.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Spe6no imam nujda ot va6ata pomo6t!

    Ot izvestno vreme hodq s edno momi4e i mn si q obi4am ( i tq tvyrdi 4e me obi4a). Vryzkata ni vyrvi 4udesno (zasega) - dyrjim se mn milo edin s dr, iskame da sme zaedno postoqnno i t.n. Problema e (moje bi na men taka mi se struva), 4e se pak ne6tata se po promeniha i ne sa kakto predi. Smisyl postepenno vryzkata ni zapo4va da ohladnqva i problema (kakto kazah, ako vyob6te ima takyv) e v lipsata na raznoobrazie. Pls daite syvet kak da raznoobrazim vryzkata ni. Kakvo razli4no obi4ate da pravite s gadjeto si i kakvo pravite po princip i t.n. Vsqkakvi syveti 6te sa mi ot pomo6t. 10x predvaritelno

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    mmmmmmmm da i na men 6te sa mi polezni
    takiwa syweti...ako ne za men pone za priqtelite
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    mom4etata mnogo 4esto hodqt s momi4etata samo zaradi sexa towa e tqxnata lo6a strana, momi4etata oba4e mnogo 4esto sa s mom4eta samo zaradi pari,da se hvalqt na priqtelkite si ili za da gi izpolzvat da budat zabavlqvani,rano ili kusno v edna vruzka zabavnite ne6ta zapo4vat da iz4ezvat,togava towa koeto ostava da krepi vruzkata sa istinskite 4uvstwa ako ima takiva,taka 4e ako ti i tq se obi4ate nqma ot kakvo da se pretisnqva6.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Ехо човече направете нещо заедно Отидете на кино на нещо забавно само двамата!

  5. #5
    Guest
    A be hora ne me razbrahte. Iskam nai-malkoto da vnesa nqkvo raznoobrazie vyv vryzkata ni. Kajete prosto kakvo obi4ate da pravite s gadjeto i nqkakvi idei za neobi4aina ve4er. Ina4e 10x za mneniqta!

  6. #6
    Uuuu gadno...ami hodete tam kadeto nikoga ne ste hodili,radvaite se na jivota pravi i stramni i neo4akvani podara4eta,pravete nekfi ludosti.Abe to ne trqbva nie da vi pravim qka vrazkata a vie samite.Deistvai i pravete siko kvoto si iskate
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    kakvoto i da te posavetvam nqa da e mn ot polza ..i vsa6tnost ti moje6 samo po 1 na4in da razbere6 kakvo iska tq da pravite i kakvo ne kade da idete i takiva..kakvo da pravite tq sama da ti kaje prosto q pitaimn e prosto ne se 4ydi

  8. #8
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ние ходим на разходка сега като е студено по различните улици на София или идваме у нас, или ходим у тях. Гледаме обикновено филми събота и неделя, понякога играем на разни игрички (шах, шашки, карти (ма той се ме бие )) Като беше топло миналите няколко седмици ходихме на пикник в южния парк и беше много хубаво . А понякога просто си говорим, друг път просто изкгасваме лампата и си лежим само на нощтна светлина (ако може така да се изразя) А пък вие, ако прекаравате твърде много време заедно, може би трябва да започнете да прекарвате и малко време в други компании поотделно или заедно, за да имате повече теми за разговор
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  9. #9
    Az biii
    Guest
    mda ,i az imam podoben problem :/
    E kakto ti se izrazi , to ne e to4no problem, 6toto nie naistina se sybirame s drgui kompanii i ne se vijdame po cql den...i imame temi za razgovor, a kogato nqmame , prosto otivame v morskata na nqkoe po skytano mestence i....))))
    Iny4e moje da otidete primerno v nqkoq decka gradina prez no6ta, bez da vi vidqt i tam da se zabavlqvate i da praite kot 6i praite ), moje pyk da se syberete v vas i da se naporkate zdravo samo dvamta i ....posle 4ak da mu mislite ), pyk dostaty4noto e kogato se ugovorite da se vidite na centyra nqkyde , i ti da zakysnee6 s 1-2 minuti (sled kato tq e zakysnqa razbirase ) i da i cyfne6 s edna rozik4a, takiva momenti mn 4esto se zapomqnt ot momi4etata, nari4a se romantika :P

  10. #10
    Ami napravi taka,cha da si imate niakakva tradicia,samo vasha!Naprimer da hodite na bouling v petak?!Ili kakvoto drugo ti hrumne,prosto da e neshto,koeto pravish samo s priatelkata si! Uspeh!! )) :P

  11. #11
    И аз имах подобен проблем и... извиках на помощ въображението си (направете го и вие). Сега е страхотно. Излизаме на места, където и двамата не сме ходили, гледаме любимите си филми (като Алф), разглеждаме магазини (за дрехи, сувенири, мебели...). Общо взето правим неща, които харесваме.
    Животът е колело, ако не завъртиш педалите няма да напреднеш!
    Заповядайте!!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    Ami napravi taka,cha da si imate niakakva tradicia,samo vasha!Naprimer da hodite na bouling v petak?!Ili kakvoto drugo ti hrumne,prosto da e neshto,koeto pravish samo s priatelkata si! Uspeh!! )) :P
    е той иска разнообразие а не традиция

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си