.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    lost
    Guest

    ima li vse oshte hora..

    ta stana mi interesno da razbera dali tuk ima vse oshte hora (ako izobshto niakoga e imao de), koito slushat metal? ako da..kajete neshto poveche, t.e. neshto po konkretno kato stil, izpulniteli v tozi stil, lubimi grupi i t.n..kakvo vi haresva v stila koito slushate i suotvetno kakvo ne vi haresva v ostanalite..
    p.s.bih jelala tuk da pishat samo hora,koito naistina razbirat ot tazi muzika a ne razni user-cheta da mi pishat "mi az slusham vsichko ama puk mnogo se kefq na metallica,linkin park i evanescence"...i razni podobni..
    mersi predvaritelno

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Мисля че има достатъчно теми и за Metallica и за black metal, и за музика изобщо. Можеше да изразиш предпочитанията си там.
    Животът е прекрасен

  3. #3
    he az sum zakleta metalistka kefia se na black heavy i naposleduk po gothic
    i vse pak vurhovnite grupi sa metallica dimmu borgir,cradle,ac-dc,motorhead,children of bodom,iron maiden,apocaliyptica doro i mnogo drugi

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    est. 4e ima...
    ima i takawa tema :} http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=429
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Am...predi slushah dosta, obache stana super komersialno...
    kogoto pitam "kvo slushash" otgovora e linkin park ili evanescence...
    a puk kolko ot teq hora naistina slusha LP....edinici
    vseki vtori se pishe za metal...metala ne e neshto s koeto da se praish na guzar kato razpravqsh nalqvo i nadqsno 'az sum metal/ka' ...
    mnogo e jalko tva ama e fakt...
    Don't worry, be happy



  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    кой говори за линкин парк
    линкин парк не са метъл..
    ами са хипер комерсиална
    смесица от поп и рап...и тук
    там някои по тежички елементи
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    кой говори за линкин парк
    линкин парк не са метъл..
    ами са хипер комерсиална
    смесица от поп и рап...и тук
    там някои по тежички елементи
    4akai malko be! Vqrno 4e LP ne sa nekvi hard core metals, no vse pak stilat im e nju metal. Koeto ne ozna4ava 4e ne e metal!! Vqrno 4e sa komersialni no naprimer az gi slu6am o6te ot predi da stanat takiva i tova ne mi pre4i i da gi slu6am sega za6toto mnogo mi haresva muzikata im.
    Smesica ot pop?? WTF is that?? Kaji po-to4no kakvo si 4ula ne6to kato pop na LP.

    kakto i da e po-vaprosa...osven 4e slu6am LP (koito qvno nqkoi ne mislqt 4e sa metal) slu6am i Clawfinger (ami tova da ne e Dance??), Metallica (4akam komentar za tova), Dimmu Borgir, Korn, Staind, Rammstein i dr

    LP rulez!

    peace
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  8. #8
    Guest
    Am az nasreshta we Am ot avatara i podpisa mai si lichi de, kefq sa mn na SlipKnoT ama po princip ne slusham opredelen stil metal, am prosto se kefq na otdelni pesnichki i grupi ...tva e mai

  9. #9
    Az bqh gosta
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  10. #10
    Ima edin sas sigurnost i tova e - Murderdoll !!! ))

  11. #11
    lost
    Guest
    Satanas_daughter..samo ne razbrah kakuv gothic slushash..tui kato ne vidiah nishto takova v izbroenite ot teb imena ..a dokolkoto vijdam .. mislish se za goth..prava li sum?..interesno mi e kakvo znachi tova za teb..i oshte neshto..spomenavash sushto che si i satanistka..kakvo e za teb satanizma?..interesno mi e kak go razbirash..da vidia tvoiata gledna tochka..
    Dobrina..az ne izraziavam tuk ako ne zabeliazvash predpochitania..niama i smisul ot tova tui kato povecheto da ne kaja vsichki hora ne biha gi razbrali..
    Maverick..chakash komentar..shte kaja samo che..i LP i Korn i Rammstein i Staind....vsihki tezi sa si komers i tova e .. niama sporradvam se che gi slushash oshte ot predi 100godini kogato ne sa bili takiva no te za tova se i narichat i komersialni zashtoto musikata se pravi taka che da bude dostupna i haresana ot pochti vsiakakva auditoria(dori i chalgari se kefiat na otdelni parcheta).....( a Metallica.. sumniava me da ti haresvat starite im albumi..po skoro poslednia album i povecheto im baladi i po-izvestni parcheta koito vurtiat po mtv i razni te tam muzikalni kanali..to pochti vsichki "fanove" na metallica znaiata samo tova..)..ta dori i Dimmu Borgir, koito ne otricham che opredeleno sa izkluchitelna grupa sa sred nai-prodavanite i slushani grupi v black metal-a..ia pomisli i se opitai da mi izbroish oshte pone 5black i death grupi osven cof i dimmu..hm.. ne se seshtash?..sigurna sum che ne si i samo ti...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    4akai malko be! Vqrno 4e LP ne sa nekvi hard core metals, no vse pak stilat im e nju metal.
    Aaaa poprawete me ama ne se li wodi nEO

