.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Southampton
    Мнения
    11

    Впечатления от Англия.

    Здравеите аз сам Емил .. хаха много весело нали.. та както и да е .. в момента живея тук смисал в Англия и искам да кажа с какви впечатления съм останал смисал то си е така (истина) тук нали на 16 години свършват училище и които иска ходи в колеж които не си остава да си работи.. та нащи англичанки си раждат на 16 повечето... В центара кат отида и 16-17 маики само виждам с количките си маика ми живее по далго от мене и каза че винаги си е било така аз живея тук (там) от 3 месеца only. Това за мен не е нормално но се пак сигурно защото в бг заваршваме на 18/19 год. пък тука много по рано се освобождават от даскало и ... но за мен не е добре така да родиш на 16. Даваха преди няколко дена по телевизията наи младите маики и бащи.. имаше едно момче 13 годишен приятелката му беше на 16 и родила две близначета нали преди години ся като го даваха тои вече беше на 17 и близначитата бяха на 4 годинки.Ами ко да ви кажа вие си кажете мнението.Иначе аз много ги харесвам англичанките като момичета , красиви са .. много.
    Колкото по - големи и по - високи са човешките амбиции, толкова по-голямо и издигнато е самото човешко същество. Съдбата ще се усмихне на човек с големи амбиции и силен дух... www.Em1l.Tk

  2. #2
    Guest
    i za kvo be6e cqlata tema?

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    ami ne 4e ima ne6to lo6o da rajdat deca na 16, 17, no pak taka s tezi deca si propilqvat mladosta. Nqmat vreme za jivot, samo gledane na deca...
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    леле....ужас..на мен същото ми го казаха за германия...
    незнам..по принцип не съм консервативна...ама да родиш на 16...
    а пък на 14.. бахти...то цялото
    ти "детство" отива по дяволите...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Southampton
    Мнения
    11
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    ami ne 4e ima ne6to lo6o da rajdat deca na 16, 17, no pak taka s tezi deca si propilqvat mladosta. Nqmat vreme za jivot, samo gledane na deca...
    Да така е точно това не ми харесва , гледам ги с количките навсякаде бебетата плачат.. ужас трябва да си намират работа да издаржат бебето аве на 16 год. живота им става ад.. но те така си искат и продалжават още да си раждат повечето на 16
    Колкото по - големи и по - високи са човешките амбиции, толкова по-голямо и издигнато е самото човешко същество. Съдбата ще се усмихне на човек с големи амбиции и силен дух... www.Em1l.Tk

  6. #6
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    леле....ужас..на мен същото ми го казаха за германия...
    незнам..по принцип не съм консервативна...ама да родиш на 16...
    а пък на 14.. бахти...то цялото
    ти "детство" отива по дяволите...
    imenno, za kyde byrzat tolkova
    ne 4e imam ne6to protiv, 6tom taka sa re6ili
    tuka v NL az pone toq "fenomen" ne sym go zabelqzala
    ne znam....imat cql jivot...za6to si propilqvat nai hubavite godini prosto ne mi e qsno

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #7
    Guest
    awe nz...ako tova e celta na temata...a imenno da ni yvedomi6 v angliq na kolko rajdat...poznavam symatii i narod koito jivee v angliq i do sega nikoi ne mi e kazval takova ne6to

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Southampton
    Мнения
    11
    Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!
    Колкото по - големи и по - високи са човешките амбиции, толкова по-голямо и издигнато е самото човешко същество. Съдбата ще се усмихне на човек с големи амбиции и силен дух... www.Em1l.Tk

  9. #9
    Guest
    Абе англия е най смотаната и тъпа държава , как си се минал да идеш там не знам

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Em1l
    Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!
    Emile i az sum v angliq ne tochno no sum v Wels i tuka e sashtoto - imam 2 poznati koito sa rodili (az sum na 16) 1vata e jess - mn mn dobro momiche - kak sa vika `sound` i rugata - becky i tq. jess rodi na 14 sega e na 16 i ima 2 godishna dashterichka becky e na 15 i ima nqkolko mesechno momchence! i dvete sa prekrasni hora
    za napuskaneto na daskalo - da tova e i dobra ideq no e i palna prostotiq! povecheto mi prqitelki nqmat tarpenie da vlezat da si pravat GSCEtata i da sednat da si napishat imenata na ispitite, da gi zatvorqt i da chakt 1-2 chasa sled koeto da izleznat i da kajat :`poveche nqma da stapa v u4ilishte osven na roditelkite sreshni na decata mi` spored men sa mn zle da mislqt taka no seki s mnenieto si

    a za jenite - tuka v wels sa TAPI KRAVI grozni kato smarta i ofce! ofce sa! i vinagi sha badaT! sichki izglejdat pochti ednakvo shtot sa sichki ot nqkvi sela i t.n. det brachedite sa jenat i sichki imat sashtite cherti!

