si gi var6a, stiga da imam vreme
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  19. #19
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Da miq 4inii (koeto stava vednuj v godinata ) i da 4istq sas prahosmuka4ka Drugite bez problem si gi var6a, stiga da imam vreme
    Danebi da ti se razranqvat nejnite race ot preparata za 4inii
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По купоните
    Мнения
    42
    az ne obicham da se pyska praxosmykacha nezavisimo dali az ili maika i da miq chinii no ponqkoga imam "myza"
    Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство рядко Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш...

  21. #21
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Rqdko se hva6tam da 4istq ama kato se hvana ky6tata blesva do nai malkoto ygal4e....kakto kaza nqkoi po gore trqq ti doide muzata ina4e ni6to ne stava....mnogo 4esto sam trygval da 4ista i ne6to me sviva v stomaha i napravo e ma4enie .....tva svivane v tomaha e murzela :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Az mrazq samo da miq chiniite Inache drugoto ot vreme na vreme go pravq!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  23. #23
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    4inii RuLzzzZZZzzzzz :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Еййййййй най много от всичко мразя като ми каже майка да събера прането от терасата и да го нагъна изпадам в нервна криза тогава.....иначе като цяло не ми се налага да върша много други неща..освен да си оправям леглото и да си подреждам малко стаята...
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си