.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 59
  1. #26
    Guest
    ххм тфа за мен ли беше?

  2. #27
    Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

    Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг По-сладичка и чистоплътна от българката няма

    Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа Абе пълни мърляци

    А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската>
    Впрочем,ти къде се намираш?

  3. #28
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tesco
    Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

    Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг По-сладичка и чистоплътна от българката няма

    Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа Абе пълни мърляци

    А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската>
    Впрочем,ти къде се намираш?
    Уважааам те мНОГО ами ако питаш за мен аз съм до Гилфорд :P

  4. #29
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от sexy_kiss
    Цитирай Първоначално написано от tesco
    Здравейте,И аз съм в UK,London,да изкажа мнение:

    Типичната англичанка-сини очи,естествено тъпа<руса>,червена кожа,често лунички по цялото тяло и да не забравяме и големият задник,поддържан от чикените,бургерите,полуфаб рикатите и разните им там "нехолестеролни и здравословни храни"Добре,че има бг склад на баркинг По-сладичка и чистоплътна от българката няма

    Отделно,като цяло,всички англичани живеят като циганите<работата ми е свързана с посещения по домовете>Даже и снимки може да покажа Абе пълни мърляци

    А до този пич,дето е на 20,батка,като по-старши<на 23 съм>,мога да ти кажа че това не е само в UK.Това е навсякъде,мюсюлманската инвазия настъпи<преди китайската>
    Впрочем,ти къде се намираш?
    Уважааам те мНОГО ами ако питаш за мен аз съм до Гилфорд :P
    sexy_kiss минусите не са тебе ! Имах предвид UmK!

    tesco .... брато знам! Аз в момента съм наблегнал на точно това да отварям очите на хората към ислямизирането на Европа .. но за западната и част е късно сега остава да видим дали ние източните хора ще се оставим да бъдем асимилирани като слушаме послушно ЕС или ще се борим за идентичността ни!
    Btw аз съм си в България .. но знам от хора който са по тия страни а и чета вестници!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  5. #30
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Тези които сте в Лондон... работите ли нещо? Лесно или трудно се намира работа?

  6. #31
    Отдал си се на изгубена кауза.Днешния живот е така устроен,че не си ли добре икономически,просто не се вписваш в обществото,няма как да имаш необходимото за да преживяваш.Мюсюлманите идват от бедните страни от близкия изток,плодят се и се мешат с другите,и като по-силна вяра от християнството<защото са фанатици на тема Аллах>,и децата им приемат Мохамед.Тъжна история,но това е реалния живот.А ти,докато си по-млад,събирай парички и се спасявай от ония тиквеници в България.Като гледам новините,така отстрани,като не съм там,на много зле отиват нещата.Даже последно видях,оня Славо Трифонов как се гаври с бедните хорица.Лади им подарява,за да се правят на клоуни пред цяла<а и не само> България..no comment..

    Lake_bodom,работа се търси като за начало от вестниците или интернет,след това,като вържеш запознанства,на единия някой негов приятел му казал че търсят еди къде си работници,там звъниш,работиш,запознаваш се с други...и така.Тука всички с нещо си помагаме

    sexy_kiss,много си ми мъничко бе,94-та гледахме световното с приятели и пиехме бира

  7. #32
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    А ако си работил в София някаква квалифицирана работа по специалността ти, имаш сертификат за нея и ако се прехвърлиш в Лондон като чуждестранен студент (с разрешени 20 работни часа), има ли някакъв шанс да работиш същото?

  8. #33
    По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш
    ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.

  9. #34
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от tesco
    По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш
    ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.
    Ами учил съм IT и става въпрос за програмиране на Java. Септември заминавам да следвам там и естествено трябва да бачкам за да има какво да ям. Иска ми се да избегна работата в строителството, а да си продължа работата по специалността. С английския нямам никакъв проблем.

    Това ограничение не е ли само ако някой иска просто да дойде и да бачка? Нали на студентите се разрешава да работят по 20 часа напълно легално? Важи ли ограничението и за тях? А кога се очаква да падне?

  10. #35
    баче,какво да ти кажа,в много правилна посока си се насочил.Ако си от София,свържи се с Johnson Controls,те са доколкото разбрах,лондонска фирма с филиал в България,кандидатствай още преди да си заминал и ако си разбираш от работата,ще те вземат като топъл хляб.А ако искаш,и тука във обявите можеш да видиш,щом знаеш английския.И аз исках да се пробвам в някоя IT сфера,но английския ми е много слаб,затова съм в строителството,засега

  11. #36
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Ами аз не съм много за Johnson Controls, защото те се занимават с друг тип програмиране, който ми е много далечен. Все пак съм обмислял варианта да намеря фирма, базирана в Лондон и в София, за да мога лесно да се прехвърля, но до момента не съм намерил (освен май Ubisoft, ама не владея много С++).

    Е щом няма да имам проблеми... това са добри новини.

  12. #37
    със сигурност

  13. #38
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    А колко е минималната заплата на час? Колко плащат в строителството? А в IT?