    Emile kaji kade si - v london li? moje da sa namerim nqkoi den p.s. v koi kolej si

  11. #11
    az sashto sam v anglia po tochno London i ucha v college i sam zabeliazala che rajdat tolkova malki mnenieto mi po tozi vapros e che tova e palna prostotia ama shtom im haresva da si rajdat mnogo sa tapi gorkite a tova che anglichankite sa hubavi vabshte ne e viarno mnogo sa grozni daje mirishat i vabshte ne se podarjat vabshte ne sa chistoplatni grrr ujass Emile zagledai se otblizo v nekoia anglichanka da vidish kvi sa im kojite ot blizo na dupki zapusheni s 200 tona pudra i gurli po ochite shtoto ne si gi miat abe otvrat i navsichkoto otgore se ebat za bog da prosti i kato zabremeneiat povecheto neznaiat koi e bashtata abe ........

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    hubavo e da se ragdat po ve4e detsa ama to dete da rode dete....do kade 6te stigne sveta ?utre 6te zapooo4nat da s eebat na 8 !ne mislq 4e trqa da e taka!za tva trqa da s epolzvat prezervativi!

  13. #13
    wispiiiii
    Guest
    ha tva za maikite i bahshtite i as go gledah , goliama ludica ahahahahahahaha
    btw kyt kazahte che mirishat ima edna v moita klas po maths , choveeeeeek moje da se otrovish , inyche povecheto sa dobre na men mi harsvat , ama gadnoto e che ppochti siako momiche ima skobi na zybitiiiiii myuaaaaaa

  14. #14

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Southampton
    Мнения
    11
    ave neznam hora az sam si v Southampton i tuka momichetata si mi haresvat i to mnogo.. super sa si za men neznam zashto vi imate takiva loshi vpechatleniq..

    Kittie_ pratil sam ti Lichno saobshtenie dano da go vidish
    Колкото по - големи и по - високи са човешките амбиции, толкова по-голямо и издигнато е самото човешко същество. Съдбата ще се усмихне на човек с големи амбиции и силен дух... www.Em1l.Tk

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    i az kato Kittie_ i C-I-A-R-A mislq 4e angli4ankite sa mnogo grozni..na tebe moje da ti se struvat hubavi no...zabelqzal li si samo kolko grim i fondioten po specialno nosqt...lele ne znam tam kadeto ste vii kak e ama tuka e tolkova zle 4e liceto i 6iqta im sa razli4ni cvetove...da ne govorim kolko oranjevi angli4anki sam vijdala ina4e e dosta otvratitelno tva da rodi6 na 16 (ili ne dai si boje po mlada)

  16. #16

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Southampton
    Мнения
    11
    Ave... neznam zashto ste ostanalite s tova vpechatlenie ili moje v vashite gradove da sa si grozni naistina.. no v Southampton mnogo rqdko se sreshta grozna..
    Колкото по - големи и по - високи са човешките амбиции, толкова по-голямо и издигнато е самото човешко същество. Съдбата ще се усмихне на човек с големи амбиции и силен дух... www.Em1l.Tk

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    ami toi Southhampton e izvesten sas tova 4e tam ima universiteti i koleji tai 4e sigurno za6toto sa po golemi mackite...

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Цитирай Първоначално написано от Em1l
    Хахах ми познаваи си ги... ама аз ти казвам че е така ... нали и в Колеж ходя.. и имам приятели познати по цял ден ги виждам.Теб не те знам ама още от началото си критикуваш темата какво ти има ?!
    Emile i az sum v angliq ne tochno no sum v Wels i tuka e sashtoto - imam 2 poznati koito sa rodili (az sum na 16) 1vata e jess - mn mn dobro momiche - kak sa vika `sound` i rugata - becky i tq. jess rodi na 14 sega e na 16 i ima 2 godishna dashterichka becky e na 15 i ima nqkolko mesechno momchence! i dvete sa prekrasni hora
    za napuskaneto na daskalo - da tova e i dobra ideq no e i palna prostotiq! povecheto mi prqitelki nqmat tarpenie da vlezat da si pravat GSCEtata i da sednat da si napishat imenata na ispitite, da gi zatvorqt i da chakt 1-2 chasa sled koeto da izleznat i da kajat :`poveche nqma da stapa v u4ilishte osven na roditelkite sreshni na decata mi` spored men sa mn zle da mislqt taka no seki s mnenieto si

    a za jenite - tuka v wels sa TAPI KRAVI grozni kato smarta i ofce! ofce sa! i vinagi sha badaT! sichki izglejdat pochti ednakvo shtot sa sichki ot nqkvi sela i t.n. det brachedite sa jenat i sichki imat sashtite cherti!

