.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: ITALIAN PHRASES

Hybrid View

  1. #1
    ITALIAN PHRASES
    Guest

    ITALIAN PHRASES

    kajete mi ne6to na italianski no da e mnogo romanti4no
    iskam tova za edno momi4e
    6te mi napi6ete li samo i kakvo ozna4ava
    thanks

  2. #2
    jo te amo( io te amo) obi4am te
    tu sei del cuore del mio giorno scuro( tu sei del kuore del mio djorno skuro) ti si slunceto v siviq mi de
    az dr ne znamLslu6aj nekoq pesen na ru6i i 6e razbere6

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    te amo - obicham te
    i moga da ti kaja na ispanski neshtu ..naprimer : te quero mucho mi amore (tekiero mu4o mi amore)- obicham te liubov moia

    ako kajesh neshto po konkretno moje da ti go potursq kato prevod

  4. #4
    Guest
    Kaji ako iskash neshto sexualno... imam takiva razni `frazi`...

  5. #5
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от belushi
    jo te amo( io te amo) obi4am te
    tu sei del cuore del mio giorno scuro( tu sei del kuore del mio djorno skuro) ti si slunceto v siviq mi de
    az dr ne znamLslu6aj nekoq pesen na ru6i i 6e razbere6
    то всъшност е Ti amo
    и tu sei del cuore del mio giorno scuro- значи "Ти си сърцето в денят ми."
    Tu sei il sole nel mio giorno grigio(Ту сей ил соле нел мио джорно гриджо)ти си слънцето в денят ми
    Ti amo da morire!(ти амо да морире)Обичам те до смърт(буквално преведено)
    Non posso vivere senza te!(нон посо вивере сенца те)немога да живея без теб
    Tu sei la mia stella (ту сей ла миа стелла)Ти си моятя звезда
    Amore mio(аморе мио)любов моя
    ...............
    Само кажи какво точно те интересува и ще ти го преведа.Аз знам добре италиански.(Мащехът ми е все пак италианец)

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Az shte ti kaja na frenski
    Je t'aim comme la rose, mais la rose est pour un jour et je t'aim pour toujour... (Ju tem kom lq roz me lq roz e pur yn jur e ju tem pur tujur) Obicham te kato roza ,no rozata e za edin den, a az te obicham zavinagi.
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  7. #7
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Az shte ti kaja na frenski
    Je t'aime comme la rose, mais la rose est pour un jour et je t'aime pour toujour... (Ju tem kom lq roz me lq roz e pur yn jur e ju tem pur tujur) Obicham te kato roza ,no rozata e za edin den, a az te obicham zavinagi.
    e тем ком ла роз ме ла роз е пур ъ жур е же тем пур тужур.)
    Мога и на френски да ти преведа стига да искаш
    P.S. Голяма съм критикарка знам.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ami ti si kritikarka ma ima edna duma " Dvama kato si merqt pishkite ne si vri guza tam" .. AZ ne si merq pishkata, ama si q pokazvam a ti si navirash duparata !!!!!!!! Napisal sam go pravilno, taka che nqma kak da me kritikuvash i UN se chete YN a ne Y kakto i JE se chete JU ne tochno JU ama edno takova meko mejdu U i E Taka che ne me kritikuvai kato ne razbirash !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  9. #9
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Ami ti si kritikarka ma ima edna duma " Dvama kato si merqt pishkite ne si vri guza tam" .. AZ ne si merq pishkata, ama si q pokazvam a ti si navirash duparata !!!!!!!! Napisal sam go pravilno, taka che nqma kak da me kritikuvash i UN se chete YN a ne Y kakto i JE se chete JU ne tochno JU ama edno takova meko mejdu U i E Taka che ne me kritikuvai kato ne razbirash !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ok za "JE" nqma da sporq ama za "un" ne se chete yn.Molq ti se imam veche 2 godini frenski i moq uchitel e francuzin.

    P.S.Aide sq da ne se karame za gluposti,pyk i na momcheto taka i taka mu trqbvat italianski frazi.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Trqbvat mu ROMANTICHNI, ama si misli, che italqnskiq e the best, a ne e ! Frenskiq e the best !!!! Uchitelq ti ako shte da e marsiqnec, moqta daskalka beshe the best ,vupreki che e bulgarka I SI E YN !!!!!!! Kvoto sum napisal si e taka, nqma kvo da sporish
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  11. #11
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Trqbvat mu ROMANTICHNI, ama si misli, che italqnskiq e the best, a ne e ! Frenskiq e the best !!!! Uchitelq ti ako shte da e marsiqnec, moqta daskalka beshe the best ,vupreki che e bulgarka I SI E YN !!!!!!! Kvoto sum napisal si e taka, nqma kvo da sporish
    Je t'aime comme la rose, mais la rose est pour un jour et je t'aime pour toujour... така се пише правилно.По тва няма спор.Както и да е с теб повече няма да споря.То се е видяло че всеки си държи на неговото.

  12. #12
    Guest
    "te quero mucho mi amore" - vsu6tnost ozna4ava silno(mnogo)te jelaq lubov moq i se proiznasq "te kero mu4o mi amore"
    drugo romanti4no ne se se6tam
    znam kak e revnuvam te ama to ne mn romanti4no vse pak 6te go kaja moje puk da re6i6 da go izpolzva6 " YO esty seloso(ako si momi4e "selosa") mi amores" - йо естои сельосо/а ми аморес

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ami zodiq telec sym i sporq dori, kogato ne sum prav, a da ne govorim kogato sum prav...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  14. #14

    :::

    Sajelqvam,no az znam samo na ispanski:

    Te quiero muchisimo,eres mi vida[Chete se kakto se pishe,samo quiero e kiero]-Obicham te mnogo,ti si jivotat mi
    Te quiero como a una rosa,pero la rosa dura un dia y yo te quiero para el resto de mi vida[Te kiero komo a una rosa,pero la rosa dura un diq i io te kiero para el resto de mi vida].Obicham te kato roza,no rozata e samo za edin den,a az te iskam do kraq na jivota mi.
    Dejame vivir tus dias, beber de tu sonrisa, sonyar que suenyas conmigo... Besame y que espere la vida![Dexame vivir tus diqs,beber de tu sonrisa,sonqr que tu suenqs konmigo...besame i ke espere la vida]-Ostavi me da jiveq tvoite dni,da piq ot tvoqta usmivka,da sanuvam che ti sanuvash....Tseluni me i da chaka jivotat!

    Frenskiqt e ezika na lyubovta.Nai nejniqt i romantichen ezik e.
    I don't know la-la la-la-la

  15. #15
    Ето ти нещо италианско:
    "Ке ме фачеш де ла куру"
    Много е романтично, нали ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си