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    А колко е минималната заплата на час? Колко плащат в строителството? А в IT?
    Минималната заплата по принцип е 25-30 паунда,в строителството,без документи е 35-40 кинта,а с документи-двойно.
    Дават по 25 кинта,да раздаваш лифлети примерно.Ходя 5-6 дена на работа и си плащам квартирата+храната за две седмици
    (7-8 дена мога нищо да не правя )
    Четох в една английска обява,че търсят човек за създаване на компютърна графика,8 часов работен ден,за "скромните" 300 паунда на ден
    Ех,на младини,ако вместо да ходих по кръчми,дискотеки и купони,си висях пред компютъра и да се гавря с аутокад и фотошоп...

  15. #40
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133


    С тези пари човек може да живее като цар...

  16. #41
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom


    С тези пари човек може да живее като цар...
    Храната в Англия е ненормално евтина.

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom


    С тези пари човек може да живее като цар...
    Храната в Англия е ненормално евтина.
    Наистина е така.
    Има цени,които дори са по-ниски от тези в България.
    Хляб например,има от 45р до 1,5 паунда,безалкохолно по 20р
    по-евтино е пилешкото,млякото,колбасит е...абе повечето работи
    Но по-странното е,че българските стоки са по-скъпи от френските например
    А и заплатите,превърнати в левове,са десетки пъти по-високи от минималната в България

  18. #43
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от tesco
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom


    С тези пари човек може да живее като цар...
    Храната в Англия е ненормално евтина.
    Наистина е така.
    Има цени,които дори са по-ниски от тези в България.
    Хляб например,има от 45р до 1,5 паунда,безалкохолно по 20р
    по-евтино е пилешкото,млякото,колбасит е...абе повечето работи
    Но по-странното е,че българските стоки са по-скъпи от френските например
    А и заплатите,превърнати в левове,са десетки пъти по-високи от минималната в България
    Като живеехме там, майка ми редовно взимаше едни замразени пици...ненормално евтини бяха...а на вкус по нищо не отсъпваха на тези в пицариите.
    Бяха нещо от сорта на 2 за 2 паунда...нещо от сорта.

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от foxy_f
    i az kato Kittie_ i C-I-A-R-A mislq 4e angli4ankite sa mnogo grozni..na tebe moje da ti se struvat hubavi no...zabelqzal li si samo kolko grim i fondioten po specialno nosqt...lele ne znam tam kadeto ste vii kak e ama tuka e tolkova zle 4e liceto i 6iqta im sa razli4ni cvetove...da ne govorim kolko oranjevi angli4anki sam vijdala ina4e e dosta otvratitelno tva da rodi6 na 16 (ili ne dai si boje po mlada)
    Не, повярвай ми англичанките не са грозни въобще. Индийките и другите такива са грозни. Живея в Лондон и всички англичанки от моето даскало които познавам са мн готини.

  20. #45
    Божее,да ти имам и вкуса за жена

  21. #46
    На мен Лондон много ми хареса.Живях там (ако може така да се каже)за 1 месец при майка ми.Беше страхотно изживяване.Всеки ден ми се случване нещо интересно без дори най малко да съм го предизвикала.) Както си стоях в Hyde park веднъж едно момиче от съседната пейка завърза разговор с мен..поговорихме си ..Друг път до като бях в метрото с едно момче от маями се оказа...Въобще не са минавали и 2 дни да не ми се случи нещо интересно.Не съм и очаквала хората там да са толкова приветливи и отворени.

    Хареса ми Лондон и ще се върна!!!

  22. #47
    А каква е причината да направят отделни кранчета за топла и студена вода?

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от tesco
    По принцип българите имаме забрана да работим в UK,във всички сектори,с изключение на строителството,туристичес ия бизнес и земеделието.Но ако на черно си намериш нещо,защо да не го работиш
    ако си учил IT,мога да ти дам номера на един,където с това се занимава и от време на време му трябват помощници,тук в London.Дава по 40 кинта,само лаф да му правиш,но иска да знаеш английски.
    Не че имаме забрана ... просто за да работиш друго трябва да имаш Work permit и добър език ... а поне 70% от българите който сме в Англия .. езика им е на 50% ... не говоря за тези който учат , зашото там се научава мн добре езика, а за хората на средна възраст...

  24. #49
    Аватара на asi_basi
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Лондон
    Мнения
    439
    И аз живея в Лондон. Значи, това за ранното раждане е вярно, макарче и по-рано има дето раждат. Само че въобще не съм сагласна с това, че били хубави! Та те са пълни грозотии!!! Всеки го казва! Има супер много момичета тук, които са красиви, но те са от други държави, но баш англичанките плашат. Е естествено има и хубави но като цяло са зле.
    Тук живея от доста времее и сега следвам. Ами впечатление... В началото ми беше интересно и всичко беше ново и различно. Но после свикнах и почна сивото и забързано ежедневие. Но като цяло става. И предпочитам да остана тук да живея, макарче Бг си ми липсва просто тук съм си свикнала.
    Храната наистина е евтина, особено преди 6 г си спомням, че имаше и хляб по 17p. хаха.
    Приятел ти е този, не който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш...

  25. #50
    E az ne jiveq v Angliq no iskam da jiveq tam i mislq 4e sami sa izbrali na4ina si na jivot celata im sisitema e takava!!!
    мЪжеТе сА катО тОаЛеТнитЕ- иЛи са ЗаЕтИ иЛи Са осРанИ!!! `АаАаАаа!... Спрете 3емята искам да сляза!!!
    3а Повече Контакти Търсете Разклонител.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си