    Emile kaji kade si - v london li? moje da sa namerim nqkoi den p.s. v koi kolej si

    ХИлОоОуУ Санародници аз съм малко по малка от вас аз съм на 14 по1ти 15 живея на 40 мили от лондон и ако познаате някои от тука по надолу ше сам ви мноо благодарна ако ми кажете А бтв за англичанките - НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА

    !!! ВАЖНО !!! ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЗНАЯТ !

    Типична англичанка - руса коса ,дълга,сини или зелени очи , дебела или не много слаба , ТЪПА ! , МалОУМНА ! , Двулична , редовно ухилена като блондинка която гледа към небето , повечето са емо или фешъни ( бахти ф тоя шитав остров нема да намериш един пич с смъкнати гащи и кецки беее )

  19. #19
    Здравейте аз също живея в Англия по точно в Лондон това което автора на темата казва за момичетата че раждат мн малки е вярно и още нещо съм забелязала аз лично че или раждат на по 14 - 15 или пък чакат да станат на 40 -45 че да раждат мн откачена работа а тва че са красиви не съм съгласна специално за англичаните иначе тук спецялно в Лондон има мн чужденци от който наистина има мн красиви.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  20. #20
    Guest
    абе то има красиви наистина ама с голямо извинение казвам че има некфи които са разплути кат плюнки буквално.

  21. #21
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Мнооо сте се преебали че сте отишли в Обединеното Мюсюлманско Кралство!И тъй като съм на 20 и се предполага че знам малко повече от вас по темата за геополитиката ... ще ви кажа какво е Великобритания днес (enjoy lads):

    Искате да отидете на църква?Съжалявам но не можете !Днес е курбан байряма и всички църкви са затворени ... за да не се обиждат мюсюлманите!

    Искате да видите най-високата катедрала в Англия (St. Paul) ??? Побързайте защото ще е така до Олимпийските игри през 2012 когато до олимпийският стадион ще бъде построена най-високата и голяма джамия в западна ЕврАзия!

    Когато се возите в метрото или The Tube се оглеждайте не за джебчии ами за атентатори самоубийци,които с презрение гледат неверническият ви врат на който виси разпятието!

    Същото е и в Германия,Белгия,Холандия,Д ния,Швеция,Франция!!!

    Не ви казвам как да живеете нито къде просто накратко ви обясних как стоят нещата! А и за тези които живеят в UmK им порепоръчвам да си купят книгата Londonistan ... току виж ви отворила очите за реалността!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  22. #22
    Guest
    М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....

  23. #23
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от sexy_kiss
    М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....
    Това което ти написах не съм си го измислил въпреки че не съм стъпвал в UmK!!! Англичаните сами ще се потопят ... според мен вие сте намерили доста кофти място да емигрирате!!!Дано все пак до 2012 да завършиш ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Цитирай Първоначално написано от sexy_kiss
    М ти от тука ли си ? Шото аз не мисля че е точно така са тфа за мюсулманите и такоа разбирам те са тъпи и биха го напраили ама за тфа че е ТОООЛКООООВААААА лошо не мисля шото се пак никои не е излязал от България от добро.сички излизат шот е мизеря пък и плюс тфа аз Специално дойдох тука с наще шото баба ми е тук от 6 години и ни помагат страшно много докато се осазнаем каде сме и сичко е добре обаче не им се кефя на хората така некакси мислех си че ше са готини хора добрички ма много съм се лъгала през цялото време ма кфо ми дреме нали ше си завърша тука после ония въобще не ги знам каде са така че....
    Това което ти написах не съм си го измислил въпреки че не съм стъпвал в UmK!!! Англичаните сами ще се потопят ... според мен вие сте намерили доста кофти място да емигрирате!!!Дано все пак до 2012 да завършиш ...
    Уф ми мен ако ме питаш не бих избрала англия никога ма тука можехме смис тука иаме хора пък ф др държави нямаме и за тфа... иначе ако от мен зависи ф БГ америка австралия и канада и испания бих отишла да живея ама.... кфо да се праи.Верно че е тъпо шо са малоумни и сичко е за малоумни ама има кинти тука ем ела тогава никога не е касно може пък да ти хареса :P харесва ми но хората са тъпи само тфа да не беше така сичко щеше да е 7+ ама секи с минусите си

  25. #25
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Всеки с минусите си .. някой с повече!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си