.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Кръвната ви група

    Коя кръвна група сте? Вярвате ли, че кръвната група определя характера? А относно диетите по кръвни групи? Кажете си мнението за всичко, свързано с кръвните групи. Ако може някой, който е наясно на какъв принцип се онаследяват да постне някое мнение и да разясни.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ima6e nqkva tema za kruvnata grupa, ina4e as ot tva ni6to nz, prosto ne sum se interesuvala na kakvo vliq i na kakvo ne, as doskoro znaeh 4e sum edna,a se okaza 4e sum suvsem druga , i vsu6tnost sum A polojitelna

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз съм Б+. Преди време реших да си направя тест, защото не си знаех кръвната група. Отидох в Окръжна болница и срещу 6 лева и малко кръвчица ми казаха "Къв кодел съм". Стана ми тъпо когата бащата каза, че е Б-...пък майка и сестрата са А...викам..."а ся де"...ама после разбрах, че ме е ебавал

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Не знам коя група съм Не съм се интересувала... а в това, че кръвната група определя характера на човека-възможно е, но аз не вярвам! За диетите... същото
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    I az ne si znam kr1vnata grupa oba4e p1k iskam da si q znam ma kat znam kak dup4at... v4era mi zimaha za edni izsledvaniq kr1v ot venata i cqlata raka me bolq Ma za kr1vna grupa otdelno vzimat kr1v

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    аз нз коя кръвна група сам...
    не вярвам кръвната група да определя характера на човека
    има мн различни хора
    а за диетите-май има нещо вярно
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    bi trqbvalo da sam 0+,za6toto i maika mi i ba6ta mi sa 0+,zna4i,ako ne sam osinovena i az tr da sam s tqhnata kruvna grupa
    ne vqrvam,4e kruvnata grupa opredelq haraktera,pove4e
    zodiata opredelq haraktera...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си