.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    Guest

    Ne se ponasqm veche ;(

    hah hora... nemoga da se ponasqm she se samoubiq ;( mnogo mi e golqm nosa i e mnogo kriv.. ( znam che osven s operacia s nishto drugo nemoje da se oprai ... ;( kakvo da praq basi gadnata raota.

  2. #2
    любопитно, след катоказваш че само операция ще ти помогне какво ли друго би могло да се направи........
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  3. #3
    kittie
    Guest
    Sabeti pari I SI NAPRAVI OPERACIQ.......uspeh!

  4. #4
    Guest
    edna operaciq e 1500 lv.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    gluposti 6te se trepe!!

    abe 4ovek stegni se! Kakvo tolkova! Az sam po4ti siguren 4e ti si go vnu6ava6 4e e tolkova lo6o, a vsa6tnost ne e. Momi4e ili koito si iska6 tam da te haresa, 6te te haresa ne zaradi van6nostta, a zaradi samiq teb si (pone normalnite momi4eta zaradi koito az o6te jiveq :P )
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  6. #6
    няаа се плашиш ве човек... няаа те ебе и най-важното - имай самочувствие и ходи винаги усмихнат - ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ дори и да си мислиш, че твоя все е празен... спокойно - не може всички да са красиви.. т.е. може - всеки е красив с нещо своемо и няма начин никой да не оцени това!
    САМОУЧУВСТВИЕ.... вдигни го малко.... излиай повече....
    You cannot kill what You did not create !
    Feel FREE to FREE yourSelF Forum
    Какво е ненормалното да си ненормален?!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    edna operaciq e 1500 lv.
    Да, ако говориш за уголемяване на бюста :P Корекция на носа можеш и за 400лв. да си направиш -> при това качествена операция. Познавам хора, които са си правили такава корекция на тази цена и нямат никакви проблеми, в смисъл че няма разни услижнения, възпаления и т.н.
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Съни
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    edna operaciq e 1500 lv.
    Да, ако говориш за уголемяване на бюста :P Корекция на носа можеш и за 400лв. да си направиш -> при това качествена операция. Познавам хора, които са си правили такава корекция на тази цена и нямат никакви проблеми, в смисъл че няма разни услижнения, възпаления и т.н.
    mersi za informaciqta sladuranke

  9. #9
    I zaradi edin nos 6te se samoubiva6, taka li? Tova li e nai-vajnoto v jivota ti - van6niq vid? Nima ni6to drygo ne e ot zna4enie, 6to za komplex e tova? Osaznai se, glupavo e
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
    A otnosno promblema na toq pi4 moa ti kaja slednoto:na4i tva "za vseki vlak si ima pytnici e super iztyrkano" i vyob6te ne pomaga na konkretniq 4ovek.Pi4 na4i kriv prav nos ne misli za nego,opitai se da ne mu obry6ta6 vnimanie,bez zna4enie kakvo kazvat ili mislqt drugite.Prosto se starai da vpe4etli6 s ne6to drugo
    I'M GONNA LET THE MUSIC BE MY LANGUAGE

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dreben_G
    BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
    Da, ot zna4enie e, no ne 4ak ot zna4enie za cqloto sa6testvuvane na 4oveka Za men vatre6nostta e po-vajna, kogato precenqm horata.Ne sam kazala, 4e nqma nikakvo zna4enie, no e glupavo da pridavame golqmo zna4enie na van6tnostta! Do sega ne sam 4ula 4ovek da iska da umre za6toto e tup primerno, a za va6nostta kakvo li ne sam 4uvala I kakvo ob6to puk ima6e izkacvaneto mi sas licemerieto ???Xax, qsna sam ti bila - mi dobre, vqrvai si go

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Dreben_G
    BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
    Da, ot zna4enie e, no ne 4ak za cqloto sa6testvuvane na 4oveka Za men vatre6nostta e po-vajna, kogato precenqm horata, no za drugite za jalost ne vaji...Ne sam kazala, 4e nqma nikakvo zna4enie, no e glupavo da pridavame golqmo zna4enie na van6tnostta! Do sega ne sam 4ula 4ovek da iska da umre za6toto e tup primerno, a za va6nostta kakvo li ne sam slu6ala . Dobre, za teb van6niq vid e ot ogromno zna4enie, tova e tvoeto mnenie, no moeto kakvoto i da dranka6 ne moje6 da go promeni6! I kakvo ob6to puk ima6e izkazvaneto mi sas licemerieto ???Xax, qsna sam ti bila, "moderna" sam bila... - mi dobre, vqrvai si go

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi nz kolko struva edna operaziq na nosa, no edna moq priqtelka si pravi operaziq na u6ite, 6toto si misle6e 4e i stur4at(a spored men si i bqha normalni), a i vinagi hode6e s vurzana kosa, ito gusta i vuob6te ne i se vijdaha u6etata, i plati 10 000$??? i to za kvo, vuob6te nqma6e smisul, vsi4kite i priqteli i go kazvahme, no tq taka si be6e re6ila i go napravi

