.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    оффффф
    Guest

    Moderated by Aia:ръцете и краката ми са постоянно студени

    ръцете и краката ми са постоянно студени няма значение какъв е сезона, дали е топло или студено, дори с ръкавици и чорапи пак е така, дори когато се движа активно - пак е същото
    чувството е много неприятно ... пих какви ли не препарати за подобряване на кръвообращението - никакъв ефект
    вече ме е срам да се ръкувам, да се държа за ръка
    не знам какво ще си помисли гаджето ми когато си легнем заедно и усети тази студенина

    много моля, ако някой има подобен проблем, нека сподели нещо което му е помогнало поне да се облекчи това състояние
    мерси

    Moderated by Aia
    7 tochka ot pravilnika!!!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    spotruvai pove4e
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    imam abs sushtiq prob! no ne sum opitvala nishto veche si go priemam kato dadenost..tova e problem s orosqvaneto..i to tochno rucete i krakata..no da ti kaja to v ejednevieto tolkova neshta ima che mi ostava mn malko vreme v koeto ne si mislq za tova..no vinagi kogato nqkoi me dokosva po rucete i vuzklikva kolko sum bila studena...no ne se prit..friendut ti nqma da si pomisli nishto chak tolkova...dori v momenta kato go pisha tova rucete mi sa nqkvi ledeni...i vecherta shte govorq s maika zashto taka se poluchava i kakvo da pravq i shte pisha pak

  4. #4
    Значи аз имам същия проблем с ръцете-подуват ми се ставите на ръцете. Тези хапчета, които ги рекламират "Гинко..." са на билкова основа и трябва да ги пиеш най-малко 1 месец, за да се усвоят от оргамнизма. Аз бях пил едни на "Vision" оправих се за 2 години и пак започна проблема. Не продължих защото са мн. скъпи. Те се пият по спец. програма и за програмата са ти необходими около 120лв. Успех. Дано се оправиш.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Аз имам същия проблем. Нз от кво е, но доколкото разбрах е от оросяването на крайниците.Аз съм го наследила от баба си и на нея и изписаха някви лекарства ама нз какви.Ама не се оправи. В напреднала възраст може да се наложи да ни отрежат я крак я ръка, но това ства рядко.Иначе няма нищо лошо да си сртуден Независмо, че ръцете и краката са ни студени пак сме хора нали

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    hmmm damm i pri men e taka
    za gadjeto ti-spoko,moeto vinagi kazva6e"ei kolko sa ti studeni rucete,q da gi stoplim "
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi i na mene vinagi sa mi studeni, no ne go 4ustvam kato problem, a puk i gadjeto si mi gi topli , a ina4e i as kato se rukuvam s nqkoi mi vika-lele kolko si studena, ama kvo ot tva as sum si sviknala i ne mi puka

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    Като гледам доста хора имат този проблем и аз съм една от тях.Но това не ми прави никакво впечатление.Едно мое бивше гадже имаше също студени ръце и си ги топлехме взаимно :P

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    lele za kvi neshta si mislite...... Horata izmirat ot stud iz sibir i alqska vie UUUUUUU KRAINICITE MI STUDENI..... Mi stani nestinar i nqma da sa ti studeni basi horata... I na men krakata i rucete mi chesto sa studeni , kogato mi e studeno ( LOGICHNO ), ama kvo da se pravi, shte si gi toplish nqkak... Probvai da nosish obuvki >!?
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    И моите са студени
    ама досега не съм чула някой да се оплаче като се е ръкувал с мен Или пък гаджето да каже нещо когато ме хваща за ръка
    Най-вероятно е заради оросяването на крайниците, по принцип Гинко Билоба помага, даже ако не са хапчета ами плодовете на това дърво, ефекта сигурно ще е още по-добър.
    Още по темата: чух че било хубаво момичетата да имат студени ръце, защото когато бродират или шият да не им се зацапва изделието
    Животът е прекрасен

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    mi ima hap4eta koito pomagat za po dobro orosqvane na krainicite.

  12. #12
    и на мен често ми се случва т'ва да са ми студени ръцете но не му обръщам внимание ! Вече не ми праи никво впечетление !

    А пък за гаджето ми той ще ти ги топли! няма да се оплаква я!!!
    Една измама беше любовта голяма.
    Една измама с много лица.
    И вече няма, нищо във сърцето няма.
    Остана само празна душа.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Страната на Сънищата
    Мнения
    241
    И на мен ръцете и краката са ми вечно ледени
    TaStY^GiRl
    В напреднала възраст може да се наложи да ни отрежат я крак я ръка
    Успокояваш ме
    Яба-да-ба-дууууу ;РрРрР

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Maika mi cql jivot e bila ledena. Sega oba4e, akto vleze v kriti4eskata, zimata hodi samo s tunki bluzi i rqdko s pulover, dori kato e 15-16 gradusa v ku6ti. Az sum su6tata ledena, doktorkata mi mi e kazvala, 4e e zaradi niskoto kruvno i est krainicite mi ne se urosqvat. Spoko, kat izleznete ot puberteta, 6te se opraqt ne6tata

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  15. #15
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    Някой от коментиралите..ходилили сте на лекар?! С това не бива шега работа..правете чести, разходки, спортувайте, не пушете, не употребявайте алкохол, и го карайте на плодове и зеленчуци, за да ви се подобри оросяването! Най-добре косултация с лекар!

  16. #16
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Тема от 2004?! Каква е тая некрофилия дето ви гони?

  17. #17
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    на мен са ми студени само ръцете, но понякога се споплят
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си