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от lost
    Maverick..chakash komentar..shte kaja samo che..i LP i Korn i Rammstein i Staind....vsihki tezi sa si komers i tova e ..ta dori i Dimmu Borgir, koito ne otricham che opredeleno sa izkluchitelna grupa sa sred nai-prodavanite i slushani grupi v black metal-a..ia pomisli i se opitai da mi izbroish oshte pone 5black i death grupi osven cof i dimmu..hm.. ne se seshtash?..sigurna sum che ne si i samo ti...
    e da ne bi ve4e da e zabraneno da se slu6a komersialna muzika?? Mnogo se draznq ot takiva kato teb! Bilo na moda da ne se slu6a komersialno i aide sega da slu6ame ne6to koeto vaob6te ne haresvame ili da si go nabivame v glavata "abe gotino, slu6ai go!". Ne e taka! Ako mi haresa ne6to 6te go slu6am nezavisimo dali e komersialno ili ne! Kvo kato slu6am komersialna muziak tova da ne me pravi s ne6to po-lo6 ot drugite??

    Prava si nemoga da ti kaja 5 black death grupi. EI?? Da sam kazval 4e moga?? Zadaljitelno li e da slu6am death metal?? Ne! Zadaljitelno li e da slu6am komersialno ili nekomersialno...ne! Aide togava

    Aaaa poprawete me ama ne se li wodi nEO
    neo, nju, new, nu...edno i sa6to vseki si go pi6e kakto si haresa. Nqma golqma razlika
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  14. #14
    Аз слушам метъл, или по-скоро готик метъл. Това просто е най-великата музика!!!
    Cut me free
    bleed whit me
    oh, no
    one by one
    we will fall
    down down

  15. #15
    lost
    Guest
    Maverick..dalech sum ot misulta da kazvam kakvo triabva da se slusha i kakvo ne..koe e pravilno i koe ne .. sega ti ako iskash i chalga si slushai tvoi problem..vseki da si slusha kakvoto si iska..vuprosa mi beshe nasochen kum hora,koito slushat po dark musika..gothic ambient doom.. no iavno takiva niama..koeto e dosta jalko..

  16. #16
    lost
    Guest
    MadMaster..slushash gothic..?..molia te samo ne mi kazvai che za tebe gothic-a e nightwish..

  17. #17

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65
    Хора и метал май не са думи за едно изречение. Съжалявам, но от лични наблюдения съм с такива впечатления. Дано да греша. Опровергайте ме.
    (и аз слушам Metallica и LP от време на време, а също и Limp Bizkit)
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    So Far Away!--->CA
    Мнения
    500
    ami tiq temi ve4e mi se struvat ednakvi. az slushkam metal
    -------------
    love is friendship set on fire!!!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    За всеки влак си има пътници. Има си и хора,които разбират и се интересуват пове4е от метъл,отколкото да 4уят някое др пар4е и да кажат,4е ве4е са метали. Но поне,според мен не е лесно да вникне6 в същтността на тази музика, а това е основното за всеки жанр. Всеки стил си има нещо хубаво,за което си заслужава да се слу6а,но не всеки може да го открие. И аз съм пробвал да слу6ам метал,но някак не е мойта музика. Мн по-добре ми влияят Rainbow, Scorpions i Lene Marlin. Това не ми пре4и да слу6ам например радио Сити докато стигна до даскало или да прехвърлям от стил на стил - слу6айте,каквото ви харесва без да се влияете от стила. Аз мн се базикам с разни 4алгари,но и там си има готини неща. Пове4ето са боклук и затова не ги слу6ам, но стойностното трябва да се оценява,а не да каже6 тоя е еди какъв си - майната му. Това е мойто мнение, не толкова по темата,а по спора, който възникна - не е важно толкова какво знае6 за дадена музика, а дали ти харесва! Другото са подробности.


  20. #20
    e ne sum tochno gothic ,gajeto mi e gothic i mnogo me pali ama oshte ne sum tochna gothka,za sega se kefia samo na stila na gothite
    a do kolkoto za satanizma mi az ne sum diavolopoklonichka, po skoro premam satanizma kato svobodna religia religia v koiato sam si opredeliash kak si izglejda tvoia diavol i v kakvo tochno viarvash....opredeleno ne viarvam na bibliata ne viarvam nito na bog niato na diavol smiatam che i dvete sa izmisleni shtoto ednoto bez drugoto ne moje

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    abe sre6tat se

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    454
    Sepultura,Slayer,Manowar и т.н.
    Тия три групи мога да слушам до безкрайност.

  23. #23
    PSYCHEDELIC ACTYVITY...

    Dj Lenin, Dj Livesey, Dj Gabriel(naj-qkia), Infected Mushroom...Juno Reactor(...a predi i Astral Projection...ama ve4e ne...mnogo mi e leki4ko)

    i wse takiwa raboti...Bratu6kite sa UMBAR NONE(nomber one ) po taq muzi4ka...samo qki ne6ta...
    -------------------------------------------------------



    psychedelic redemption

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си