  14. #14
    an4eto
    Guest
    a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от an4eto
    a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq.
    da be za takiva ne6ta ne trqbva 4ovek da se stiska. NAli znaete 4e po-dobre 4ovek da dade malko pove4e pari otkolkoto da spesti 100-200 lv i da mu obezobrazqt nosa
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    Цитирай Първоначално написано от an4eto
    a na edno mqsto znam 4e pravqt koprekcii na nosa to4no za 125 lv.Mislq 4e ne e koi znae kolko skupo za korekciq.
    da be za takiva ne6ta ne trqbva 4ovek da se stiska. NAli znaete 4e po-dobre 4ovek da dade malko pove4e pari otkolkoto da spesti 100-200 lv i da mu obezobrazqt nosa
    edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
    i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
    i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i
    taka e ne znam, no znam 4e vsi4ko (ili po4ti vsi4ko) evtino e defektno
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    edva li 6te mu obezobrazqt nosa na priqtelkata mi ne go obezobraziha
    i plati 125 lv i ni6to i nqma6e be6e kato nova.Koito ima izli6ni pari da dava.Kato ne znae6 ne pi6i
    taka e ne znam, no znam 4e vsi4ko (ili po4ti vsi4ko) evtino e defektno
    da ot 1 strana si prav,no ne vinagi e taka

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Aiu sektir we nosa shte si opravqsh... Utre i novi ushi shte iskash, v drugi den prusti na krakata, a nqkoi den i nov pishok ?! Nqma perfektni hora, e ima, ama ne slagam men v tva chislo, inache perfektni nqma
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    awe 4ove4e,kakvi gi govori6 we????
    da znae6 kolko mn.hora poznavam s takiva nosove,ama k'vo-na nqkoi dori im otiva,naistina
    ogledai se-nikoi ne e perfekten,prosto se pogledni v ogledaloto i 6te vidi6 4e tova ne e ot 4ak takova zna4enie
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    e

    e golqma rabota.moq nos su6to ne e maluk i i az jiveq v germania,a moje da se kaje 4e po golemi nosove sa harakterni za bulgari, gurci i t.n. i ponqkoga se zaqjdat ama na men ne mi puka.

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Abe hora, ako s operacii moje6e da se opravi i samo4uvstvieto... A tebe te suvetvam da ne si reje6 ni6to, kolkoto i pari da struva. Barbra Streizand ne si li q vijdala? Tva neinoto Holivud v krasota go prevurna... A ti si misli6, 4e si po-zle. A ako si se navila za operaciq, ami purvo potursi dobur hirurg, 6toto 125 lv, ama posle da ne trqbva da dava6 o6te 125000 da te opraqt drugi lekari.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  23. #23
    една моята приятелка много е притеснявала заради своят голям нос.и за операция е мислила.а после е дошла в българия и е била много популярна,точно заради външноста си.викаха и "руската ума турман!"тя наистина много прилича.просто тря да прецениш.ако имаш просто голям нос,макар че крив,по-добре не го режи.мисля че има смисъл да направиш операция,само ако можеш да претендираш на рекорд на гинес по големина на носа.между другото, всички носове са малко криви,погледни внимателно снимките в някое списание,няма симетрични хора.а в случая ако си момче,не се притеснявай въобще-жените обичат мъже с големи носове.много известни хора имат големи носове-серж гийнзбур,владимир мейерхолд,жерар депардьо също има много крив нос...
    стига приказки!

  24. #24
    Guest
    Are sega da ti kaja edna istoriika, malkiat mi brat e na 18, slab i dosta grozen, sas rqdka kadrava kosa, i sas nai golemiqt kriv nos koito sam vijdal. Az sam po golemiq brat, i mislia izglejdam mnogo po dobre, digam jeleza redovno imam plochki i perki, i nosa mi e mnogo po dobre ama estestveno ne e perfecten. E sega nie hodim v razli4ni universitieti i postoianno se sastezavame koi po gotini pi4ki shte svali Toi predi edna sedmica svali edna ot nai gotinite pi4ki koito niakoga sam vijdal. Rusa, atletichna s mnogo gotini cici . Az priznah napalno che toi pobedi tozi rund i napravo me smachka. Toi e palen sas samochustvie i ot nishto ne mu puka, a az v posledno vreme mislia samo za fitnes zalata iza musculite, za vanshnia si vid a ne za kakvoto e otvatre. Az si spomniah kak go ucheh a sega toi e po dobar ot mene s jenite. Tai che poukata e napalno da se haresvash kakavto si i da se koncentrirash na drugite aspecti ot jivota ti a ne na vanshnia vid. Vinagi varvi s glavata si nagore, e ne se pravi na kompleksar zashtoto ne si podobar ot nikoi, ama ne si i po zle ot nikoi sashto.

  25. #25

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    oRLanDo CiTY
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от Dreben_G
    BABY_SEXY_GIRL stiga gluposti!Mnogo qsno 4e vyn6tniq vid e ot zna4enie!Kakvoto i da napi6e6 sym siguren 4e i ti do golqma stepen se vliqe6 ot vyn6niq vid.Nqma smisyl da licemerni4i6 i da pozira6.Prosto si mi qsna,no nqma pove4e da te uprekam,za6toto dnes e moderno da si takava.
    A otnosno promblema na toq pi4 moa ti kaja slednoto:na4i tva "za vseki vlak si ima pytnici e super iztyrkano" i vyob6te ne pomaga na konkretniq 4ovek.Pi4 na4i kriv prav nos ne misli za nego,opitai se da ne mu obry6ta6 vnimanie,bez zna4enie kakvo kazvat ili mislqt drugite.Prosto se starai da vpe4etli6 s ne6to drugo
    Напълно съм съгласна с теб!
    Живей така, че когато умреш гаргите да грачат, курвите кръв да храчат а момчетата за теб да плачат!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си